Skocz do zawartości

Witojcie


halny

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie - fajne foto, jak napisał DEV.

Może powrzucałbyś więcej takich zdjęć? Najlepiej w osobnym wątku. Mnie szczególnie interesują wnętrza autobusów. Widzę, że rozplanowanie i standard wykonania są nieco wyższe niż busów w Wawie ok.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie - fajne foto, jak napisał DEV.

> Może powrzucałbyś więcej takich zdjęć? Najlepiej w osobnym wątku. Mnie szczególnie interesują

> wnętrza autobusów. Widzę, że rozplanowanie i standard wykonania są nieco wyższe niż busów w

> Wawie .

Nasz klient nasz pan waytogo.gif niestety dla MZA szczytem techniki jest klima, którą można wyłączyć i Tomasz Knapik czytający trasę sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nasz klient nasz pan niestety dla MZA szczytem techniki jest klima, którą można wyłączyć i Tomasz

> Knapik czytający trasę

widzisz, tak jest jak o wyposażeniu i marce decydują ludzie. którzy nie mają o tym pojęcie sick.gif

patrz zakup:

ostatnich ikarusów 280

neoplana 4020 - jedynego ze skrętnymi trzema osiami

ikarusów 405, 411, 417

mercedesa G405N

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> widzisz, tak jest jak o wyposażeniu i marce decydują ludzie. którzy nie mają o tym pojęcie

> patrz zakup:

> ostatnich ikarusów 280

> neoplana 4020 - jedynego ze skrętnymi trzema osiami

> ikarusów 405, 411, 417

> mercedesa G405N

> ...

No tak jest, a potem ludzie, którzy musza tym jeździć zarówno w roli kierowcy jak i pasazerow, gadają jakie to solarisy be i porownuja je do ikarusow, jakie to nie byly zaje, nie mając pojecia, ze takie wyposazenie od a do z to tylko i wylacznie wymóg przewoznika i ten sam autobus moglby wyglądać diametralnie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak jest, a potem ludzie, którzy musza tym jeździć zarówno w roli kierowcy jak i pasazerow,

> gadają jakie to solarisy be i porownuja je do ikarusow, jakie to nie byly zaje, nie mając

> pojecia, ze takie wyposazenie od a do z to tylko i wylacznie wymóg przewoznika i ten sam

> autobus moglby wyglądać diametralnie inaczej.

tyle że w sytuacji MZA dochodzi jeszcze czynnik zewnętrzny w postaci zarządu tumanów miejskich i ich posranych pomysłów na wyposażenie dodatkowe ewentualnie wygląd zewnętrzny sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie - fajne foto, jak napisał DEV.

> Może powrzucałbyś więcej takich zdjęć? Najlepiej w osobnym wątku. Mnie szczególnie interesują

> wnętrza autobusów. Widzę, że rozplanowanie i standard wykonania są nieco wyższe niż busów w

> Wawie .

Pomyśli się, mam też gdzieś inne foty U15 więc postaram się je wygrzebać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 lata później...
  • 2 lata później...

Witajcie, mi wczoraj przyjechał w końcu mój zakupiony kilka miesięcy temu sprzecior. Niby do 3.5t ale jednak trochę solidniejszy ;]

 

Będzie z tego retro-laweta na użytek własny ;]

 

FLwL6n43XQeuenf1EBlI6u7yhveyVGhakHJKIF5H

 

G8OiIFFr4wpHcC5nqQnnxV86XfYO1IkHPhh0_inF

Edytowane przez koNik
  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 19.04.2019 o 23:17, koNik napisał:

Witajcie, mi wczoraj przyjechał w końcu mój zakupiony kilka miesięcy temu sprzecior. Niby do 3.5t ale jednak trochę solidniejszy ;]

 

Nie będzie on czasem przeładowany już na pusto? ;]

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.