Skocz do zawartości

Ulter czy Michael?


feng

Rekomendowane odpowiedzi

> może sobie zrobić przyszłościowo

w sumie tak, ale wiem z doświadczenia ze palny lubią się zmieniać, i dopiero jak bedzie robił profi wydech o dobrze dobranej srednicy to wtedy bym zamówił tłumk, ktory nie kosztuje 3 dychy jak do DF tylko pare stówek zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie dodam tylko ze zamiast kata jest stromiennica-chodzi o

> cieniasa 1.1

jak dla mnie ulter... przerabiałem znaczy słuchałem jak to brzmi u innych i ulter i Michael i ten z 125p ale jak to się mówi no bass no fun i przypadło na ultera...

jak chcesz posłuchać zajrzyj tutaj:

http://tazwaly.wrzuta.pl/film/pZF6mLax0N/tazio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ujme to tak zeby.GIF

jak lubisz czasem na trase pojechac, np. co weekend to FSO 125p nie bierz!! zeby.GIF

chyba ze masz auto wyciszone, caraudio itd

dzieki czemu nie slychac go tak bardzo w srodku 270751858-jezyk.gif

ale ogolnie efekcik jest najbardziej zajebisty zeby.GIF

Ulterka tez mozna polecac, ale tylko jak lubisz bas ktory w pewnym zakresie obrotów znika 270751858-jezyk.gif ale za to mają ładne końcówki i montaż praktycznie bezproblemowy 270751858-jezyk.gif

A do tego masz strumienice... która przyspieszając spaliny i powoduje szybsze wypalanie tłumika zeby.GIF

Michaś TS jest ciut głośniejszy niż seria... ale i tak wszyscy mowią ze to seria 270751858-jezyk.gif hihi

Ja ogolnie mam FSO i zastanawiam sie tez na co zmienic, jak tylko bede mial kase, bo tego fso przez dwa sezony to juz rdza wpieprza, a w srodku to niewiem czy cos zostało jeszcze z tłumika, czy to jest puszka dla picu 270751858-jezyk.gif hihi zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.