Zawartość dodana przez Piterus_123
-
kirovec k700
- auto klasy B lub C 4d lub 5d z pazurem po 2002r
Colta masz jeszcze CZT - 150KM i 1.5 109KM oba w 5D- kirovec k700
> wygląda jak fadroma bez łyżki jeżdżąca do tyłu jest i z lyzka- kirovec k700
widzialem jakis czas temu takie cos w lesie, drzewo tym wyciagali sciete, olbrzymia maszyna i bez problemu daje rade w blocie gdzie czlowiek nawet przejsc nie moze- Zaprawki - zestaw naprawczy
pojedz do lokalnej mieszalni farb i tez przygotuja ci taki zestaw z ta roznica ze dobiora odcien bezposrednio na samochodzie a nie tak jak tu przez nr koloru jak w tym przypadku- Było do kjs, to teraz szukamy coś ulicznego
corsa a/b 2.0 150KM do kupienia/zrobienia za grosze prowadzi sie nawet niezle, tania w serwisowaniu- Czy ktoś mi wyjaśni dlaczego BMW M3 E30...
nie, to jest klapa- Czy ktoś mi wyjaśni dlaczego BMW M3 E30...
> Czym dokładnie się różni? Nigdy nie zwracałem na to uwagi. > Edit:To nie jest jakaś nakładka z tworzywa?- krótki test opony bieżnikowanej 205/55 R16 MARKGUM MK790
> no i niech mi ktoś wyjaśni, bo nie jarzę gdzie ta oszczędność? > Kupić opony o połowę taniej, zjechać na siłę połowę bieżnika żeby w miarę dobrze jeździły, z > szansą, że w czasie tego zjeżdżania się gdzieś "wyleci" albo nie wyrobi z hamowaniem Zamiast > kupić nowe opony za dwa razy tyle ale mieć pełnowartościowy bieżnik od poczatku do końca. ja kupilem margumy do swojego cabrio tyle ze letnie, 4 szt kosztowaly mnie mniej niz jedna nowa, bo to dosc nietypowy rozmiar byl 205/50r16 nie nazekalem na trakcje mimo ze auto mialo ponad 200KM. jesli chodzi o letnie to polecam.- Czy ktoś mi wyjaśni dlaczego BMW M3 E30...
bo tak sobie wymyslil projektant, zeby sie odrozniala od zwyklych wersji- krótki test opony bieżnikowanej 205/55 R16 MARKGUM MK790
zejdze Ci do polowy bieznika bedze znacznie lepiej sie prowadzic- Pompa paliwa wewnętrzna na zewnątrz?
> Poradzi sobie ona z benzyną i napompuje 3 bary? oplowska masz na 3 bary szukaj kadett/vectra a 2.0- Top Gear Special 50 years of Bond cars.
- Top Gear Special 50 years of Bond cars.
ogladalem dzis calosc, nawet fajnie zrobiona, samochodami przez historie bonda, jak cos polecam- Czy zakładać kołpaki na zimę?
> z przodu? W sumie chyba nigdy nie widziałem czegoś takiego na przód w cinquecento np byly- Maluch w cenie Octavii-artykuł
jako calkowity deletant sie zapytam z czego byla okrojona wersja E od standardowej, rodzice mieli kiedys malucha i wiem ze tam nie bylo wcale wyposazenia- Jakość nowych aut.
> Pytanie jest o nowe teraz, 7 lat temu nowe były inaczej nowe. colt to model tluczony do dzis, a o corsie mowa w pytaniu autora- Jakość nowych aut.
nie jest zle z tymi nowymi mam colta z 2005 roku kupiony jako 2latek (wczesniej mial go moj ojciec od pol roku mam ja) i nie zepsulo sie doslownie nic, jedynie co trzeba bylo zrobic to przeczyscic przepustnice i tyle, teraz ojciec przesiadl sie na corse z 2010 i jak narazie sie nie psuje. wiec z tym psuciem sie to wydaje mi sie troche urban legends. ale co do francuzow to pracowalem kiedys w aso renault co prawda ciezarowe ale zawsze i powiem tak jak byla piekna i sloneczna pogoda to warsztat byl pusty jak tylko bylo wilgotno lub padalo warsztat byl zapelniony po brzegi. nie od jednej osoby slyszalem tez opinie o francuzach ze sypie sie w nich elektryka. ale z drugiej strony w ktorym samochodzie w tej chwili sa rozwiazania jednego producenta, np w oplu silnik fiata itp... ja bym sie nie przejmowal i bral to co ci sie najbardziej podoba i sie cieszyl.- Seicento czy Matiz czy....co do 5 TPLN
> Chyba tak przykład nie nigdy nie bylo jako seryjne- Seicento czy Matiz czy....co do 5 TPLN
> Po to żeby kupić korozję ? no troszeczke musze obronic corse sam mialem i poza jednym skorodowanym blotnikiem przednim nie bylo rdzy. co do DU czy fiata z ruda wcale lepiej nie bedzie zajzyj na centomanie i zobacz jakie problemy maja chlopaki z ruda, z kolei niewidzialem pordzewialego twingo o ktorym jest tez mowa, kolega z pracy ma kupil za 2kplny poobijanego na dojazdy do pracy i raz ze ruda nie wychodzi dwa ze cholerstwo sie nie psuje.- MB W111 coupe '66
> To mój trzeci zabytek którego ratuje...(2 poprzednie sprzedane aby zdobyć fundusze na tego ) więc > poza kolorem lakieru i wnętrza, wszystko inne będzie tak jak fabryka tego sobie życzy. Wiem > że to obniży jego wartość jako zabytku..ale robię autka zawsze tak aby to mi się podobały > kolorystycznie > Samochód był kompletny, w każdym najmniejszym detalu (nawet gwiazda na front była w schowku ) > dlatego zdecydowałem się na jego zakup. > Przez chwilę miałem szalony pomysł zrobić to co zrobił Mechatronik: > M-Coupe > Tylko że z jakimś M119 (4.2 albo 5.0 z W140 np. ), ale później przyszło opamiętanie i > wyremontowałem skrzynie i silnik które były tam oryginalnie oddal bym nerke za takie cudo jak to M-Coupe- Problem z wypożyczalnia samochodów i peknieta szyba
> Mylisz się (chyba że masz inną opcję ubezpieczenia), nie ma czynnika zewnętrznego - nie ma naprawy > z ubezpieczenia. > Twoim tokiem rozumowania wszystko można by naprawić z ubezpieczenia - np. wyciek płynu > chłodniczego. Otóż nie - jeżeli jednak spadł konar z drzewa uszkadzając chłodnice w aucie - to > już jest jakiś czynnik zewnętrzny który może być uznany. a co za problem isc i pierdyknac kamieniem w szybe juz masz czynnik zewnetrzny, echhh... same problemy widzicie- Problem z wypożyczalnia samochodów i peknieta szyba
> przeciez zawsze jest udzial wlasny...zalezny od wypozyczalni. W Avisie w DE np 850 > EUR...ubezpieczenie pokrywa dopiero powyzej... chyba lepiej zaplacic czesc niz calosc co? to jest pl a nie de- Problem z wypożyczalnia samochodów i peknieta szyba
> Chodzi Ci o AC? > Nawet jeśli ma to wady fabrycznej raczej nie pokryje wady nie wady to nie ma znaczenia, zgalasza sie peknieta szybe, wstawia do warsztatu a ubezpieczalnia pokrywa koszt- Problem z wypożyczalnia samochodów i peknieta szyba
a to samochod w wypozyczalni nie ma asistance? - auto klasy B lub C 4d lub 5d z pazurem po 2002r
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.