Skocz do zawartości

rura między kolektorem a katem? jak się nazywa?


fenix8

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, ktoś wie jak nazywa się fragment wydechu między kolektorem 4-1 a łącznikiem kołyskowym (czy jakoś tak) przed katalizatorem w uno 1.0 ?? bo muszę tą część znaleźć a nie wiem jak się nazywa smile.gif i nie jest to dwururka, tylko jedna rurka, w nią wkręcona też jest sonda lambda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie, ktoś wie jak nazywa się fragment wydechu między kolektorem 4-1 a łącznikiem kołyskowym

> (czy jakoś tak) przed katalizatorem w uno 1.0 ?? bo muszę tą część znaleźć a nie wiem jak się

> nazywa i nie jest to dwururka, tylko jedna rurka, w nią wkręcona też jest sonda lambda

rura kolektorowa zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie, ktoś wie jak nazywa się fragment wydechu między kolektorem 4-1 a łącznikiem kołyskowym

> (czy jakoś tak) przed katalizatorem w uno 1.0 ?? bo muszę tą część znaleźć a nie wiem jak się

> nazywa i nie jest to dwururka, tylko jedna rurka, w nią wkręcona też jest sonda lambda

rura kolektora zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rura kolektora

Ja bym po prostu poszedł do sklepu z częściami i pokazał sprzedawcy palcem na rysunku w katalogu, którego kawałka rury potrzebuję. Ale ja jestem z innej epoki, a poza tym zawsze miałem durne pomysły rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym po prostu poszedł do sklepu z częściami i pokazał sprzedawcy palcem na rysunku w katalogu,

> którego kawałka rury potrzebuję. Ale ja jestem z innej epoki, a poza tym zawsze miałem durne

> pomysły

Kilka razy już mi się zdarzyło, że sprzedawca sprowadził inne części

niż potrzebowałem i jeżeli są jakieś wątpliwości, to wyjmuję starą

część z samochodu lub robię zdjęcia i idę do sklepu zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kilka razy już mi się zdarzyło, że sprzedawca sprowadził inne części

> niż potrzebowałem i jeżeli są jakieś wątpliwości, to wyjmuję starą

> część z samochodu lub robię zdjęcia i idę do sklepu zamówić.

W dotychczas posiadanych pojazdach nie miałem tego problemu, części z katalogu zawsze pasowały, ale teraz się tego uczę przy okazji pieskowozu. Uno 899 nie występuje praktycznie w żadnych katalogach, trzeba dobierać części od Uno lub Seicento 899, weryfikując je z tym, co rzeczywiście zamontowano w samochodzie. spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W dotychczas posiadanych pojazdach nie miałem tego problemu, części z katalogu zawsze pasowały, ale

> teraz się tego uczę przy okazji pieskowozu. Uno 899 nie występuje praktycznie w żadnych

> katalogach, trzeba dobierać części od Uno lub Seicento 899, weryfikując je z tym, co

> rzeczywiście zamontowano w samochodzie.

Pierwszy raz się to zdarzyło przy wymianie sprzęgła i uszczelniaczy półosi.

W katalogu podawali dwa rodzaje sprzęgła, które mogą występować w tym modelu, ale okazało się że w moim aucie jest jeszcze inne.

To samo dotyczy uszczelniaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pierwszy raz się to zdarzyło przy wymianie sprzęgła i uszczelniaczy półosi.

> W katalogu podawali dwa rodzaje sprzęgła, które mogą występować w tym modelu, ale okazało się że w

> moim aucie jest jeszcze inne.

> To samo dotyczy uszczelniaczy.

To tak jak z późniejszymi 1.0, sprzęgła są trzy rodzaje w katalogach, a przeważnie jest to od 1.4 sciana.gifrotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To tylko się cieszyć pozostaje że jest od mocniejszej wersji.

> pozdr

Tak tak, nie mówię absolutnie, że to coś złego, wręcz przeciwnie, chciałem tylko zasugerować, że nawet w tak wydawało by się popularnej i oczywistej litrówce są zagadki... grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.