Skocz do zawartości

do posiadaczy ....


TheLookMatt

Rekomendowane odpowiedzi

Kup sprawdzone FK i po problemie, wile osób jeździ na tych springach ( ja też zlosnik.gif ) i jest ok ok.gif O MTSie były różne opinie...

A co do użytkowania 70/50 to niech inni się wypowiedzą bo ja to Panie terenówką jeżdżę hehe.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko koledze chodzi o komplet, czyli jak mniemam amorki i springi - co do kompletow FK, to raczej ciezko sa do zdobycia, jesli w ogole - sam szukalem ostatnio. A Mattowi polecilbym kupic springi FK i amorki MTS, co do roznych opinii to rzeczywiscie swego czasu tak bylo, ale teraz sporo osob uzytkuje te amorki na gwintach i nie narzeka, ktos nawet pisal, ze z jednej fabryki wychodza 270751858-jezyk.gif a jak byla sytuacja, ze amor wylal to bez problemu wymienili na nowy i banglal potem przez dlugi czas.

Ostatnio nawet widzialem springi 70/50 FK na alledrogo i ten komplet amorkow MTSa tez wink.gif

o klik klik FK i klik klik MTS

a co do tylnych amorkow to duzo osob mimo wszystko jezdzilo na amorkach typu monroe, kyb czy delphi i robilo to robote zlosnik.gif sam zakladam teraz monroe + -50tył i jestem ciekaw jak to będzie się sprawdzać wink.gif chyba tyle jeśli chodzi o Twoje pytania zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzieki Kolego ..... a teraz jeszcze tak zapytam miałby ktoś zdjecia na tej glebie 70/50 ?

> najlepiej jeszcze z mangelsami i oponkami 175/50 z gory dzieki

Fk 70/50 amory delphi tył wzmocnoiny (przez co się troche dzwignol) dwiema gumami, felga intra 7j et chyba 23 ale nie pamiętam opony 175/50/13 dunloop

http://www.centomania.com/index.php?opti...&Itemid=132

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeszcze pytanie jakie et maja fele

ET33. Same felgi już przymierzałem, przy oponach 185/50R14, to mi się zdaje, że na tył dla pewności trzeba wrzucić dystans 10mm, na przód musi być min. 20mm. Ostatecznie jak mnie zdenerwuje ogrom przeróbek, to wrzucę 165/60R14 i z głowy. Pytam o zakres przeróbek, bo nie wiem jakie oponki kupić. Silnik w przyszłym roku. Żadnych szaleństw. 1,2 16V. Reszta seria, bo to toczydełko na zakupy jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ET33. Same felgi już przymierzałem, przy oponach 185/50R14, to mi się zdaje, że na tył dla pewności

> trzeba wrzucić dystans 10mm, na przód musi być min. 20mm. Ostatecznie jak mnie zdenerwuje

> ogrom przeróbek, to wrzucę 165/60R14 i z głowy. Pytam o zakres przeróbek, bo nie wiem jakie

> oponki kupić. Silnik w przyszłym roku. Żadnych szaleństw. 1,2 16V. Reszta seria, bo to

> toczydełko na zakupy jest.

Mam 14x6j ET38 4x98 +5mm przód i +4mm tył na 40/40 i na tym Yoko 185/50/14 bez jakichkolwiek ingerencji w nadwozie i zero problemów. Czyli wedle mojego, możesz od razu wrzucac bez żadnych dystansów.

a tak wygląda:

20100417010.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ..zawieszenia MTS szukałem ale konkretów nie znalazłem ...jak sie jezdzi na komlecie tej firmy o

> obnizeniu 70/50 ? czy trzeba coś robić przy drązku stab czy nie obija sie o bude ? jak

> trwałość tego zawieszenia ?

tak jak pisali kup lepiej FK bo mts to straszna kupa jest ok.gif

co do obijania to mi stab wali w bude oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ..zawieszenia MTS szukałem ale konkretów nie znalazłem ...jak sie jezdzi na komlecie tej firmy o

> obnizeniu 70/50 ? czy trzeba coś robić przy drązku stab czy nie obija sie o bude ? jak

> trwałość tego zawieszenia ?

