Skocz do zawartości

EXTREME NANO-TECH POLISHING WAX


mrc

Rekomendowane odpowiedzi

Stosował ktoś z Was takie coś?

Cena dośc kosmiczna, ale efekt podobno też grinser006.gif

Jeżeli ktoś stosował, to proszę o informację czy faktycznie jest takie super i jaka trwałośc tego woskowania. Tak się zastanawiam, czy nie kupić, ale dobrze by było, żeby z pół roku (no niech będzie, że do końca wakacji biglaugh.gif ) utrzymało się na lakierze.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, ża nazwa i kolorowe opakowanie czynią cuda.

Kup sobie najnormalniejszą pastę Tempo, efekt ten sam, a cena o wiele niższa. Takie woskowanie można porównać do malowania się starej baby. Choćby nie wiadomo jaki byłby cudowny środek do pielęgniacji to i tak gdy bedziesz to stosował na starzejący się produkt to nic to nie da. A efekt będzie tylko czasowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widać, ża nazwa i kolorowe opakowanie czynią cuda.

> Kup sobie najnormalniejszą pastę Tempo, efekt ten sam, a cena o wiele

> niższa. Takie woskowanie można porównać do malowania się starej

> baby. Choćby nie wiadomo jaki byłby cudowny środek do

> pielęgniacji to i tak gdy bedziesz to stosował na starzejący się

> produkt to nic to nie da. A efekt będzie tylko czasowy.

mylisz się kolego i to bardzo gdyż wosk służy do ZABEZPIECZANIA powieżchni lakierowych i do ochrony ich połysku , natomias pasta Tempo jest PASTĄ LEKKOŚĆIERNĄ a więc przy każdorazowym użyciuzbiera kilka>kilkanaście mikronów lakieru z powieżchni auta , w szczególności z krawędzi rotfl.gif szlifuj kolego dalej swoje autko , a później nie płacz na kąciku że lakiernik zaśpiewał ci 300 albo 400 zł za malowanie zniszczonego elementu rotfl.gif wszak robisz to na własną odpowiedzialność za to koledzy używający kosmetyków TurtleWax robią mądrze i bardziej pielęgnują lakier swoich aut , niż robią mu na szkodę waytogo.gif

tak prawdę mówiąc to Tempo czyni straszną szkodę lakierom typu UNI tzn lakierom niemetalizowanym i nie pokrytym lakierem bezbarwnym (są uni kryte klarem), prościej mówiąc zwykłym kolorowym akrylom 2k.

KAŻDY lakier ma mikropory i jest to efekt odparowania ciężkich rozcieńczalników (ang VOC/pl LZO-lotne związki organiczne)i woski , a wszczególności woski wysokiej klasy oparte na żywicach carnauba i wosku pszczelim skutecznie te pory wypełniają przez co kwaśne deszcze , ptasie odchody , żywice drzew , czy osad drogowy nie uszkadzają powieżchni lakieru , a sam zabieg woskowania należy powtażać co 3 miesiące gdyż wosk ulega częściowemu zmyciu

miłego woskowania zakrecony.gif30.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mylisz się kolego i to bardzo gdyż wosk służy do ZABEZPIECZANIA

> powieżchni lakierowych i do ochrony ich połysku , natomias pasta

> Tempo jest PASTĄ LEKKOŚĆIERNĄ a więc przy każdorazowym

> użyciuzbiera kilka

> tak prawdę mówiąc to Tempo czyni straszną szkodę lakierom typu UNI

> tzn lakierom niemetalizowanym i nie pokrytym lakierem bezbarwnym

> (są uni kryte klarem), prościej mówiąc zwykłym kolorowym akrylom

> 2k.

> KAŻDY lakier ma mikropory i jest to efekt odparowania ciężkich

> rozcieńczalników (ang VOC/pl LZO-lotne związki organiczne)i

> woski , a wszczególności woski wysokiej klasy oparte na żywicach

> carnauba i wosku pszczelim skutecznie te pory wypełniają przez

> co kwaśne deszcze , ptasie odchody , żywice drzew , czy osad

> drogowy nie uszkadzają powieżchni lakieru , a sam zabieg

> woskowania należy powtażać co 3 miesiące gdyż wosk ulega

> częściowemu zmyciu

> miłego woskowania

to samo miałem pisac... ale se pomyślałem co bede sie z "ekspertem" kłócić rotfl.gifswiety.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to samo miałem pisac... ale se pomyślałem co bede sie z "ekspertem"

