Skocz do zawartości

Filmiki - ciekawe linki


Rekomendowane odpowiedzi

Maluchami na Sycylie w 2008 roku pojechali znajomi z Krakowa. Filmik z tej wyprawy ponizej:

Najlepiej oglada sie w najwiekszej rozdzielczosci (nie wiem dlaczego YT nie zrobil z tego HD, bo film oryginale taki jest) i na pelnym ekranie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie się strasznie spodobał ten Polonez 4x4 co stoi na Filtrowej

Wybieram się na tą filtrową i wybieram skromny.gif i sie wybrać nie mogę facepalm.gif

Wychodzi na to, że wcześniej mnie do Szczecina wywieje hehe.gif

Ciekawy egzemplarz ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wybieram się na tą filtrową i wybieram i sie wybrać nie mogę

> Wychodzi na to, że wcześniej mnie do Szczecina wywieje

> Ciekawy egzemplarz

To jeszcze zdjęcia z Norblina. Na Filtrowej wszystko jest strasznie ściśnięte, a wielu aut nie ma - są gdzie w kieleckiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jeszcze zdjęcia z Norblina. Na Filtrowej wszystko jest strasznie ściśnięte, a wielu aut nie ma -

> są gdzie w kieleckiem...

znaczy coś jak w Otrębusach sick.gif

Ale i tak się wybiorę ok.gif Tylko jak będę miał więcej czasu 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe, czy go czasem odpalą czy tylko już na holu jeździ...

przepalają go, przewodniczka mówiła waytogo.gif tylko nie można nim jeździć na pełnej ku..ie bo ma nie oryginalne tłoki i by popłynęły frown.gif muzeum nie stać narazie na oryginały bo to koszt kilkunastu tysięcy zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przepalają go, przewodniczka mówiła tylko nie można nim jeździć na pełnej ku..ie bo ma nie

> oryginalne tłoki i by popłynęły muzeum nie stać narazie na oryginały bo to koszt kilkunastu

> tysięcy zł

No to chociaż ten plus... jak tak Was czytam to odnoszę wrażenie, że w tych muzeach to ludzie raczej średnio obeznani z tematem pracują.. często samochody nie są nawet zabezpieczane przed dalszą degradacją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to chociaż ten plus... jak tak Was czytam to odnoszę wrażenie, że w tych muzeach to ludzie

> raczej średnio obeznani z tematem pracują.. często samochody nie są nawet zabezpieczane przed

> dalszą degradacją...

Może i ludzie, którzy tam pracują, którzy się tym zajmują trochę się na tym znają, ale po odwiedzinach tego muzeum można odnieść wrażenie, że za takim stanem rzeczy stoją pieniądze, a raczej ich brak... oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

> co myslicie o takim poldku

Jak obejrzałem ten filmik to aż mi się łza w oku zakręciła shocked.gif

W 1998-1999 ponad rok przepracowałem w FSO na linii, na której spawano właśnie ten etap Poloneza.

Trochę pokręcono kolejność (np. tutaj belkę pod deskę rozdzielczą zgrzano na końcu a szła ona zaraz po podłodze i komorze silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak obejrzałem ten filmik to aż mi się łza w oku zakręciła

> W 1998-1999 ponad rok przepracowałem w FSO na linii, na której spawano właśnie ten etap Poloneza.

zazdroszcze Ci ok.gif teraz Fso to mozna sobie na tv turbo ogladnac jak rozbieraja linie montazowe sick.gifa co do filmu to zastanawia mnie czy uda im sie zachowac sztywnosc nadwozia podobna do fabryki hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zazdroszcze Ci teraz Fso to mozna sobie na tv turbo ogladnac jak rozbieraja linie montazowe a co

> do filmu to zastanawia mnie czy uda im sie zachowac sztywnosc nadwozia podobna do fabryki

4:30 - moje stanowisko było jedno przed tym gościem z tą wielką zgrzewarą devil.gif

Oczywiście było to sporo później (końcówka Poloneza) ale linia niezmieniona i zgrzewarki te same devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobry zawodnik

Tiaaa.... Zoltar - doby drajwer, ale pywatnie dosc kontrowersyjny gosc, jesli moge sie tak neco dyplomatycznie wyrazic. Przerobil swaja 650 na 1.1 i ujezdzal ja rowniez na tym samym poligonie:

Potem zabral sie budowanie centrala, ale projekt upadl:

resizeofbob3gw5.jpg

Sprzedal go w takim stanie Evilowi z Torunia, ktory dokonczyl projekt, ale bez turbo:

resizeofdsc2819.jpg

resizeofdsc2823l.jpg

100_8184.JPG

100_8166.JPG

100_8167.JPG

A tak to jezdzi na 4P (na zdjeciu z laptopem na dachu zmienial mapy pod tor na ktorym jezdzilismy; gdzies tam nawet moja malaria sie zalapala w poprzediej wersji nadwozia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ;

> 4:00?

> ładnie Cię wywaliło

Tiaa.... W sumie nawet nie wiem dlaczego, ale za to swietnie widac jak tylny zawias nie wspolgra z przednim hehe.gif

Swoja droga na filmiku (nawet na startowej stop klatce) przewija sie bialy maluch z Wawy kumpla, u ktorego rowniez zrobilismy centrala z silnikiem 1.2 z pelna sciezka dopuszczajaca do ruchu w tym rzeczoznawca biglaugh.gif Kumpel robi teraz kosmetyke i sobie posmigamy po miescie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tiaa.... W sumie nawet nie wiem dlaczego, ale za to swietnie widac jak tylny zawias nie wspolgra z

> przednim

> Swoja droga na filmiku (nawet na startowej stop klatce) przewija sie bialy maluch z Wawy kumpla, u

> ktorego rowniez zrobilismy centrala z silnikiem 1.2 z pelna sciezka dopuszczajaca do ruchu w

> tym rzeczoznawca Kumpel robi teraz kosmetyke i sobie posmigamy po miescie

jak tak patrze na te maluchowe swapy to normalnie mnie zaczyna swędzieć, żeby taki bajer zrobić zlosnik.gifzlosnik.gif

stykło by 1.1 z seja na dobry początek zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.