yyy ja nie uznaje czegoś takiego jak "docieranie pierścieni"
w 9secie wymieniłem pierścionki... silnik złożyłem, zalałem świeży olej, nowy płyn chłodniczy.. odpaliłem, odpowietrzyłem.. 20 km do 2500rpm a potem pizga bo co się miało ułożyć to się ułożyło
> oby tylko śruba przetrwała bo nie widzę jej w sprzedaży z tą
> wkładką.
zawsze możesz podjechać do jakiegoś sklepu z artykułami metalowymi i tam coś się dobierze 1 szt. na wagę drogo Cię nie wyjdzie dasz radę
> u mnie w CCSie jak nie było 5 i R to się okazało że wypadła zawleczka od linka w środku koszyka
no i mam nadzieję, że u mnie teraz jest to samo tzn. wiem, że na 100% tej zawleczki tam nie ma a wie ktoś czy jest jakiś magiczny sposób na założenie jej jak koszyk siedzi normalnie (jest przykręcony) ?
obsmarować go trochę olejem? śrubokręt jakiś długaśny popchnie to?
sprawdzaj co koledzy wyżej
+ zobacz czy masa dobrze siedzi.. ewentualnie odkręć i szczotą drucianą tam przeleć bo lubi zaśniedzieć
a jak nie to co wcześniej koledzy pisali to może coś z cewkami nie halo?
sprawdź czy iskra na świecy jest i czy kable WN dobrze nałożone
możesz też pizgnąć dość mocno jak ten admin pieczęcią w rozrusznik