Zawartość dodana przez Michaswawa
-
Kogo to było Auto ?? Żółty sej zielone koła
Mam juz kontakt z wlascicielem i w niedziele jade pogadac i obejrzec co zostalo.
-
Kogo to było Auto ?? Żółty sej zielone koła
http://www.fotosik.pl/zdjecie/4dcb9a4b3ccb7ec4 Kojazy ktos kogo to auto bylo i podrzuci namiary na priv ??
-
1.4 16v pije olej po remoncie głowicy
Bardzo mozliwe jak koledzy pisza cylinder jest juz jajowaty i pierscienie dobrze nie sciagaja oliwy z gladzi
-
1.4 16v pije olej po remoncie głowicy
Ja obstawiam ze przy kolizji pierscienie sa zacisniete w rowkach i nie zbieraja dobrze z gladzi cylindra.
-
wałki do t-jeta
Panowie ile sa warte takie walki od 1.2 16V 86KM ??
-
Ktoś pracuje z was w ASO FIATA ??
Potrzebuje pewnych informacji co do cześci fiata
-
Poliuretany do zawieszenia
ja mam cale zawieszenie na żółtym poli i nic nie skrzypi jeździ się dużo lepiej niż na seri, do tego dobry zawias i jest elegancko
-
Niejaki Chełchowski (stara wiara) szuka namiaru na szrot w Dębem
watpie aby mieli jeszcze lampy, dzwon do marszal_r 601 24 46 19 500 06 08 09 na pewno będzie miał
-
Ktoś ma możliwość sprawdzenia po VIN
Panowie i panie potrzebuje strawdzic po nr VIN czy auto to ori Abart czy seria z pakietek nr VIN ZFA17000000743813 prosze o info na priv
-
Problem z ogrzewaniem + wywala płyn chłodniczy
A sama nagrzewnica jest goraca, moze klapka cieplego powietrza nie otwiera sie do konca. Moze pokretko przeskoczylo o pare zebow i nie otwiera
-
Problem z ogrzewaniem + wywala płyn chłodniczy
Odpowietrzyc dobrze wentyl sie wlacza normalnie czy juz jak sie gotuje. Mozliwe ze czujnik do dupska
-
BROK silnika, jak prawidłowo zamontować
Dzieki,operacja juz ogarnieta zobaczymy co wyjdzie z tego...
-
BROK silnika, jak prawidłowo zamontować
Siema, kto z was montował BROK silnika 1.1 1.2 ten nad kolek zamachowym,jak go prawidłowo zamontować ??
-
Różnice w T-jet 120-180KM Swap Panda
jezeli nie chcesz dokladac sobie roboty i kosztów zwiazanyc z wymiana wałków to kupuj od razu t-jet 150KM albo180KM
-
1.4 16v vs 1.4 T-jet n/a
W osprzęcie zgadza się ze sa wieksze roznice, Różnica też jest w szklankach zaworowych i tez w ich cenach
-
1.2 16v wymiana uszczelki pod wałkami
Najlepiej by było opróznic szklanki aby od nowa ustawily sie pod zawory
-
1.4 16v vs 1.4 T-jet n/a
z tym zakuciem to jest wielki nieprawdziwy MIT
-
Wybór turbawki do SC 1.1
Ja teraz tez skladam 1.2 8v na K03 z 1.8T zobaczymy co z tego wyjdzie ☺
-
Rysunek w CADZIE przekladki do 1.2 8V
Rysunek ogarniety i przekładki tez, zrobilem grubosc 2mm Sa jacys chetni ??? Oferty na priv
-
Rysunek w CADZIE przekladki do 1.2 8V
Witam,potrzebuje rysunek w Cadzie uszczelki głowicy do 1.2 8V aby wykonać przekładkę pod głowice może ktoś poratować ?? Sprawa dość pilna...
-
1.2 16v klekocze
jeszcze ani razu tak mi sie nie zgazylo aby tak oprózniły sie w taki sposób szklanki
-
1.2 16v klekocze
przed założeniem opróżniłeś każdy jeden i założyłeś z powrotem i nadal klepią ??
-
Hamowanie, grzanie hamulcy
> Cześć, pytanie.. Co to może być nowy układ hamulcowy z przodu, zaciski tempra klocki greenstuff, > tarcze bodajże mikoda nacinane i nawiercane. 257mm okropnie się grzeją.... sprint do 140, > hamowanie do 50 i dym z hamulcy, auta przepchnać nie idzie, jak ostygnie wszystko to wraca do > normy. Kilka hamowań w korku, i hamulce piszczą i słabo hamują Moze nie masz dobrze wyczyszczonej prowadnicy klocka w jarzmie i tam sie po prostu blokuje,powierzchnia stylu jarzma z klockiem powinna byc gladka a jak pewnie proszkowales to tam zostal lakier i sie zapieka poprostu
-
Przejście z 1.2 16v na 1.4 16v - co i jak
> no tak tylko z tego co widzę to modeli 1.4 też jest sporo i każdy ma inną moc. Więc który > najlepszy? Szukaj sobie czegos na z stilo 1.4 95KM http://allegro.pl/silnik-fiat-stilo-1-4-16v-f-vat-i5054854615.html
-
Przejście z 1.2 16v na 1.4 16v - co i jak
> Odkopuję wątek bo powoli zbliżam się do swapa > Dalej nie wiem tylko jakiego słupka szukać (o jakim oznaczeniu?) > Bo znalazłem np taką aukcję: > http://allegro.pl/188a5000-silnik-1-4-16v-fiat-punto-2-ii-stilo-idea-i5325186330.html a > okazuje się, że podany na aukcji numer silnika pochodzi z motoru 1.2 a nie 1.4 na zdjeciu jest 1.2 16V 1.4 mialy juz fajkocewki i zołty korek oliwy