Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piterus_123

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piterus_123

  1. dzieki za wskazowke
  2. Witajcie, otóż zerwal mi się pasek od wspomagania i wywalilo na okolice pompy wspomagania dosc duzo plynu niewiem wasnie czy przez pompe czy przez zbiorniczek (jest zaraz obok). jest jakas mozliwosc ze wywalilo plyn przez pompe? przygotowywac sie na naprawe czy sam pasek wystarczy jakie macie doswiadczenia?
  3. w tym bisie to normalny silnik jest zalozoy hehe
  4. > 1:200 - 1:250. Przy baku 60L w praktyce butelkę 1L mam na 4 tankowania. Zawsze tankuję od rezerwy > do pełna. I to ma poprawiac co? czy tylko samopoczucie.
  5. A ile tego oleju 2t na ile litrów?
  6. Mialem przyjemnosc sporo jezdzic obiema wersjami dynamika byla podobna ze wskazaniem na 1.2. Benzyna spisywala sie bezawaryjnie. Niestety w dci co chwile byly problemy z osprzętem silnika. Raz zgasl na środku przejazdu kolejowego niezlego mialem stracha bo nie odpalal pare minut. Roznica w spalaniu byla niewielka i wynosila 1-1.5l na kozysc dci
  7. ciekawe czy potrafi skrecac
  8. > Ty to widze masz jakies kompleksy serwisanta > mam najtansza marketówke z OBI 9 rok i jakos sie nie rozpadła Poprostu moge je dokladnie do najmniejszych szczególow porownac i widze przepasc w jakosci jesli juz ktos chce kupować kosiarke to moge polecic dwie firmy ale uwaga nie wszystkie modele tylko niektore a mianowicie alpine i mac alistera sa to produkty stigi robione dla marketow
  9. Najtansza markowa kosiarke. Stige partnera vikinga itd. Z dala trzymaj sie od naca mtd i innych wynalazkow
  10. Nie nie wytrzyma 5lat
  11. Nie warto ale zrobisz jak uważasz nie da sie kupic pozadnej kosiarki w takich pieniadzach
  12. jak kogos stac to moge polecic honde ale czesci do niej kosztuja kosmiczne pieniadze co najmniej x2 niz do innych producentow
  13. > Nowy? Tylko nowy wchodzi w rachube > Skuter to jak auto z ASB. Moto to jak auto ze skrzynią manualną. To podstawowa różnica. Hamulce są > inaczej rozmieszczone, tzn. klamki w skuterze, w moto klamka po prawej to przód dźwignia pod > prawą nogą to tył > Co do reszty - jest pewne podobieństwo, będą i różnice, sam zobaczysz. a co z biegami jak to dziala?
  14. odpusc sobie zakupy tam, chyba ze w razie co masz kase zeby kupic dwie sztuki jak jedna sie rozsypie (i wcale nie mowie o silniku)
  15. to idz do niej poszukaj moz piaste lub inne pierdoly do obudowy gwarantuje Ci ze nie znajdziesz
  16. o dzieki poszukam gdzies tego numeru BTW na co zwrocic uwage kupujac pierwszy motor, jak sie tym jezdzi w porownaniu ze skuterem (mialem wczesniej zipp quantum)?
  17. moze czasem po polnej drodze ale bez szalenstw
  18. Firmowa i mozna zamkna temat.
  19. Piterus_123 odpowiedział Piterus_123 na temat - Motokącik
    > W jednych samochodach sie roznia, w innych nie. Kwestia konkretnego modelu auta albo i > amortyzatora. no wlasnie do tej pory albo wymienialem wklady albo trafialem na takie ktore byly identyczne lewy/prawy
  20. Piterus_123 odpowiedział Piterus_123 na temat - Motokącik
    > Licytujesz 2 sztuki i tyle Sprzedawca napewno domyśli się że chcesz L+P a nie 2 lewe na przykład noo zebym sie nie zdziwil, nie mam dobrego zdania o sprzedawcach z alle
  21. Zastanawialem sie nad zakupem jakiegos krosa zeby sobie polatac po polach za miastem (mam domek nad jeziorem) ale sie nie podoba i w ogole motor jest beee... ale ostatnio wpadlo mi cos takiego w oko romet ogar na dodatke mogl bym nim legalnie jezdzic po ulicy bo to 125, co myslicie jakies za i przeciw no i jak przekonac ?
  22. Piterus_123 odpowiedział Piterus_123 na temat - Motokącik
    oki dzieki, mozna zamykac
  23. Piterus_123 odpowiedział Piterus_123 na temat - Motokącik
    > Różnią się.Inaczej może być mocowanie wyprofilowane (L lub P) oraz jakieś uchwyty.Czyżbyś chciał > wymienić jeden? no wlasnie chcial bym oba a na aukcjach nie jest nigdzie zaznaczone ze lewy i prawy tylko jeden do wszystkich i tyle
  24. Piterus_123 odpowiedział Piterus_123 na temat - Motokącik
    na allegro nic nie jest zaznaczone
  25. czy przednie amortyzatory rozna sie stronami, pacjent to peugeot 206, wierzyc mi sie nie chce ale tak mi w sklepie powiedzieli i zglupialem

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.