Zawartość dodana przez mareksc106
-
delikatny tuning 1.1 mpi wydech- dolot
znajomy poczuł rużnice a ma mpi w gazie po założeniu wałka 866 i głowicy z mpi tylko że kanały były wyje.... mocno obrobione i wolny wydech i to na seri kompie
-
Tankowanie w Punto... mkII
też polecam nie wsadzać do końca
-
silnik 1.2 8v 75 - koło zamachowe
a to mój błąd przepraszam
-
silnik 1.2 8v 75 - koło zamachowe
pasować pasuje tylko że jest inna średnica tarczy sprzęgła.
-
Jakie wtryski do 1.2 8v mpi ?
jest tutaj sej 1.2 8v na serii siuśkach na 2p
-
Jakie wtryski do 1.2 8v mpi ?
seryjne wtryski z 1.2 mpi (75KM) wystarczają do mocy około 100KM,
-
Osłona termiczna kolektora.
nie wiem jak to jest z tymi kolektorami, ale grzeją chyba się tak samo w p1 i p2 1.2 16v, niestety też brak osłony a obudowa filtra już się przetopiła z dołu
-
głowica 1.2 16v
dzięki za info jutro sobie zmierzę głowice nie ma źle 77mm jest
-
głowica 1.2 16v
na pewno była ruszana tylko właśnie nie wiem ile
-
głowica 1.2 16v
mam do was pytanie czy mierzył ktoś na wysokość głowicę z 1.2 16v ? bo się zastanawiam ile była już zebrana ?? lub może ktoś na wymiary początkowe takiej głowicy
-
TURBO zrób Se sam
no ja wam powiem że do 1.1 to gt2052s za mała
-
Kolektor wydechowy w 1,2 16V [80 KM] i imobilajzer
z pII tak, z pI nie, to musisz zobaczyć jaki masz rozstaw szpilek na głowicy bo były dwa rodzaje
-
Kto zrobi VT felg ?? :)
nie żebym się trącał ale pierwsza w polerce
-
dół 1.4 16V + góra z 1.2 8V czy to zadziała?
dzięki bardzo
-
dół 1.4 16V + góra z 1.2 8V czy to zadziała?
odkopuje temat znalazł ktoś może pojemność komory spalania głowicy 1.4 16v ??, bo tak się zastanawiam i szukam dlaczego 1.4 16v n/a ma większy stopień sprężania niż 1.4 t-jet, czyżby denka tłoka były inne ?? inne upg stosowane ?? wie ktoś może?
- Wałki do 1.2 16v T
-
Jaka przepustnica 1.2 8V
ale grande już miało tylko plastikowe , ...sorki ale szukam i szukam znalazłem że są też aluminiowe chociaż jest ich mniej
-
Mandat za zatrzymanie
jeszcze jedno pytanie tak mnie teraz naszło, jeśli tamtędy jechała by ciągnik z naczepą to bym musiał jeszcze dalej stanąć czyli jakieś 17-20m za linią ciągłą ??
-
Mandat za zatrzymanie
to nie skrzyżowanie tylko wjazd na podwórko , czyli jednak człowiek po 11 latach zdania egzaminu zapomina trochę także dzięki za wyjaśnienia poprawie się na przyszłość
-
Mandat za zatrzymanie
rysunek malowałem na szybko, ale możliwe było że tył ich pojazdu haczył o linie ciągłą
-
Mandat za zatrzymanie
Witam spotkała mnie dzisiaj taka dziwna sytuacja, że pan ze straży miejskiej chciał mi dać mandat za tak zaparkowany samochód przy chodniku pod sklepem, za owo " utrudnianie ruchu" tak się wyraził. Czy ja się nie znam czy cos się zmieniło w przepisach. Rysunek poniżej
-
1,4 T-jet włóż se sam
wszystko jest możliwe no prawie wszystko
-
Gumy usztywniające
ja miałem 2,5 gumy
-
Gumy usztywniające
to chyba ja za bardzo eksploatuje auta a miałem te w pierwszym linku 40mm
-
Gumy usztywniające
w seju też jakiś taki niski zawias był nie powiem dokładnie bo to cięte itd. a w punto seria i też porażka, teraz to tylko bym zbierał na sprężyny twardsze, no chyba że na szybko potrzebujesz i na chwile to zda egzamin, ale nie na dłuższą mete