Zawartość dodana przez Piterus_123
-
Jaką polecacie linę holowniczą?
Polecam zamiast linki sztywny hol do osobowek miesci sie w bagazniku bo jest rozkladany, mozna holowac auto bez hamulcow albo z niedoswiadczonym kierowca
-
Filtr paliwa (diesel) zapchany parafiną - koniecznie do wymiany?
przedwczoraj mialem przypadek ze nowe ducato nie odpalalo, 4godz farelka pod maska, roztopila parafine w filtrze i samochod odpalil bez przeszkod. Zostal dotankowany nowym paliwem i smiga bez problemow, filtr NIE zostal wymieniony bo NIE zabrudzil sie w nowym samochodzie i nie ma sensu jego wymiana. A samochod smiga bez przeszkod zrobilem nim dzis kilkadziesiat km bez najmniejszych problemow
-
Papier ścierny
bylo to jednorazowe, fakt dosc drogie bo jedna tarcza kolo 5zl kosztowala
-
Papier ścierny
Pomóżcie proszę znaleźć tarcze z papierem sciernym taka jak ponizej, tylko srednicy ok 50-60mm z tego co pamietam to nie bylo to na rzep tylko prezyklejony papier do takiej dosc miekkiej stopy i to mozna bylo wsadzic np w wiertarke. Kiedys kupowalem w sklepie stacjonarnym ale to bylo dawno i mam daleko do tego sklepu, wiec wiem ze cos takiego jest tylko nie potrafie namierzyc.
-
olej do kompresora
moze olejem do sprezarek?
-
Przerobienie układu wydechowego
jak juz to nie aluminium tylko stal aluminowana, zreszta robiac wydech typowo stalowy wystarczy pokryc go cynkiem i starcza na ladnych kilka lat - testowane
-
Przerobienie układu wydechowego
Se jaja robisz? poczekaj do wiosny to Ci zrobie w gratisie przy piwku przy okazji jak bede do swojego potworka strugal, szkoda ze wczoraj nic nie wspomniales
-
Cytrynka
chyba ktos kolekcje wyprzedaje bo dzis widzialem na lawecie cos takiego
-
SKP
W kloszu masz wbudowany zielony filtr, Paniał?
-
Tarcze hamulcowe - do wymiany?
A co nie widac? Popekanych tarcz
-
Tarcze hamulcowe - do wymiany?
Przegrzane i popekane, tylko do bezwzglednej wymiany. na przegladzie diagnosta nie powinien nawet takiego auta puscic
-
Odkurzacz - na szybko
Po tym jak jakis elektrolux silent wyzional ducha kupilem mamie karchera 7/1 eco jest duzo cichszy od silenta ktory tez niby cichy byl no i sila ssania (nie mylic z moca silnika) jest duuuuuzo lepsza niestety nie ma zwijacza i parkingu no i cena 600zl zabija ale jakosc jest naprawde na najwyzszym poziomie i polecam cos takiego
-
Kolega szuka mieszkania, pęknięcie na podłodze
u mnie byly tylko popekane plytki pod spodem bylo wsio ok
-
125 ccm do miasta...
moim zdaniem a mam i skuter i moto 125 to skuter jest duzo lepszym rozwiazaniem ale jakos przyjemniej mi sie jezdzi moto, ale jesli wezmiemy pod uwage wygode i tylko przetransportowanie tlka z a do b to skuter bezapelacyjnie wygrywa
-
125 ccm do miasta...
niestety masz racje troszke mi brakuje moze nie tyle mocy co predkosci max bo przy 70 wyje juz strasznie. no ale przynajmniej ma wyglad klasyka, najbardziej smiesza mnie scigacze 125 ktore maja problem zeby sie rozpedzic
-
Kolega szuka mieszkania, pęknięcie na podłodze
Ehhh.. przeciez na podlodze sa plytki pcv i to one sa popekane doskonale to widac, sam take cos zrywalem u siebie tylko w kolorze brazowym
-
Mechanicy - fachowcy od czterokołowców, quadów. Przekładnie.
W traktorkach ogrodowych mam taka skrzynie ktora wybieramy tylko jazde przod tyl, predkosc jest reg variatorem na paskach
-
Zakup nowej zabawki - dwa auta do oceny
saaby sie do gazu nadaja jak ten 9-3 po lifcie
-
Jak przyciąć elementy ze stali nierdzewnej
najlepiej nie tnij golego metalu, obklej go tasma papierowa, ochroni znacznie reszte materialu.
-
Zakup nowej zabawki - dwa auta do oceny
no wlasnie tez sie czego innego spodzewalem
- kopią kable - przebicie na cewce ?
-
Myjka parowa
rozpuszczaja brud a po tym szmata rozmazuja po lakierze, watpliwa jakosc uslugi jak dla mnie, bo rysuja auto
-
1.6 duratec- co tak stuka
jak dla mnie to zawory
-
Jak to teraz z rejestracją aut z Niemiec?
Jak dobrze rozumiem to musze zrobic tlumaczenia umowy (a co jesli mam dwujęzyczną?) dużego i małego breffa(czyli I i II czesci dowodu rejestracyjnego)? a co z Fahrzeugbrief`em to tez mam tlumaczyc dawać komukolwiek? Potem do celnego zaplacic akcyze 3,1%(auto poniżej 2000cm3) do skarbówki chyba juz tez nie muszę iśc po zaświadczenie o braku VATu (cos niby slyszalem ze sie zmienilo)? zaplacic recykling (albo poczekac do stycznia) i tylko do wydzialu komunikacji? a kiedy ubezpieczyc? Aha i jeszcze jedno czy musze robić przegląd w Polsce jesli w malym brifie jest niby wklejka TUV z data OKT(Październik?) 2016?
-
[dyskusja] Autko małe, zadziorne, mocne, dobre prowadzenie
Ja wybralem baby evo czyli colta czt kwotowo ok 15kpln wychodzi ale autko fajne a czesci smiesznie tanie klocki np wczoraj zakladalem na przod kosztuja 60zl gumy stabilizatora oem placilem 22zl. Colcik seryjnie ma wzmocniona bude zmieniony uklad kier oraz zmodzone podwozie i wszystko w standardzie. Przy tym masz japonska niezawodnosc (silniki przychodza z japonii w akrzyniach) a auto montowane przez mercedesa w holandii. Dzieli konstrukcje ze smarem