Przy takim obniżeniu drążek mi walił w budę, trza ją delikatnie stuningować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam 14x6j ET38 4x98 +5mm przód i +4mm tył na 40/40 i na tym Yoko 185/50/14 bez jakichkolwiek

> ingerencji w nadwozie i zero problemów. Czyli wedle mojego, możesz od razu wrzucac bez żadnych

> dystansów.

> a tak wygląda:

Bez dystansów się nie da. Z przodu potrzeba 5mm, żeby o końcówkę drążka nie wadziło. Przy max skręcie zostaje mi jakieś 2cm od rantu felgi do nadkola. Chyba złożę jakieś zeszrocone oponki i najpierw przymierzę z oponkami. Ale wielkie dzięki. Na zdjęciu wygląda ok.gif, czyli tak, jak ma u mnie być właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i jak się spisują

jestem zadowolony ok.gif

> mam teraz pzm i chciałbym coś miększego

ja sie przesiadlem z PZM wlasnie na komplet FK i zrobilem takie yikes.gif ze niski zawias moze zachowac jakis komfort. Naprawde jezdzi sie bardzo przyzwoicie, dobrze wybiera dziury ok.gif

> i żeby to się też na szuter nadawało

> na B6 mnie niestety nie stać

a tego ci nie powiem czy sie nadaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jestem zadowolony

> ja sie przesiadlem z PZM wlasnie na komplet FK i zrobilem takie ze niski zawias moze zachowac

> jakis komfort. Naprawde jezdzi sie bardzo przyzwoicie, dobrze wybiera dziury

> a tego ci nie powiem czy sie nadaja

jeździł ktoś na amorkach FK po szutrze?

springi będą eibach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeździ bo pisał parę postów wyżej

ale z tego linka sa one niestety nie dostepne, sam szukalem tego setu, ale na stanie ich nie ma, takze nie wiem po co gosc ma w ogole takie info na stronie, takze ksytek - jakbys chcial cos takiego to musisz bardziej poszukac, o ile znajdziesz - jak tak to daj znac ;D a co do goscia, ktory ma to na stronie moze wypowiedziec wiecej sie jedrek, bo on probowal cos z nim zalatwiac, probowal - to dobre slowo, ja tylko dzwonilem. Dajcie znac, jakby ktos taki FK zawias znalazl wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale z tego linka sa one niestety nie dostepne, sam szukalem tego setu, ale na stanie ich nie ma,

> takze nie wiem po co gosc ma w ogole takie info na stronie, takze ksytek - jakbys chcial cos

> takiego to musisz bardziej poszukac, o ile znajdziesz - jak tak to daj znac ;D a co do goscia,

> ktory ma to na stronie moze wypowiedziec wiecej sie jedrek, bo on probowal cos z nim

> zalatwiac, probowal - to dobre slowo, ja tylko dzwonilem. Dajcie znac, jakby ktos taki FK

> zawias znalazl

dokladnie gosciu nie ma na stanie tych zestawow dopiero zamawia i jak nazbiera sie wkieksza liczba zamowien to jedzie do D po to ja czekalem 3 tyg po czym anulowalem zamowienie ok.gif

co dzownilem to kierowca juz byl w drodze no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sprezyny sa inne to fakt, amory z tego co mi wiadomo sa takie same jak w innych SC, na pewno nie

> nadaja sie pod -70

no sprężyny to wiem 270751858-jezyk.gif a o amorach to wolałem się upewnić, dzięki za odpowiedź, cos czuję, że pozostaje mi kupno dedykowanych pod zawias -70 amorów? Bo innej opcji nie widzę, chyba, że Wy widzicie zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.