> kłócić

dzięki IThankYou.gif

ale woskowanie ma też drugą zakrecony.gif ciemną stronę nie lubianą przez lakierników zakrecony.gif a są to tłuszcze zawane "kraterami" lub "oczkami" rotfl.gif

ale to już jest efekt niedbalstwa lakiernika ,gdyż KAŻDY element przed naprawą należy umyć rozcienczalnikiem by usunąć woski , niestety z doświadczenia wiem że robi to 1 na 10 lakierników a później jest krzyk i zgłaszanie reklamacji na lakier , żądania zwrotu kosztów itp screwy.gifpad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wlasnie do tego sklepu z Turtle 4 km wiec czesto przejeżdżam obok nich i mają dużo klientów i też własnie kupuje bo dobre rzeczy. A cena jest odpowiednia do jakości. Wysoka jakoś Wysoka cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaka kosmiczna? Jak na wosk to taniocha straszna...zresztą jak

> większość Turtli. Polecam paletę Meguiars

Te Me-costam sa rewelacyjne - kupilem srodek do skory, wysmarowalem kanapy w domu i tak sie lsnia ze trudno na nie patrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaka kosmiczna? Jak na wosk to taniocha straszna...zresztą jak

> większość Turtli. Polecam paletę Meguiars

No w porównaniu z innymi produktami na półce, to cena prawie 2 razy wyższa. Ale jeżeli wosk łatwo się nakłada, daje dobry efekt i do tego jest trwały, to oczywiście jak najbardziej warto.

Chodziło mi po prostu o stosunek ceny do jakości, a nie samą cenę, bo tą akurat sam mogę porównać na pólce w sklepie grinser006.gif

Tradycyjny wosk TurtleWax ORIGINAL w takiej samej buteleczce (znaczy się o takiej samej pojemności grinser006.gif) był w cenie ok. 20zł, a więc 2 razy tańszy.

W każdym razie kupiłem ten nano wosk i sam przetestuje. Niestety dopiero pod koniec tygodnia, bo na razie nie mam czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widać, ża nazwa i kolorowe opakowanie czynią cuda.

> Kup sobie najnormalniejszą pastę Tempo, efekt ten sam, a cena o wiele

> niższa. Takie woskowanie można porównać do malowania się starej

> baby. Choćby nie wiadomo jaki byłby cudowny środek do

> pielęgniacji to i tak gdy bedziesz to stosował na starzejący się

> produkt to nic to nie da. A efekt będzie tylko czasowy.

Pasta Tempo to jest dobra na stary lakier, do tego dość ciężko się nią poleruje. Oczywiście do likwidacji niewielkich zarysowań czy starcia zwietrzałego lakieru jest O.K., ale do pielęgnacji w miarę nowego lakieru, to się raczej nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No w porównaniu z innymi produktami na półce, to cena prawie 2 razy

> wyższa. Ale jeżeli wosk łatwo się nakłada, daje dobry efekt i do

> tego jest trwały, to oczywiście jak najbardziej warto.

Właśnie dlatego napisałem, że polecam paletę Meguiars...właśnie jako punkt odniesienia ceny smile.gif

Chociaż jakości też, te woski (i ogólnie absolutna większość preparatów) są naprawdę świetne. Tylko kosztują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 39,90zł za 500ml to kosmiczna cena?

Żaden z innych wosków na półce nie przekraczał ceny 25 zł, a większość cen tych produktów zawierała się między 10 a 20 zł grinser006.gif

Chodziło mi o to, czy warto dopłacić i kupić właśnie taki.

No i zdecydowałem się dopłacic, w końcu gorzej jak te tanie woski na pewno nie działa, więc w najgorszym wypadku straciłem 20 zł różnicy w cenie biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie dlatego napisałem, że polecam paletę Meguiars...właśnie jako

> punkt odniesienia ceny

> Chociaż jakości też, te woski (i ogólnie absolutna większość

> preparatów) są naprawdę świetne. Tylko kosztują...

Szwagier teraz ma wosk z Meguiars (zresztą szampon i resztę bajerów też), poprzednio miał jakiś zwykły. Jest zachwycony cool.gif, będę miał możliwość przetestować niedługo, to sam sprawdzę smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.