Skocz do zawartości

Xenon


Sysio_SC

Rekomendowane odpowiedzi

> ja mam xenon w fabii a nie sc/cc a proponuje centomaniaka poniewaz w

> sc mojego brata przerabialismy ten temat... brakuje nam tylko

> jeszcze spryskiwaczy przednich lamp ale juz otworki w zdesiu sa

> tylko pomontowac i smigac... cena +/- 1800 zl za bixenon

u mnie tez juz leza spryskiwacze tylko do zamontowania grinser006.gif

wiesz moze czy seryjna pompka da rade napompowac 2 te wysuwana spryskiwacze devil.gif bo cos sie boje ze ma za slabe cisnienie frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> u mnie tez juz leza spryskiwacze tylko do zamontowania

> wiesz moze czy seryjna pompka da rade napompowac 2 te wysuwana

> spryskiwacze bo cos sie boje ze ma za slabe cisnienie

nie da rady, poszukaj na szrocie najlepiej calego kompleciku zbiorniczka, przewodow i pompki specjalnej pod spryski reflektorwo, ona ma duzo wieksze cisnienie i umozliwia rownoczesne otwarcie i wysuniecie sie spryskiwaczkow...ja dorwalem z pajero z 96 rok ze szrotu i dosc uciazliwa sprawa to plyno-zernosc takich spryskiwaczy wiec zdaloby sie jakis duzy zbiorniczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie da rady, poszukaj na szrocie najlepiej calego kompleciku

> zbiorniczka, przewodow i pompki specjalnej pod spryski

> reflektorwo, ona ma duzo wieksze cisnienie i umozliwia

> rownoczesne otwarcie i wysuniecie sie spryskiwaczkow...ja

> dorwalem z pajero z 96 rok ze szrotu i dosc uciazliwa sprawa to

> plyno-zernosc takich spryskiwaczy wiec zdaloby sie jakis duzy

> zbiorniczek

dobrze wiedziec ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z MeMpHiSem jestesmy Ciekawi jak sie da to pochytac i trzeba to sprawdzic w nocy a nie za dnia 270751858-jezyk.gif

tak wiec mamy zamiar sie umowic z kolesiem od tego i zrobic jakis tescik nocą zeby.GIF

Dalej...

Z tego co widzialem to te samopoziomowanie to tylko do BiXenonów jest wymagane zeby.GIF

a do tego zestaw który chcemy pochytac to zwykły żarnik z przetwornicą zeby.GIF nie jest to jakas soczewa na siłe wkładana w nasz reflektor 270751858-jezyk.gif

Zresztą na targach MTK był tez taki fajny CC co mial te xenony zeby.GIF i koles mowil, bo sie go wypytalem...

ze z przegladem nie mial problemu,

nikt mu nigdy nie za mrugał ze kogoś oślepia czy co kolwiek,

wygląd takich zaróweczek normalnie bocki zeby.GIF

no i ze prawidłowe ustawienie świateł na stacji diagnostycznej i tyle

zaletą jest to ze swieci tam gdzie ma i w kazdym miejscu jest normalnie jasno a nie jak na normalnych zarówkach pod zderzakiem jasno a im dalej tym ciemniej 270751858-jezyk.gif hihi

Do tego jak sie dowiedziałem koles z targów MTK który tam stał z xenonami ( jego stronka " target="_blank">http://www.auto-xenony.pl[/url] ) dla Klubów robi promocje w cenie 350zł za zestaw... a na stronce są ponad 400zł zeby.GIF

Chcemy z MeMpHiSem sie dogadac co i jak i ile osób musi kupic zeby byla taka fajna cena zeby.GIF hehe

Jak juz bedziemy po testach, jak sie w ogóle uda do nich doprowadzic to bedziemy pisać i fotki tez bedą zeby.GIF

Pozdrowka zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak cos to ja mam soczewki z punto 2

> i dzialaja naprawde si

> o tu sa zdjecia

jaki koszt takich z punto? i ile modzenia w tym jest? mozna prosic o jakies fotki jak to wyglada pod maska?

