Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piterus_123

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piterus_123

  1. Polecam zamiast linki sztywny hol do osobowek miesci sie w bagazniku bo jest rozkladany, mozna holowac auto bez hamulcow albo z niedoswiadczonym kierowca
  2. przedwczoraj mialem przypadek ze nowe ducato nie odpalalo, 4godz farelka pod maska, roztopila parafine w filtrze i samochod odpalil bez przeszkod. Zostal dotankowany nowym paliwem i smiga bez problemow, filtr NIE zostal wymieniony bo NIE zabrudzil sie w nowym samochodzie i nie ma sensu jego wymiana. A samochod smiga bez przeszkod zrobilem nim dzis kilkadziesiat km bez najmniejszych problemow
  3. bylo to jednorazowe, fakt dosc drogie bo jedna tarcza kolo 5zl kosztowala
  4. Pomóżcie proszę znaleźć tarcze z papierem sciernym taka jak ponizej, tylko srednicy ok 50-60mm z tego co pamietam to nie bylo to na rzep tylko prezyklejony papier do takiej dosc miekkiej stopy i to mozna bylo wsadzic np w wiertarke. Kiedys kupowalem w sklepie stacjonarnym ale to bylo dawno i mam daleko do tego sklepu, wiec wiem ze cos takiego jest tylko nie potrafie namierzyc.
  5. moze olejem do sprezarek?
  6. jak juz to nie aluminium tylko stal aluminowana, zreszta robiac wydech typowo stalowy wystarczy pokryc go cynkiem i starcza na ladnych kilka lat - testowane
  7. Se jaja robisz? poczekaj do wiosny to Ci zrobie w gratisie przy piwku przy okazji jak bede do swojego potworka strugal, szkoda ze wczoraj nic nie wspomniales
  8. chyba ktos kolekcje wyprzedaje bo dzis widzialem na lawecie cos takiego
  9. SKP

    Piterus_123 odpowiedział SieneK na temat - Motokącik
    W kloszu masz wbudowany zielony filtr, Paniał?
  10. A co nie widac? Popekanych tarcz
  11. Przegrzane i popekane, tylko do bezwzglednej wymiany. na przegladzie diagnosta nie powinien nawet takiego auta puscic
  12. Po tym jak jakis elektrolux silent wyzional ducha kupilem mamie karchera 7/1 eco jest duzo cichszy od silenta ktory tez niby cichy byl no i sila ssania (nie mylic z moca silnika) jest duuuuuzo lepsza niestety nie ma zwijacza i parkingu no i cena 600zl zabija ale jakosc jest naprawde na najwyzszym poziomie i polecam cos takiego
  13. u mnie byly tylko popekane plytki pod spodem bylo wsio ok
  14. moim zdaniem a mam i skuter i moto 125 to skuter jest duzo lepszym rozwiazaniem ale jakos przyjemniej mi sie jezdzi moto, ale jesli wezmiemy pod uwage wygode i tylko przetransportowanie tlka z a do b to skuter bezapelacyjnie wygrywa
  15. niestety masz racje troszke mi brakuje moze nie tyle mocy co predkosci max bo przy 70 wyje juz strasznie. no ale przynajmniej ma wyglad klasyka, najbardziej smiesza mnie scigacze 125 ktore maja problem zeby sie rozpedzic
  16. Ehhh.. przeciez na podlodze sa plytki pcv i to one sa popekane doskonale to widac, sam take cos zrywalem u siebie tylko w kolorze brazowym
  17. W traktorkach ogrodowych mam taka skrzynie ktora wybieramy tylko jazde przod tyl, predkosc jest reg variatorem na paskach
  18. saaby sie do gazu nadaja jak ten 9-3 po lifcie
  19. najlepiej nie tnij golego metalu, obklej go tasma papierowa, ochroni znacznie reszte materialu.
  20. no wlasnie tez sie czego innego spodzewalem
  21. Mialem przebicia mawet na nowych kablach, wymien jak najszybciej bo rozwalisz cewke
  22. Piterus_123 odpowiedział Alfi na temat - Motokącik
    rozpuszczaja brud a po tym szmata rozmazuja po lakierze, watpliwa jakosc uslugi jak dla mnie, bo rysuja auto
  23. jak dla mnie to zawory
  24. Jak dobrze rozumiem to musze zrobic tlumaczenia umowy (a co jesli mam dwujęzyczną?) dużego i małego breffa(czyli I i II czesci dowodu rejestracyjnego)? a co z Fahrzeugbrief`em to tez mam tlumaczyc dawać komukolwiek? Potem do celnego zaplacic akcyze 3,1%(auto poniżej 2000cm3) do skarbówki chyba juz tez nie muszę iśc po zaświadczenie o braku VATu (cos niby slyszalem ze sie zmienilo)? zaplacic recykling (albo poczekac do stycznia) i tylko do wydzialu komunikacji? a kiedy ubezpieczyc? Aha i jeszcze jedno czy musze robić przegląd w Polsce jesli w malym brifie jest niby wklejka TUV z data OKT(Październik?) 2016?
  25. Ja wybralem baby evo czyli colta czt kwotowo ok 15kpln wychodzi ale autko fajne a czesci smiesznie tanie klocki np wczoraj zakladalem na przod kosztuja 60zl gumy stabilizatora oem placilem 22zl. Colcik seryjnie ma wzmocniona bude zmieniony uklad kier oraz zmodzone podwozie i wszystko w standardzie. Przy tym masz japonska niezawodnosc (silniki przychodza z japonii w akrzyniach) a auto montowane przez mercedesa w holandii. Dzieli konstrukcje ze smarem

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.