Skocz do zawartości

Auta PRL w TVN Turbo


Grzaniec

Rekomendowane odpowiedzi

> swoją drogą ta rozpórka w tej zastawie wymiata

Zastawa miała wadę - po kilku latach zaczynała się rozłazić. Pamiętam jak kolega odziedziczył po ciotce zastawę. Byliśmy świeżo po zdaniu PJ, ja miałem maluszka, on dostał tę zastawę. Świetny wóz, zrobił mu poprawki blacharskie i sprezentował nowy lakier. CO z tego, jak wkrótce po remoncie okazało się, że zbieżność ucieka i nie da się jej ustawić. Buda żyła własnym życiem i chyba zastawa poszła do krainy prostych dróg crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieliśmy w rodzinie chyba kilka zastaw i cały czas ten sam problem,rozchodzące sie koła.potrafiło się nawet zdarzy że przy ostrym wejściu w ciasny zakręt potrafiła wyskoczyś pół-oś ze skrzyni. smile.gifmoże wtedy taka rozpórka by dała radę(cho można by ją zrobic troszke suptelniejszą wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale w felicjach szyby nie leciały tak często jak we favorit. Dlatego czesi montowali spinke

> mcpersonów seryjnie.

skoro tak twierdzisz, to ok... A fela niestety również miała z tym spory problem i w wyższych wersjach wyposażeniowych rozpórka była w standardzie (np. w ojca GLXie '99). W LXach rozporki nie było - przynajmniej w modelach przedliftowych, co do poliftowych nie mam pewności, ale wydaje mi się, że również nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie miała. Sam zakładałem w swojej skodziance sprowadzonej z Belgii. Powód - pękająca przednia

> szyba.

hmm...sądziłem, że każda miała seryjnie. Jak widać się myliłem, a te z ktorymi miałem do czynienia były wyposażone w rozporkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.