Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

kowal21

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez kowal21

  1. zapewne masz coś takiego jak na tym filmiku: ??? tak jak kolega napisał: do sprawdzenia masa + klemy przy aku czy dobrze dokręcone, nie zaśniedziałe itp.
  2. > Jestem ciekaw jak by bylo na 185/55/14? nie przymierzysz - nie zobaczysz albo znajdziesz kogoś kto podeśle foto z takim rozmiarem na aucie
  3. ja przymierzałem 14-stki z Punto I ale na oponie bodajże 165/55 przy -40 podeszło... tak jak napisałem tylko przymierzyłem przejechałem kilka metrów nic nie tarło ale na tym rozmiarze co podałeś to
  4. > Podepne sie do tematu.Ile kosztuje wymiana kompletnego rozrzadu z pompa wody i robocizną i > częsciami?Warsztat w którym pytałem wycenił sie na 450 złotych.Silnik 1.1 mpi. To zdecydowanie za drogo sie wycenil... A z ciekawosci skad takie spece? Z Poznania? Bo na dobra sprawe to za taka cena mozna znalezc caly slupek po znosnym przebiegu... Mysle, ze do 250-300zl z robocizna to max
  5. calutkie 10zł takie cudo: http://tablica.pl/oferta/pasek-rozrzadu-seicento-palio-nowy-CID5-ID1HgFD.html#ac05694c09;r:;s:
  6. ewentualnie możesz zaopatrzyć się w taki wyciągacz do złamanych śrub: mnie raz takie cudo uratowało powodzenia
  7. kowal21 odpowiedział pionas na temat - Centomania
    > A gdzie znajdę rozrusznik? Szukaj przy skrzyni biegow - jest przykrecony do niej
  8. przy klaksonie sprawdz kostke - mi sie kiedys zpsiutala... A odnosnie szyb to przekaznik sprawdz czy trybi
  9. > Linki są ok bo wszystko 2 dni temu działało... Co dalej? Wybierak do sprawdzenia...
  10. kowal21 odpowiedział GanceK006 na temat - Centomania
    jak juz bedzie tak ze bedziesz chcial zdejmowac immo to wyslij kompa hubie - on Ci ogarnie sprawe
  11. kowal21 odpowiedział GanceK006 na temat - Centomania
    > moze ci sie odkleil ten kluczyk?? Albo sie delikatnie przesunal i juz zonk
  12. > Jakieś inne sugestie, pomysły mozliwe, ze swiece + przewody masz do wymiany... A jakim olejem masz silnik zalany? W lato jak bylo cieplo nie miales takich przebojow z rozruchem?
  13. > Jak w temacie - próbował ktoś takiej konfiguracji? > felga 4,5j r13 i do tego np nankang 165/55r13. Teoretycznie o 0,5 cala za mało ale jak to wychodzi > w praktyce? > Jak wypadają inne 165/55r13 na takiej feldze? > Foto poglądowe mile widziane myślę, że spokojnie tego nankanga 165/55 na te 4,5" zarzucisz balon nie powinien być - przynajmniej tak mi się wydaje.. Balona zajebistego to miałbyś z tego: http://tablica.pl/oferta/opona-letnia-yo...456c5;r:4;s:102 tylko, że to 14-stka - już się właśnie podjarałem, że taka cena niska to tylko brać ale jak zobaczyłem jak taki rozmiar się prezenci na felgach to szybko się rozmyśliłem
  14. kowal21 odpowiedział pionas na temat - Centomania
    jest to czujnik kontrolki temp. wody
  15. kowal21 odpowiedział odpowiedź w temacie Kącik 4x4
    a może tę Subarynę licytuj: http://allegro.pl/subaru-forester-2-5-xt-luna-salon-pl-bezwypadek-i3029181125.html
  16. > Witam > Napewno temat nie raz poruszany ale nie moge nic znaleźć. Jakbyście mogli mi powiedziec jak > podłączyć wskaźnik temp. do sc. Bo nie ukrywam ze baardzo przeszkadza mi ze tego nie ma a nie > wiem za bardzo co i jak. Cos kiedys słyszalem ze trzeba podmienic czujnik na taki z ccsa ale > własnie nie pamietam dokladnie jeśli myślisz tylko o jednym wskaźniku to ja wybrałbym coś takiego: klik! albo TO w takiej samej cenie zamontowałbym go sobie przy słupku, albo pod radiem.. no i potrzebne by było czujnik 2-pinowy Tutaj masz dane czujnika i coś na jego temat: - Firma EPS nr katalogowy 1.830.500 przeznaczony do Fiata Croma 1,9 TD ( koszt ok. 56,00zł ). - inna firma Nr 5969930 przeznaczony do Lanci Y 1,2 16v z 1997r. - Gwint w głowicy pod czujnik to M16 x 1,5 lekki stożek, zakręcić go należy z czuciem do oporu. - Widok czujnika z góry: albo kupujesz trójnik, przecinasz wąż od wody adaptujesz go tam i wkręcasz czujnik, który masz w zestawie Jak kupisz zegar to masz schemat podłączenia.. więc musisz działać jak w instrukcji
