Skocz do zawartości

LED'y do jazdy dziennej


Delmut

Rekomendowane odpowiedzi

> I filmik jak działają:

No i gitara, witaj w klubie zlosnik.gif. Trochę za blisko siebie, patrząc po tablicy nie ma wymaganego wymiaru 60cm między krawędziami lamp, ale kto by na to zwracał uwagę grinser006.gif. Tył oczywiście się nie świeci?

Swoją drogą jak od nowego roku wszystkie rejestrowane po raz pierwszy samochody mają mieć dzienne, to już niebawem zacznie się niezła jazda u dilerów żeby wypchać to co stoi po placach hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i gitara, witaj w klubie . Trochę za blisko siebie, patrząc po tablicy nie ma wymaganego

> wymiaru 60cm między krawędziami lamp, ale kto by na to zwracał uwagę . Tył oczywiście się nie

> świeci?

> Swoją drogą jak od nowego roku wszystkie rejestrowane po raz pierwszy samochody mają mieć dzienne,

> to już niebawem zacznie się niezła jazda u dilerów żeby wypchać to co stoi po placach

Rzeczywiście troszkę za blisko, ale póki co zostaje jak jest... Jak policial.gif zacznie się dowalać to wtedy coś pomyślimy. Tył nie świeci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdzie pracujesz??

Nie mam z "nimi" nic wspólnego! Kupiłem te lampy i używam z powodzeniem, a wczoraj wymieniając olej zobaczyłem w Norauto "promocje". Poza tym udzielam się w wątkach o światłach dziennych, bo jestem przeciwnikiem jazdy w dzień na mijania zlosnik.gif, a im nas więcej tym szybciej to spowszednieje grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ne mam z "nimi" nic wspólnego! Kupiłem te lampy i używam z powodzeniem, a wczoraj wymieniając olej

> zobaczyłem w Norauto "promocje". Poza tym udzielam się w wątkach o światłach dziennych, bo

> jestem przeciwnikiem jazdy w dzień na mijania , a im nas więcej tym szybciej to spowszednieje

Myślałem, że mnie śledzisz zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli dobrze pamiętam to Vertex z Norauto...

To są takie lampy. Ja swoje stuningowałem na wersję "black" lakierując na czarno zewnętrzną część obudowy odbłyśników po uprzednim osłonięciu paska cześci roboczych. Efekt jest piorunujący, a wiązka światła nie uległa zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo ładnie

> A czy nie boicie się, że te lampy ukradną ?

Jak auto nie jeździ to z reguły stoi na zamkniętym terenie firmy, garażu lub parkingach strzeżonych...

Wyjątek - parkingi hipermarketów...

Ale bez przesady, nie zamierzam być niewolnikiem samochodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

takie same jak Delmut

faktycznie fajnie swieca

az tak ladnie jak w Mondku nie udalo sie wpasowac, ale tez nie jest źle

dzialanie tez takie same wiec fotexow i filmixow nie bedzie zeby.GIF

ja mam czujnik zmierzchu wiec dodatkowo nic nie musze przy swiatlach dotykac, full auto zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.