Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

stilomaniac

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. dzieki Panowie zakupiłem ten http://allegro.pl/tlumik-tlumiki-fiat-stilo-1-4-16v-1-9-jtd-koncowy-i5273608303.html farba zaroodporna czarna i powinien byc spokój na pare lat
  2. siemka mam dylemat co kupić wiadomo oryginał pojeździ a zamiennik jak to zamiennik ,, znalazłem taki http://allegro.pl/tlumik-koncowy-fiat-stilo-1-9-jtd-2001-i5259441679.html jak myślicie dobra cena?czy polecicie zamiennik
  3. > Dziś podejście do dziennych zakończone sukcesem > Jak body robi test to niech i dzienne przed odpaleniem sprawdzi dzienne w przeciwmgłowych??
  4. > ... mnie osobiście mocno to irytowało, szczególnie w czasie jazdy nocą. Uparłem się że zrobię i > wyszło. Szkoda że kolega daleko, bo może bym spróbował zawalczyć z Navi ... > ART 60 km do nie za daleko))
  5. jak ma paść podczas nieumiejętnej mojej naprawy kogoś innego to daje spokój z tym sobie az tak bardzo to mi nie przeszkadza dobrze ze monitor świeci dzięki za zainteresowanie i porady
  6. cześć nom niestety odmówiło posłuszeństwa..macie jakieś sugestie jak to uzdrowić ??
  7. opony jakiej marki?jesli mozna wiedziec)
  8. stilomaniac odpowiedział stilomaniac na temat - Stilo
    koleś chce 75 zeta z przesyłką mysle ze to dobra cena ,niewiem jak w aso ile kosztuja
  9. hej Pany czy z fiata stilo 5d beda pasowały do 3d?? bo mam w kupnie nowe orginalne
  10. stilomaniac odpowiedział Adam3206 na temat - Stilo
    albo na gwoździe
  11. > trzeba do tego mieć kanał? nie trzeba mieć kanalu!!! 700 no ładnie skosili hehe to było do zrobienia zaoszczędziłbyś
  12. jest trochę tego prześledźcie sobie temat od "ziomali" http://www.forum.alfaholicy.org/forum_og...py_pigulce.html
  13. własnie mam pytanie co do maglownicy czy mozna regulowac w niej nadmierny luz????chyba wystepuje tam śruba regulacji>
  14. stilomaniac odpowiedział gonziak na temat - Stilo
    a z gumy os dętki od roweru nie da rady coś wyciac??
  15. > Lepszym sposobem jest pchnięcie do przodu - próg wypadnie z zatrzasków - zatrzaski ściągniesz już > tylko z samochodu (pierwszy chyba i tak musisz oderwać) - poszukaj fotek odwróconego progu ALE > przed operacją wyrywania, pchania itp. musisz poodrywać próg od blachy - górna krawędź po całej > lini mocowana jest na piankowej dwustronnej taśmie. > a tak od siebie - to uważam, że szukasz dziury w całym - rudej nie znajdziesz -a próg idealnie > przykleić by nie odstawał z przodu to już jazda figurowa. > Przy odrywaniu i tak zawsze masz duże szanse, że coś "puści nie tak" jak powinno dzięki dark oo jednak chyba sobie tą operacje daruje mówią że świat należy do odważnych hehe

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.