Skocz do zawartości

Wiesz, że na swoim aucie wozisz reklamę?


MarCo

Rekomendowane odpowiedzi

Urzekły mnie sposoby walki z reklamą typu zamalowywanie, zdzieranie kątówką, wymiana ramek na bezreklamowe...

Sam też mam reklamę unieszkodliwioną, bo nie współgrała kolorystycznie z granatowym i czarnym nadwoziem...   :hehe:    wybrałem jednak rozwiązanie nisko kosztowe I SS     :phi:    czyli szybkie i skuteczne: czarna taśma elektroizolacyjna Twoim przyjacielem   :narcyz:  jest węższa o milimetr czy dwa od elementu ramki z reklamą, czas operacyjny 2 minuty i bez demontażu czegokolwiek cieszymy się neutralną czernią    :oki: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż większość z nas nie zwraca na to uwagi, nasze życie kręci się wokół reklamy. Co więcej, sami - często zupełnie nieświadomie - stajemy się jej częścią. (*)

źródełko !!!

Wiesz_swoim_aucie_wozisz_4991241.jpg

 

Mi już 3 razy mój mechanik nakleił na ramkę z logo FKP swoją reklamę.

I 3 razy znalazł ją przeklejoną na dolny wewnętrzny rant klapy bagażnika tak, że widoczna była tylko po otwarciu kufra. A to tylko dlatego, że była żółta odblaskowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chociaż większość z nas nie zwraca na to uwagi, nasze życie kręci się wokół reklamy. Co więcej,

> sami - często zupełnie nieświadomie - stajemy się jej częścią. (*)

> źródełko !!!

ja wożę reklamę autokącika - kto mi za to zapłaci, no kto? grinser006.gif

 

Mod Ci może zapłacić za takie wyuzdane żądania. Uniwersalną walutą - Prutasem (tak, wiem - hermetyczne nieco) :P

 

Edit: kurka wodna! Kto odkopuje tak stare wątki?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Ci może zapłacić za takie wyuzdane żądania. Uniwersalną walutą - Prutasem (tak, wiem - hermetyczne nieco) :P

 

Edit: kurka wodna! Kto odkopuje tak stare wątki?!?

wpisałem się tylko w trend.... ekshumacje te sprawy... ;-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.