Skocz do zawartości

126: modeliki


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Ciekawa zdobycz do kolekcji icon_eek.gifhehe.gif

Jak większość wie / kojarzy cfaniaczek.gif wyżej wymieniona firma jako samochodów "reklamowych" używa między innymi Fiatów 126p zlosnik.gif

autac.jpg

( foto pobrane z http://kredyty-chwilowki.pl/ )

Z ciekawości zacząłem przeglądać ich stronę i trafiłem na to food.gif

modelex.jpg

( foto pobrane z http://kredyty-chwilowki.pl/ )

Napisałem do nich maila, ale oczywiście nie raczyli odpisać smirk.gif

Kilka dni później wrzuciłem na swoim koncie na Facebooku fotkę tych modelików i napisałem, że bym takiego chciał zlosnik.gif

Napisał do mnie ktoś....

i po 6 dniach miałem już w swych łapach taki modelik icon_eek.gificon_eek.gificon_eek.gif270635636-JUMP2.gif

model1c.jpg

A tym kimś był VipeQ trophy.gif

Dzięki wielkie raz jeszcze wink.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

> Skąd to wytrzasnąłeś?!

Z przykościelnego sklepiku zlosnik.gif Parafia Matki Boskiej Anielskiej (chyba) w Radości grinser006.gif Pojechałem po opłatek a wróciłem z maluszkiem palacz.gif

> Chcę taki

Zupełnie czystym zbiegiem okoliczności pomyślałem właśnie o Tobie wpysk.gifhehe.gifzlosnik.gifgrinser006.gif W poniedziałek jestem w robocie między 7:00 i 15:00 i jeśli znajdziesz wolną chwilę, to podejdź pod Syriusza zlosnik.gifhehe.gif Chyba, że masz chcicę by jeszcze dzisiaj go mieć zlosnik.gif Wtedy zapraszam do Radości 20.GIFfly.gifspy.gifhehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zupełnie czystym zbiegiem okoliczności pomyślałem właśnie o Tobie W poniedziałek jestem w

> robocie między 7:00 i 15:00 i jeśli znajdziesz wolną chwilę, to podejdź pod Syriusza Chyba,

> że masz chcicę by jeszcze dzisiaj go mieć Wtedy zapraszam do Radości

icon_eek.gificon_eek.gif270635636-JUMP2.gifzlosnik2.gifclaps.gif001.gifzlosnik.gifok.gif

Niestety do wtorku nie ma nas w ogóle no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, stwierdziłem, że może Ci się przydać do kolekcji zlosnik.gif Potem pomyślałem, że jak będziesz takiego miał, to sobie ten gadżet przykleję w samochodzie 20.GIFwink.gifok.gif

> Niestety do wtorku nie ma nas w ogóle

No to spotkamy się w czasie Świąt zlosnik.gif Ja w Warszawie jestem do 28-go, do..... chyba 3-ciej rano zlosnik.gifgrinser006.gif Potem lecę na kilka dni w Bieszczady food.giffood.gifserduszka.gifdrive.giffly.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz, stwierdziłem, że może Ci się przydać do kolekcji Potem pomyślałem, że jak będziesz takiego

> miał, to sobie ten gadżet przykleję w samochodzie

> No to spotkamy się w czasie Świąt Ja w Warszawie jestem do 28-go, do..... chyba 3-ciej rano

> Potem lecę na kilka dni w Bieszczady

Jeśli o mnie chodzi, to mogę podjechać 26go albo 27go wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

> W tym roku... jak i w poprzednim NIESTETY zabrakło czasu i weny na własną aukcję dla WOŚP

> Ale za to coś kupiłem

> Czyli jak łączyć przyjemne z pożytecznym

Welly...

Tez go licytowałem.

drań! oink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Wczoraj przyszła paczuszka o wyczekiwanej, ale nie do końca znanej zawartości zlosnik.gif

Zostałem obdarowany przez jednego z kolegów z klubu 126p własnoręcznie składanymi papierowymi MIKRO modelami zlosnik.gifok.gif

(dla porównania wielkości - kluczyk od 126p)

kolekcja126pl1.jpg

kolekcja126pl2.jpg

kolekcja126pl3.jpg

kolekcja126pl4.jpg

kolekcja126pl5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...

W styczniu 2012 wygrzebałem gdzieś w necie fotki Malucha w trakcie przerabiania na limuzynę zlosnik.gif --> KLIK

Jeszcze tego samego roku oglądałem ten samochód (ukończony) a nawet w nim siedziałem zlosnik.gifok.gif

A od wczoraj mam jego klona w domu 270635636-JUMP2.gif

12079_516770995086161_2084716340_n.jpg

zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.