Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piterus_123

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piterus_123

  1. Colta masz jeszcze CZT - 150KM i 1.5 109KM oba w 5D
  2. > wygląda jak fadroma bez łyżki jeżdżąca do tyłu jest i z lyzka
  3. widzialem jakis czas temu takie cos w lesie, drzewo tym wyciagali sciete, olbrzymia maszyna i bez problemu daje rade w blocie gdzie czlowiek nawet przejsc nie moze
  4. pojedz do lokalnej mieszalni farb i tez przygotuja ci taki zestaw z ta roznica ze dobiora odcien bezposrednio na samochodzie a nie tak jak tu przez nr koloru jak w tym przypadku
  5. corsa a/b 2.0 150KM do kupienia/zrobienia za grosze prowadzi sie nawet niezle, tania w serwisowaniu
  6. nie, to jest klapa
  7. > Czym dokładnie się różni? Nigdy nie zwracałem na to uwagi. > Edit:To nie jest jakaś nakładka z tworzywa?
  8. > no i niech mi ktoś wyjaśni, bo nie jarzę gdzie ta oszczędność? > Kupić opony o połowę taniej, zjechać na siłę połowę bieżnika żeby w miarę dobrze jeździły, z > szansą, że w czasie tego zjeżdżania się gdzieś "wyleci" albo nie wyrobi z hamowaniem Zamiast > kupić nowe opony za dwa razy tyle ale mieć pełnowartościowy bieżnik od poczatku do końca. ja kupilem margumy do swojego cabrio tyle ze letnie, 4 szt kosztowaly mnie mniej niz jedna nowa, bo to dosc nietypowy rozmiar byl 205/50r16 nie nazekalem na trakcje mimo ze auto mialo ponad 200KM. jesli chodzi o letnie to polecam.
  9. bo tak sobie wymyslil projektant, zeby sie odrozniala od zwyklych wersji
  10. zejdze Ci do polowy bieznika bedze znacznie lepiej sie prowadzic
  11. > Poradzi sobie ona z benzyną i napompuje 3 bary? oplowska masz na 3 bary szukaj kadett/vectra a 2.0
  12. > Jak brzmi oryginalny tytul? a tutaj Cinos dal na HP caly odcinek na YT
  13. ogladalem dzis calosc, nawet fajnie zrobiona, samochodami przez historie bonda, jak cos polecam
  14. > z przodu? W sumie chyba nigdy nie widziałem czegoś takiego na przód w cinquecento np byly
  15. jako calkowity deletant sie zapytam z czego byla okrojona wersja E od standardowej, rodzice mieli kiedys malucha i wiem ze tam nie bylo wcale wyposazenia
  16. Piterus_123 odpowiedział MARS na temat - Motokącik
    > Pytanie jest o nowe teraz, 7 lat temu nowe były inaczej nowe. colt to model tluczony do dzis, a o corsie mowa w pytaniu autora
  17. Piterus_123 odpowiedział MARS na temat - Motokącik
    nie jest zle z tymi nowymi mam colta z 2005 roku kupiony jako 2latek (wczesniej mial go moj ojciec od pol roku mam ja) i nie zepsulo sie doslownie nic, jedynie co trzeba bylo zrobic to przeczyscic przepustnice i tyle, teraz ojciec przesiadl sie na corse z 2010 i jak narazie sie nie psuje. wiec z tym psuciem sie to wydaje mi sie troche urban legends. ale co do francuzow to pracowalem kiedys w aso renault co prawda ciezarowe ale zawsze i powiem tak jak byla piekna i sloneczna pogoda to warsztat byl pusty jak tylko bylo wilgotno lub padalo warsztat byl zapelniony po brzegi. nie od jednej osoby slyszalem tez opinie o francuzach ze sypie sie w nich elektryka. ale z drugiej strony w ktorym samochodzie w tej chwili sa rozwiazania jednego producenta, np w oplu silnik fiata itp... ja bym sie nie przejmowal i bral to co ci sie najbardziej podoba i sie cieszyl.
  18. > Chyba tak przykład nie nigdy nie bylo jako seryjne
  19. > Po to żeby kupić korozję ? no troszeczke musze obronic corse sam mialem i poza jednym skorodowanym blotnikiem przednim nie bylo rdzy. co do DU czy fiata z ruda wcale lepiej nie bedzie zajzyj na centomanie i zobacz jakie problemy maja chlopaki z ruda, z kolei niewidzialem pordzewialego twingo o ktorym jest tez mowa, kolega z pracy ma kupil za 2kplny poobijanego na dojazdy do pracy i raz ze ruda nie wychodzi dwa ze cholerstwo sie nie psuje.
  20. > To mój trzeci zabytek którego ratuje...(2 poprzednie sprzedane aby zdobyć fundusze na tego ) więc > poza kolorem lakieru i wnętrza, wszystko inne będzie tak jak fabryka tego sobie życzy. Wiem > że to obniży jego wartość jako zabytku..ale robię autka zawsze tak aby to mi się podobały > kolorystycznie > Samochód był kompletny, w każdym najmniejszym detalu (nawet gwiazda na front była w schowku ) > dlatego zdecydowałem się na jego zakup. > Przez chwilę miałem szalony pomysł zrobić to co zrobił Mechatronik: > M-Coupe > Tylko że z jakimś M119 (4.2 albo 5.0 z W140 np. ), ale później przyszło opamiętanie i > wyremontowałem skrzynie i silnik które były tam oryginalnie oddal bym nerke za takie cudo jak to M-Coupe
  21. > Mylisz się (chyba że masz inną opcję ubezpieczenia), nie ma czynnika zewnętrznego - nie ma naprawy > z ubezpieczenia. > Twoim tokiem rozumowania wszystko można by naprawić z ubezpieczenia - np. wyciek płynu > chłodniczego. Otóż nie - jeżeli jednak spadł konar z drzewa uszkadzając chłodnice w aucie - to > już jest jakiś czynnik zewnętrzny który może być uznany. a co za problem isc i pierdyknac kamieniem w szybe juz masz czynnik zewnetrzny, echhh... same problemy widzicie
  22. > przeciez zawsze jest udzial wlasny...zalezny od wypozyczalni. W Avisie w DE np 850 > EUR...ubezpieczenie pokrywa dopiero powyzej... chyba lepiej zaplacic czesc niz calosc co? to jest pl a nie de
  23. > Chodzi Ci o AC? > Nawet jeśli ma to wady fabrycznej raczej nie pokryje wady nie wady to nie ma znaczenia, zgalasza sie peknieta szybe, wstawia do warsztatu a ubezpieczalnia pokrywa koszt
  24. a to samochod w wypozyczalni nie ma asistance?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.