Zawartość dodana przez mokrii
-
2013 Toyota Corolla [E160]-juz prawie ofic-Toyo czy juz Roo?
> I najwazniejsze - do dzis, Lexus w tym modelu GWAANTUJE za ile go odkupia[...] naczy co ? ma ustalona cene wykupu przez firme ?
-
2013 Toyota Corolla [E160]-juz prawie ofic-Toyo czy juz Roo?
> Nie było ładnego Lexusa. To takie trwalsze Toyoty, ale tak samo > brzydkie. błądzisz
-
2013 Toyota Corolla [E160]-juz prawie ofic-Toyo czy juz Roo?
tak ale w takiej wersji bo to co wstawiles ma jednak za duzo siatexu
-
Obuwie do jazdy..... mandacik
> podstawa prawna jakaś jest na to ? > bo w sandałach to ja dość często jeżdżę i jakoś nie widzę możliwości żeby się zsuwały tak to jest jak sie nie przeczyta co soie napisalo edytowalem a chodzilo o japonki
-
Obuwie do jazdy..... mandacik
> Policjant zatrzymuje do kontroli samochód i pisze mandat za niezapięty pas oraz patrząc na nogi > kierowcy wypisuje mandat w kwocie dodatkowej 100 za to że ów kierujący jechał w klapkach. Są > na to jakieś ustawy prawne odnośnie obuwia do jazdy samochodem czy policmajster nadużył > uprawnień? Według mnie to but nie moze sie zsunac z nogi w trakcie jazdy czyli odpadaja klapki i wszelkiej masci edit japonki
-
MB W111 coupe '66
> ale kto to > czyta[...]
-
MB W111 coupe '66
> ale chyba OZI byl je ogladac... to nie mogl wziac ze soba...? wez zerknij w watki Ozi-ego
-
Kupujemy używkę- troszkę długie...
> Ja tam swojej nie kupie nic mniejszego niz > seg D. jak cie stac na naprawianie/klepanie auta co chwile
-
Nowy Porsche Boxter
> te 4X4 to w każdym aucie jest? nowe justy ma 2wd
-
niewygodne fotele
> Astra II > Mazda MX-5 - 300km to max co można zrobić eh to do salonu i niechaj zalatwiaja siedzenia z mps-a
-
Lista nas Skosnookich
> Warszawa w trakcie czy calkiem odrzdzewiony ?
-
MODLITWA OBOWIĄZKOWA - zanim napiszesz, pomódl się z nami...
> Siebie...??? Chyba naszego Modzia... a to liwiusz napisal chyba mi umknelo
-
MODLITWA OBOWIĄZKOWA - zanim napiszesz, pomódl się z nami...
> Chyba tej wypowiedzi nie jest w stanie pobić nic... dobra dobra juz sie nie reklamuj
-
MODLITWA OBOWIĄZKOWA - zanim napiszesz, pomódl się z nami...
> Jedna, nominowana wypowiedź już jest - czekamy na więcej... no to ja wiem tylko czy bylo cos jeszcze podobnego
-
MODLITWA OBOWIĄZKOWA - zanim napiszesz, pomódl się z nami...
> Wnioskuję o uznanie tej wypowiedzi tekstem roku 2009... Nie sądzę, > żeby ktoś wymyślił coś lepszego w ciągu następnych 9 miesięcy > bieżącego roku... czy bylo cos co mogloby aspirowac do tego jakze slusznego miana ? LiWiusza i pozostalych pytam sie, no pytam sie, Ja sie tu pytam !
-
126 BIS - project 1.2 MPI central - moge sie pochwalic?
>I wtedy bedzie juz naprawde cicho. A co do temperatury, > to jest cieplo, ale nie goraco. wewnatrz mozesz podkleic płyte kominkową od isover (plyta z welny mineralnej dodatkowo podklejona folia alu do wziecia w kazdym markecie )
-
Galeria [ALLEGRO]
> http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9825055 > Było? o ja piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
-
Galeria [ALLEGRO]
> Cali - masakra padlem na cyce i sie na sutach krece
-
Galeria [ALLEGRO]
> Właściciel golfa chyba maczał palce w tym prjekcie ;-) > http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8261946 chyba wiem dlaczemu fotki sa nieostre
-
Galeria [ALLEGRO]
> calibra z ciekawie podświetlana rejestracja -niezła żarówa z tyłu-ta > tylna ramka ozeszku.... > Bmw E36 "Unikat" w rzeczy samej unikat
-
Galeria [ALLEGRO]
eskort laguna megane-- poprawilem
-
Galeria [ALLEGRO]
> a oto co mi sie udalo ustrzelic pod uczelnia,komentarz jest chyba > zbedny > http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fa4128058a0e0dd0.html > http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/083382c47a7a9a39.html co chcesz przeca to samochod tesciowej
-
Galeria [ALLEGRO]
> [ VW GOLF IV ] neon pod cocpitem miażdży czachę > [ BRAK MI SŁÓW ]
-
Galeria [ALLEGRO]
> Polo i oczywiscie liter pod maską co jest niezaprzeczalnie zaleta w dobie drozejacych ubezpieczen i galopujacej ceny noPb > Punto (tył szczególnie) wozi sie z nim od chyba roku znaczy bylo
-
Galeria [ALLEGRO]
> ja zniose duzo jak ktos robi kupe z auta bo go nie stac na calosciowa > przebudowe ale jak ktos robi COS TAKIEGO z pelna premedytacja > to poprostu