Skocz do zawartości

światła przód w MK1


mouk

Rekomendowane odpowiedzi

> ok, czyli najlepiej ze spaloną żarówką pojadę do sklepu:)

raczej trudno je pomylić ze sobą: R2 to typowa "bańka", H4 jest smukła i ma cylindryczne szkło. druga rzecz to najczęściej na cokole żarówki jest napis typu TUSRAM/OSRAM/NARVA/PHILIPS/HELLA H4 (lub R2) 60/55W (lub45/40) biglaugh.gifwaytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> raczej trudno je pomylić ze sobą: R2 to typowa "bańka", H4 jest smukła i ma cylindryczne szkło.

> druga rzecz to najczęściej na cokole żarówki jest napis typu TUSRAM/OSRAM/NARVA/PHILIPS/HELLA

> H4 (lub R2) 60/55W (lub45/40)

Może jeszcze być H-4 z osadzeniem z bańki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Czy w Uno Mk1 montuje się takie same żarówki z przodu jak w MK2 czyli H4 60/55?

jeśli bedzie H4 to na reflektorze, na szkle masz napisane małymi literkami HC/R, a sama żarówka ma takie 3 występy ustające ją w gnieździe.

Żarówka R2 ma okrągły kołnierz mocujący.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazało się, że tylko coś nie kontaktowało, więc nie trzeba było zmieniać żarówki, ale pojawił się inny problem. Z nowym reflektorem były na górze 2 śrubki. Na dół był tylko taki plastikowy uchwyt. Jak ta dolna śruba jest mocowana do tego plastiku? To trzeba tak na siłę wbić w ten plastik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> okazało się, że tylko coś nie kontaktowało, więc nie trzeba było zmieniać żarówki, ale pojawił się

> inny problem. Z nowym reflektorem były na górze 2 śrubki. Na dół był tylko taki plastikowy

> uchwyt. Jak ta dolna śruba jest mocowana do tego plastiku? To trzeba tak na siłę wbić w ten

> plastik?

Na dole nie ma śruby hmm.gif ja teraz mam problem z jednym światłem, bo się ten wcisk obluzował i na dziurach czasem reflektor wyskakuje z zaczepu sciana.gif a wersje na H4 kupiłem za chyba 30zł/szt i z przekaźnikami świecą lepiej niż światła w Astrze taty z takimi samymi żarówkami zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

U mnie na dole jest coś na kształt śruby:)

Teraz dla odmiany nie świeci mi się żarówka z tyłu od stop. A tam jakiego typu są żarówki?

> Na dole nie ma śruby ja teraz mam problem z jednym światłem, bo się ten wcisk obluzował i na

> dziurach czasem reflektor wyskakuje z zaczepu a wersje na H4 kupiłem za chyba 30zł/szt i z

> przekaźnikami świecą lepiej niż światła w Astrze taty z takimi samymi żarówkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie na dole jest coś na kształt śruby:)

Śruba jest do regulacji wysokości ok.gif ale cała lampa się trzyma w tej regulacji na wcisk ok.gif

> Teraz dla odmiany nie świeci mi się żarówka z tyłu od stop. A tam jakiego typu są żarówki?

Nie pamiętam zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif 20 albo 25W hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czasem bywają, ale raczej rzadko Nie jestem pewien, czy od Ritmo nie pasują, wyglądają bardzo

> podobnie W każdym razie oryginalne przeciwmgielne do Uno Mk1 są firmy SIEM

W przypadku zderzaka od Uno Turbo sytuacja jest taka sama ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.