do BigMaxX - za 400zl jest wog jakis efekt? jak przetestujesz to w nocy to opisz wrazeniaa i zapodaj fotki jak to pod maska wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na alledrogo sa soczewki w smiesznych cenach 30-70zl sztuka, tylko czy taka soczewka wlozona do lamp CC nie powinna miec jeszcze odpowiedniego odblasku ? w bmw e34 jak mialem soczewki to w nich tak bylo to rozwiazane. ciekawe jaki efekt bedzie lepszy (wieksza widocznosc na drodze) mod z takimi zwyklymi soczewkami czy zarowki philipsa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na alledrogo sa soczewki w smiesznych cenach 30-70zl sztuka, tylko

> czy taka soczewka wlozona do lamp CC nie powinna miec jeszcze

> odpowiedniego odblasku ? w bmw e34 jak mialem soczewki to w nich

> tak bylo to rozwiazane. ciekawe jaki efekt bedzie lepszy

> (wieksza widocznosc na drodze) mod z takimi zwyklymi soczewkami

> czy zarowki philipsa?

tylko te soczewki co masz na allegro sa zwykle wiec po zalozeniu ich nie bedziesz mial dlogich swiatel.

pozatym wedlog mnie nie ma sensu wkladac soczewki jak szklo nie jest wypolerowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To Ja Ci napisze że jak jedziesz za mną to dajesz po gałach na maksa

> zreszta sam mówiłeś że masz maks w dól i nic nie widać

A ja ci mówie że przerobiłem troche przesłony na żarniki i ustawiłem lampy i już nie ma tego efektu. Nie mniej jednak boli troche brak świateł drogowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> powiem ci ze te osramy to o kant dupy potluc w porownaniu z moimi

> xenonami Helli

> ja mam szklo reflektora wypolerowane, swiatla mijania i drogowe

... ja musze zaplacic zeby miec xenony za calosc po znajomosci 800 zl z robocizna i wszystkimi pierdolkami ktore potrzebne. Duzo to czy malo hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dobra cena

> BTW podpytaj Badiego bo on cos wczesniej baczyl ze cche sie swoich

> pozbyc

... generalnie wszystkie graty czekaja na moja decyzje czy zakladac czy tez, jesli tak to wstawiam auto w piatek w sobote odbieram i wszystko zalozone zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pytałem o bixeny pod h4, koleś powiedział mi 600 pln za zestaw - taki jak na alledrogo. Na hodze widzialem za 500 :-)

Mial do tego zestawu jakaś tam homologację - nie wiem ile to warte, ale zawsze to jakiś papierek który w razie czegoś można pokazać :-) mówił że kloszy nie trzeba polerować bo zestaw fabrycznie jest dostosowany pod h4. Zakładzasz, jedziesz na stacje żeby ustawili i ma być ok. Jak tylko będę miał kaske to sobie sprawię taki zestawik, bo widoczność jest bez porównania w stosunu do zwykłych świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja kupilem juz gotowca (jest totalnie plug&play - zero ciecia

> wiazki) wyszlo mnie tyle co koszt samych czesci

W seju tez swieci to kozak wink.gif naprawde fajna sprawa takie lampki w malym autku ktore do tej pory mialo cos co ledwo sie zarzylo wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W seju tez swieci to kozak naprawde fajna sprawa takie lampki w

> malym autku ktore do tej pory mialo cos co ledwo sie zarzylo

miny ludzi mijanych wieczorem bezcenne zlosnik.gif

na siekierkowskim jak doszedlem pana z dosc duzo predkoscia to malo przez dwa pasy nie zjechal na bok.

a pozniej nie mogl sie odklejic od bocznej szyby jak go mijalem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grinser006.gif> miny ludzi mijanych wieczorem bezcenne

> na siekierkowskim jak doszedlem pana z dosc duzo predkoscia to malo

> przez dwa pasy nie zjechal na bok.

> a pozniej nie mogl sie odklejic od bocznej szyby jak go mijalem

ok.gifok.gifpalacz.gifzlosnik.gif bo nikt sie sc ani cc na ksenonie nie spodziewa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.