Zawartość dodana przez Piterus_123
-
dobry wolnossący diesel - ktoś poleci?
fiat brava 1.9D jezdzilem na wszystkim co przypominalo chociaz troche ON, lacznie z frytkami i bio, zero problemow, pare razy przejechalem nim 1000-1500km jednym ciagiem bezproblemowy silnik.
-
Łuszczy się lakier... Co teraz?
nic Ci nie da, jedynie lakierowanie, zacznijmy od tego ze nie jestes w stanie zerwac wszystkiego tak by mozna bylo polozyc klar. nie kombinuj tylko maluj i tyle, wiecej wydasz kasy i czasu na kombinowanie niz pomalowanie pozadnie
-
Łuszczy się lakier... Co teraz?
nie zluszczysz calkowicie, testowane niestety, tylko ponowne lakierowanie
-
[KzAK] Mondeo MK3 2.0TDCi kombi
w 2.0 TDCi łuszczy sie pompa paliwa i zapycha wtryski, jesli juz to szukal bym TDDi byly ale tylko w pierwszych rocznikach, silnik mniej kulturalny ale znacznie trwalszy
- Nowe MX5
-
Jak znalezc sile z ktora jest dociagnieta sruba?
sa to normatywne momenty ale powinno pomoc
-
Myjka ultradźwiękowa.
Tez mam taka za 2500 "przemysłowa" (wyglada jak frytkownica) i naprawde działa. Tez wydaje mi sie ze te tanie beda tylko bzyczec a nie myc
-
Stukające amortyzatory?
Czy amortyzatory mogą stukać? dźwięk taki pusty jak by ktoś w wiaderko pukał. całe zawieszenie sprawdzane 3 razy zero luzów, zostały tylko one.
-
pojechał....
Talkiem sypnij pasek albo mąką
-
Podcinarka z Lidla - a w zasadzie podkrzesywarka
Nie mam co prawda takiegosprzetu ale co do marki florabest to poprostu rozne firmy produkuja dla niej. Np kosa spalinowa to MTD wiec tu ciezko bedzie okreslic jakosc bo moze to byc wszystko
-
pojechał....
> tesciowa ma pasata 1,9tdi. sypie sie jak malo ktore auto > za scenica by mnie całowala po pietach patrz a moj tesciu tez ma pasqa 1.9 i tez sie sypie nie milosiernie, a moja velka tylko pasek zgubila (w sumie przeze mnie bo zignorowalem piszczenie)
-
A taki Saab
silnik najgorszy jaki byl, duzo pali i nie jedzie, no dobra v6 bylo gorsze bo sie psulo. silnik bezawaryjny ale jak wyzej, pali i nie jedzie. minimum 2.3 wolnossace, a najlepiej turbo. rdzewieje przy tylnych blotnikach (taki standard). rozbawilo mnie ogloszenie bo nic w nim nie ma specjalnego zwykla bieda wersja, fakt ladnie wypicowana. cena ledwo przyzwoita po oplatach wyjdzie, mialem dwie 900ng wiec jak cos to pytaj
-
Worki brązowe - m.in. na trawę - jakiej firmy?
zacznij mielic trawe i odpadnie Ci jej wywalanie, ewentualnie maly kompostownik na opadle liscie
-
Piła spalinowa łańcuchowa - jaką wybrać
Ten nac to pilarka ciesielska jednoreczna do lazenia po dachu. Ale i sprawdzi sie w ogrodzie
-
Piła spalinowa łańcuchowa - jaką wybrać
Wlasnie nac bedzie lepszy od hardera bo to najgorszy smietnik i kasa wywalona moim zdaniem lepiej elektryka albo wypozyczyc
-
Piła spalinowa łańcuchowa - jaką wybrać
> zastanów się nad Taką > serwis jeśli już coś się będzie działo to masz w Ustroniu > Pilarki oprócz jakiejś banalnej regulacji nie psują się zbytnio > Do dostania masz zarówno prowadnicę jak i łańcuch no chyba zartujesz harder to najgorszy z mozliwych chinczykow. U mnie w miesci nikt nie podejmie się naprawy tego badziewia. Jak juz chcesz to ewentualnie nac. Ale powaznie zastanow sie nad zakupem elektrycznej przynajmniej nie bedzie sie sypac
-
Pompa paliwa - zamienniki
niepamietam jakiej firmy kupowalem ale byl to jakis zamiennik i byl tak glosny ze po tygodniu wylecial z samochodu a na jego miejsce kupilem sprawna uzywana ale orginalna
-
Wywalilo plyn wspomagania
wymienilem pasek i okazalo sie ze nic nie cieknie, czyli musialo wywalic przez zbiorniczek, ufff...
-
Kosiarka gaśnie zaraz po odpaleniu
glowna dysza ma 1 mm ale pozostale powyzej sa maciupenkie
-
Kosiarka gaśnie zaraz po odpaleniu
tylko czyszczenie gaznika, normalna przypadlosc, tu jak wspomniales nie ma membrany bo jest to gaznik plywakowy. raczej sam mozesz nie dac rady wyczyscic, ja mam myjke ultradzwiekowa do tego. koszt takiej uslugi to ok 80zl
-
Wywalilo plyn wspomagania
pompa kreci sie bez problemu zreszta jak wszystkie kola, moja wina bo zignorowalem wczesniejsze symptomy popiskiwania paska, pewnie od nowosci nie byl zmieniany
-
O oponach wątek ogólny
jak zlapia troche syfu mokrego to lubia sie slizgac, ale na suchym faktycznie dobrze trzymaly, a mialem je w mocnym i lekkim fwd
-
Wywalilo plyn wspomagania
szczescie w nieszczesciu ze stalo sie to prawie pod domem, a zrobilem dzis z 500km w poszukiwaniach auta (drugiego dla )
-
O oponach wątek ogólny
wlasnie kupilem rikeny (marka michelina) i musze przyznac ze calkiem niezle sie sprawuja, ca ciche i dobrze trzymaja, jak zakladalem to pomacalem i byly niesamowicie miekkie ciekawe jak szybko beda sie zuzywac. opony chyba produkowane chyba w Chorwacji jesli dobrze pamietam.
-
Wywalilo plyn wspomagania
zagladalem do zbiorniczka to jeszcze sporo plynu jest, mam nadzieje ze to tylko przez zbiorniczek. najgorzej ze troche paska sie wkrecilo pod rolke pompy, myslalem ze moze cos tam tedy poszlo. resztki paska jakos udalo mi sie wyciagnac, jutro kupie pasek umyje wszystko i odpale. aha czy do sprawdzenia pompy potrzebuje kogos zeby krecil kierownica czy ona caly czas podaje cisnienie?