Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piterus_123

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piterus_123

  1. fiat brava 1.9D jezdzilem na wszystkim co przypominalo chociaz troche ON, lacznie z frytkami i bio, zero problemow, pare razy przejechalem nim 1000-1500km jednym ciagiem bezproblemowy silnik.
  2. nic Ci nie da, jedynie lakierowanie, zacznijmy od tego ze nie jestes w stanie zerwac wszystkiego tak by mozna bylo polozyc klar. nie kombinuj tylko maluj i tyle, wiecej wydasz kasy i czasu na kombinowanie niz pomalowanie pozadnie
  3. nie zluszczysz calkowicie, testowane niestety, tylko ponowne lakierowanie
  4. w 2.0 TDCi łuszczy sie pompa paliwa i zapycha wtryski, jesli juz to szukal bym TDDi byly ale tylko w pierwszych rocznikach, silnik mniej kulturalny ale znacznie trwalszy
  5. Piterus_123 odpowiedział maagog na temat - Motokącik
    nawet kolor sie zgadza
  6. sa to normatywne momenty ale powinno pomoc
  7. Tez mam taka za 2500 "przemysłowa" (wyglada jak frytkownica) i naprawde działa. Tez wydaje mi sie ze te tanie beda tylko bzyczec a nie myc
  8. Czy amortyzatory mogą stukać? dźwięk taki pusty jak by ktoś w wiaderko pukał. całe zawieszenie sprawdzane 3 razy zero luzów, zostały tylko one.
  9. Piterus_123 odpowiedział janiol13 na temat - Francowate
    Talkiem sypnij pasek albo mąką
  10. Nie mam co prawda takiegosprzetu ale co do marki florabest to poprostu rozne firmy produkuja dla niej. Np kosa spalinowa to MTD wiec tu ciezko bedzie okreslic jakosc bo moze to byc wszystko
  11. Piterus_123 odpowiedział janiol13 na temat - Francowate
    > tesciowa ma pasata 1,9tdi. sypie sie jak malo ktore auto > za scenica by mnie całowala po pietach patrz a moj tesciu tez ma pasqa 1.9 i tez sie sypie nie milosiernie, a moja velka tylko pasek zgubila (w sumie przeze mnie bo zignorowalem piszczenie)
  12. silnik najgorszy jaki byl, duzo pali i nie jedzie, no dobra v6 bylo gorsze bo sie psulo. silnik bezawaryjny ale jak wyzej, pali i nie jedzie. minimum 2.3 wolnossace, a najlepiej turbo. rdzewieje przy tylnych blotnikach (taki standard). rozbawilo mnie ogloszenie bo nic w nim nie ma specjalnego zwykla bieda wersja, fakt ladnie wypicowana. cena ledwo przyzwoita po oplatach wyjdzie, mialem dwie 900ng wiec jak cos to pytaj
  13. zacznij mielic trawe i odpadnie Ci jej wywalanie, ewentualnie maly kompostownik na opadle liscie
  14. Ten nac to pilarka ciesielska jednoreczna do lazenia po dachu. Ale i sprawdzi sie w ogrodzie
  15. Wlasnie nac bedzie lepszy od hardera bo to najgorszy smietnik i kasa wywalona moim zdaniem lepiej elektryka albo wypozyczyc
  16. > zastanów się nad Taką > serwis jeśli już coś się będzie działo to masz w Ustroniu > Pilarki oprócz jakiejś banalnej regulacji nie psują się zbytnio > Do dostania masz zarówno prowadnicę jak i łańcuch no chyba zartujesz harder to najgorszy z mozliwych chinczykow. U mnie w miesci nikt nie podejmie się naprawy tego badziewia. Jak juz chcesz to ewentualnie nac. Ale powaznie zastanow sie nad zakupem elektrycznej przynajmniej nie bedzie sie sypac
  17. niepamietam jakiej firmy kupowalem ale byl to jakis zamiennik i byl tak glosny ze po tygodniu wylecial z samochodu a na jego miejsce kupilem sprawna uzywana ale orginalna
  18. wymienilem pasek i okazalo sie ze nic nie cieknie, czyli musialo wywalic przez zbiorniczek, ufff...
  19. glowna dysza ma 1 mm ale pozostale powyzej sa maciupenkie
  20. tylko czyszczenie gaznika, normalna przypadlosc, tu jak wspomniales nie ma membrany bo jest to gaznik plywakowy. raczej sam mozesz nie dac rady wyczyscic, ja mam myjke ultradzwiekowa do tego. koszt takiej uslugi to ok 80zl
  21. pompa kreci sie bez problemu zreszta jak wszystkie kola, moja wina bo zignorowalem wczesniejsze symptomy popiskiwania paska, pewnie od nowosci nie byl zmieniany
  22. jak zlapia troche syfu mokrego to lubia sie slizgac, ale na suchym faktycznie dobrze trzymaly, a mialem je w mocnym i lekkim fwd
  23. szczescie w nieszczesciu ze stalo sie to prawie pod domem, a zrobilem dzis z 500km w poszukiwaniach auta (drugiego dla )
  24. wlasnie kupilem rikeny (marka michelina) i musze przyznac ze calkiem niezle sie sprawuja, ca ciche i dobrze trzymaja, jak zakladalem to pomacalem i byly niesamowicie miekkie ciekawe jak szybko beda sie zuzywac. opony chyba produkowane chyba w Chorwacji jesli dobrze pamietam.
  25. zagladalem do zbiorniczka to jeszcze sporo plynu jest, mam nadzieje ze to tylko przez zbiorniczek. najgorzej ze troche paska sie wkrecilo pod rolke pompy, myslalem ze moze cos tam tedy poszlo. resztki paska jakos udalo mi sie wyciagnac, jutro kupie pasek umyje wszystko i odpale. aha czy do sprawdzenia pompy potrzebuje kogos zeby krecil kierownica czy ona caly czas podaje cisnienie?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.