  17. > czyli niewyrosles a poprostu niemasz czym wychodzisz z zalozenia ze 1.1 ,,nie jedzie''??? Nawet te poturbowane???
  18. kowal21 odpowiedział LuQ na temat - Centomania
    ja bym zmienił na BOSCHa Ewentualnie jak coś taniej no to MM - tutaj masz świece + kable WN
  19. a może spróbuj zagadać od kolegi maciek__cc bo on z tego co pamiętam to miał na giełdzie wydech z kwasów na sprzedaż: 2. Układ wydechowy ze stali wraz z łącznikiem elastycznym FI 65mm/ 2,5"
  20. > Czy da się to czymś skleić czy została mi tylko wymiana. ja mam pęknięcie co prawda nie przy króćcu tylko na tak jakby łączeniu plastików... na poxilinkę przy mrozach ok. -15C nic się nie działo (odpukać w nie szpachlowane)
  21. kowal21 odpowiedział eidzikxxx na temat - Centomania
    > Słaby z Ciebie killer w takim układzie heh jakby te stołeczne drogi byłyby w lepszym stanie to by się fajnie jeździło na takiej meeegaśnej glebie ;P PS. dłuższe śruby od Ciebie dają radę w 17tkach w Paździochu ojca ;D
  22. kowal21 odpowiedział eidzikxxx na temat - Centomania
    kurna wybaczcie ale ja wyznaję max -60 przód -50 tył tak do codziennego jeżdżenia przeważnie po mieście i co jakiś czas trasa... -40/40 fk u mnie w zupełności mnie zadowala lubię mieć całe zębiszcza o take -
  23. kowal21 odpowiedział darus84 na temat - Centomania
    a czujniki temp. masz sprawne(ten w głowicy i chłodnicy) bo w 9setach lubi często szlak trafić tego na górze... wentylator Ci się załącza jak postoi troche w miejscu (np. w korku) ?
  24. kowal21 odpowiedział Gumbas na temat - Centomania
    do silnika 899 za duzego wyboru nie mamy skrzynia c.526.5.10 ->przelozenia poszczegolnych biegow 1->3.909 2->2.050 3->1.344 4->0.977 5->0.837 R->3.727 Przelozenie glowne 4.071(14/57) Dla silnika 1,1 i 1,2 skrzynia c.526.5.10.06 (montowana w S) 1->3.909 2->2.050 3->1.344 4->0.977 5->0.837 R->3.727 Przelozenie glowne 3.562 Skrzynia c.514.5 (montowana w S z podciaganym wstecznym) 1->3.909 2->2.158 3->1.345 4->0.974 5->0.766 R->3.818 Przelozenie glowne 3.562(16/57) Skrzynia c.514.5.13 (SCS) 1->3.909 2->2.158 3->1.480 4->1.121 5->0.829 R->3.818 Przelozenie glowne 3.867 (15/58) Skrzynia biegow palio/abarth 1->3.909 2->2.158 3->1.480 4->1.121 5->0.897 R->3.818 przelozenie glowne 4.017(14/57) skrzynki z SCS i z palio mozna rozroznic przeliczajac ilosc zebow na mechanizmie roznicowym Powered by WaWeR skrzynka z CC 900 1->3.909 2->2.056 3->1.344 4->0.987 5->0.837/0.780* R->3.727 *od sierpnia 1994r. Przelozenie glowne 4.071 Powered by Piotrek_CC skrzynka punto mk1 1.1 szescio biegowa* skrzynka punto 2 sporting/stilo szescio biegowa 1->3,545 2->2,157 3->1,480 4->1,121 5->0,902 6->0,744 R->3,818 Przelozenie glowne 4,923 (14/57) lancia y 1.2 16v mpi 85km 97r 1-3,909 2-2,158 3-1,480 4-1,121 5-0,897 r-3,818 glowne 3,733 (15/56) caly pozostaly miszmasz punto 2 60/80km mpi 1-3,909 2-2,158 3-1,480 4-1,121 5-0,897 r-3,818 glownie3,438(16/55) punto 1 1.1 taka sama jak ccs/scs punto 1 1.2 60km spi taka sama jak 1.1 tyle ze przelozenie glowne jest 3,563 (57/16) punto 1 1.2 75km mpi taka jak 1.1, przelozenie glowne 3,733(56/15) punto1 1.2 16v mpi 85km pierwsze cztery biegi tak jak w pozostalych 5->0,902 a w sportingu 5->0,897 glowne4,071(57/14) Generalnie to napewno ciężko będzie Ci znaleźć 6kę z PI no ale może się uda
  25. kowal21 odpowiedział Camel na temat - Centomania
    najlepiej jakbyś ogarnął coś takiego: masz np. tutaj: http://allegro.pl/silownik-centralnego-zamka-fiat-seicento-punto-i2847604014.html no i sterownik(centralka) z pilotami - osobiście mam takie cuś: http://allegro.pl/sterownik-zamka-centralnego-bx10-uniwersalny-i2794579321.html Chwalę go sobie, zbiera spokojnie z 70-80metrów, bateria trzyma już ponad 3 lata W zestawie dostajesz schemat podłączenia, Jak ogarniesz jakiegoś najprostszego MASTER SLAVEa to możesz sobie zmodzić otwieranie klapy właśnie z pilota Powodzonka

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.