Zawartość dodana przez stilomaniac
-
tłumik końcowy orginał czy zamiennik?
dzieki Panowie zakupiłem ten http://allegro.pl/tlumik-tlumiki-fiat-stilo-1-4-16v-1-9-jtd-koncowy-i5273608303.html farba zaroodporna czarna i powinien byc spokój na pare lat
-
tłumik końcowy orginał czy zamiennik?
siemka mam dylemat co kupić wiadomo oryginał pojeździ a zamiennik jak to zamiennik ,, znalazłem taki http://allegro.pl/tlumik-koncowy-fiat-stilo-1-9-jtd-2001-i5259441679.html jak myślicie dobra cena?czy polecicie zamiennik
-
Światła do jazdy dziennej DRL
> Dziś podejście do dziennych zakończone sukcesem > Jak body robi test to niech i dzienne przed odpaleniem sprawdzi dzienne w przeciwmgłowych??
-
nie działa podświetlenie w CN+
> ... mnie osobiście mocno to irytowało, szczególnie w czasie jazdy nocą. Uparłem się że zrobię i > wyszło. Szkoda że kolega daleko, bo może bym spróbował zawalczyć z Navi ... > ART 60 km do nie za daleko))
-
nie działa podświetlenie w CN+
jak ma paść podczas nieumiejętnej mojej naprawy kogoś innego to daje spokój z tym sobie az tak bardzo to mi nie przeszkadza dobrze ze monitor świeci dzięki za zainteresowanie i porady
-
nie działa podświetlenie w CN+
cześć nom niestety odmówiło posłuszeństwa..macie jakieś sugestie jak to uzdrowić ??
-
Wibracje samochodu podczas jazdy
opony jakiej marki?jesli mozna wiedziec)
-
dywaniki welurowe
koleś chce 75 zeta z przesyłką mysle ze to dobra cena ,niewiem jak w aso ile kosztuja
-
dywaniki welurowe
hej Pany czy z fiata stilo 5d beda pasowały do 3d?? bo mam w kupnie nowe orginalne
- Lotka - Stilo 3 D
-
niepokojący odgłos po odpaleniu
> trzeba do tego mieć kanał? nie trzeba mieć kanalu!!! 700 no ładnie skosili hehe to było do zrobienia zaoszczędziłbyś
-
Olej 2T do diesla pomoże czy zaszkodzi ?
jest trochę tego prześledźcie sobie temat od "ziomali" http://www.forum.alfaholicy.org/forum_og...py_pigulce.html
-
Listwa kierownicza - maglownica
własnie mam pytanie co do maglownicy czy mozna regulowac w niej nadmierny luz????chyba wystepuje tam śruba regulacji>
-
Guma pod antenę
a z gumy os dętki od roweru nie da rady coś wyciac??
-
plastikowe progi zewnętrzne ;)
> Lepszym sposobem jest pchnięcie do przodu - próg wypadnie z zatrzasków - zatrzaski ściągniesz już > tylko z samochodu (pierwszy chyba i tak musisz oderwać) - poszukaj fotek odwróconego progu ALE > przed operacją wyrywania, pchania itp. musisz poodrywać próg od blachy - górna krawędź po całej > lini mocowana jest na piankowej dwustronnej taśmie. > a tak od siebie - to uważam, że szukasz dziury w całym - rudej nie znajdziesz -a próg idealnie > przykleić by nie odstawał z przodu to już jazda figurowa. > Przy odrywaniu i tak zawsze masz duże szanse, że coś "puści nie tak" jak powinno dzięki dark oo jednak chyba sobie tą operacje daruje mówią że świat należy do odważnych hehe
-
plastikowe progi zewnętrzne ;)
witam posiadam w swoim gracie oryginalne plastikowe nakładki(progi) zamierzam je zdjąć w celu zobaczenia rudej i ewentualnej konserwacji)) pytanie odkręcam parę wkrętów od dołu i co??trzeba chyba wyrwać to z zatrzasków?? pytanie ile ich jest bo nie wiem w którym miejscu muszę energicznie pociągnąć żeby wyrwać je pozdrawiam
-
Rurka doprowadzająca spaliny do chłodnicy spalin (EGR)
> Jest przepalona wymontowanie i pospawanie bedzie najtaniej
-
Łożysko tył ?
właśnie jaki jest moment dokręcania tej nakrętki???łożysko wchodzi na stożek wiec pytam bo nie moge znaleść
-
Rurka doprowadzająca spaliny do chłodnicy spalin (EGR)
wygląda mi to raczej na poluzowanie obejmy i przsuniecie uszczelki (pierścień )w środku rozkręć zobacz jak tam to w środku wygląda ps.przepalenie raczej to nie jest
-
Climatronik - Nie dmucha na nogi itd ..
> UŻYWAŁEM FESA 5.3 jest tam zakładka klima pomyłka 3.5
-
Climatronik - Nie dmucha na nogi itd ..
> Gdzie to siedzi? > W body i dalej? > Nie widzialem opcji sterowania silniczkami.. > Jedynie kasowanie bledow UŻYWAŁEM FESA 5.3 jest tam zakładka klima
-
Climatronik - Nie dmucha na nogi itd ..
hej potrzebuje pomocy nie dziła mi nawiew na nogi na klate)) podłączyłem fes i oto wynik http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e29cbaffe299a690.html i teraz pytanie sygnał krytyczny czyli uwalone 2 aktywatory tak??
-
zapach on (wyciek???
> W większości przypadków jest winny ów wężyk od nadmiaru paliwa idący do takiej śmiesznej > plastikowej kopułki nad pompą paliwa, zobacz czy nie ma tam żadnego zapocenia po świętach sprawdzę go)) moze na obejmkach nie trzyma jak jest mróz zesztywnieje i dupa cieknie
-
zapach on (wyciek???
Niestety w duże mrozy nie raz przy zapalaniu grata i potem przy dalszej jeździe czuć było paliwo w środku.. zawsze w zimę to się dzieje(w lato ok)Podejrzewam ze pompa wys.ciś.gdzieś puszcza albo jakiś wężyk na złączu puszcza.. widać jest zapocenie na osłonie rozrządu tuż przy łapie mocującej silnik.Teraz pytanie czekać do wiosny z tym czy naprawiać??miał ktoś z Was taki przypadek???pozdrawiam
-
Przymarzająca klamka od strony keirowcy
> Pewnie masz już założone linki tzw. pozmianowe które nie zamarzają - a przynajmniej nie nagminnie. > U mnie problem nie istnieje od 3 lat kiedy to w zimie się wkurzyłem i wymieniłem mechanizmy na > nowe. U mojego ojca (rocznik 2004) problem zamarzających klamek nie wystąpił ani razu od > nowości. pozmianowe czy przedzmiaowe ale nie zamarza tymbardziej od środka