Skocz do zawartości

test Cruze w Auto Świat


Kraviec

Rekomendowane odpowiedzi

> Peugeot 507

Jeździłeś jakimś koncept-carem ?? icon_eek.gif

> No nie ma. To duża wada. Mogli dać wspólny podłokietnik, taki jak w Cruze i byłby spokój.

Oj, nie - pojedyncze podłokietniki to jest to.

> wymyślili pojedynczy, zintegrowany z fotelem kierowcy. Tylko zapomnieli tak samo zrobić z

> fotelem pasażera. Ktoś nie pomyślał...

Spox, w polskich "bezwypadkowych" będą z prawej strony fotele kierowcy od anglika i będą podłokietniki hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tyle że za 100K to pewnie będzie goły Golf. A jak wsadzisz co niezbędne to wyjdzie 150. Za tyle

> jest już goły Passat, więc lepiej Passata. I tą drogą rozumowania dochodzimy do wniosku że

> jedynym samochodem jaki warto kupić jest Veyron.

Golf sie w 100k zmiesci. Ale tyle dac za skode? Goly passat tez w 100k sie zmiesci zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wyjaśnicie mi proszę jak to jest z cennikiem cruza na rok modelowy 2011 bo wersja LT jest od wersji

> LS+ premium droższa o 7800. A w wyposażeniu jest bogatsza jedynie o chromowaną listwę

> zewnętrzną na drzwiach oraz o ewentualną możliwość dokupienia skórzanej tapicerki. To gdzie

> jest te 7800 bo coś chyba jest ukrytego w tym cenniku albo taka super pomocja na to

> LS+premium?

Cruze LT

już od 73 000 zł

Dodatkowo do wersji LS+:

Automatyczna klimatyzacja

Automatyczne światła przednie z czujnikiem oświetlenia

Czujnik jakości powietrza

Czujnik deszczu

6 głośników, wejście USB

Elektrochromatyczne lusterko wewnętrzne

17" felgi ze stopów lekkich

opony 215 / 17"

Tyle różnic zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cruze LT

> już od 73 000 zł

> Dodatkowo do wersji LS+:

Automatyczna klimatyzacja

Automatyczne światła przednie z czujnikiem oświetlenia

> Czujnik jakości powietrza

Czujnik deszczu

6 głośników, wejście USB

Elektrochromatyczne lusterko wewnętrzne

> 17" felgi ze stopów lekkich

> opony 215 / 17"

> Tyle różnic zauważyłem.

To wytłuszczone to pakiet Premium za 700PLN grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale..

porównuje 2,0 diesla i tak

wersja LS+ 73000 dodatkowo pakiet premium 700= 73700

wersja LT 81500 i z różnic jakie nam zostają w wyposażeniu to listwy zewnętrzne i dodatkowo możliwość dokupienia skórzanej tapicerki,

gdzie te 7800zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale..

> porównuje 2,0 diesla i tak

> wersja LS+ 73000 dodatkowo pakiet premium 700= 73700

> wersja LT 81500 i z różnic jakie nam zostają w wyposażeniu to listwy zewnętrzne i dodatkowo

> możliwość dokupienia skórzanej tapicerki,

> gdzie te 7800zł?

Mogą być jakieś niewyszczególnione różnice, np. inna tapicerka, lepszy wyświetlacz komputera, może lepsze radio, może jakieś inne wynalazki.

Ale też ten pakiet jest objęty promocją. Ja bym wziął mimo wszystko LT. Tak dla zasady.

A jaka może być różnica w cenie felg i opon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeździłeś jakimś koncept-carem ??

Nie. Zjadłem jedno zero, miało być 5007 a właściwie to 5008. Gubię się w tych liczbach.

zlosnik.gif

> Oj, nie - pojedyncze podłokietniki to jest to.

Pod warunkiem że są dwa.

> Spox, w polskich "bezwypadkowych" będą z prawej strony fotele kierowcy od anglika i będą

> podłokietniki

O, to jest roziązanie. zlosnik.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A w jakim aucie? Ten sam silnik w różnych autach może sprawiać różne wrażenie. Np. w Fiacie Doblo

> będą inne wrażenia niż w Oplu Vectra.

Akurat ja mam doblo a sasiad ma vectre obaj mamy ten sam 1.9MJ - uwierz mi te silniki pracuja identycznie. Mina sasiada jak sie dowiedzial ,ze w jego hipersuper oplu pracuje silnik z doblo - BEZCENNA waytogo.gif

> Przyklej sobie na obrotomierz cyferki z wersji benzynowej. Bedziesz miał auto, które się dobrze

> zbiera od 2tys. rpm, fajnie ciągnie aż do 5tys., żeby koło 6tys. spadła moc i odcięło dopływ

> paliwa.

> Porównaj sobie. Strzałka obrotomierza w dieslach i benzynach wędruje po tarczy tak samo, tylko

> cyferki są inne.

Mam do czynienia z dieslami i benzynami o podobnych mocach - Turbodiesel nie ma szans z turbo benzyna waytogo.gif

> Sprzedaż nakręcają floty, które bez problemu urywają te >20K z cennika.

Mimo wszystko waytogo.gif Cruze ani do floty ani do rodziny no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale..

> porównuje 2,0 diesla i tak

> wersja LS+ 73000 dodatkowo pakiet premium 700= 73700

> wersja LT 81500 i z różnic jakie nam zostają w wyposażeniu to listwy zewnętrzne i dodatkowo

> możliwość dokupienia skórzanej tapicerki,

> gdzie te 7800zł?

Zadałem to samo pytanie do Chevrolet Polska. Odpowiedz to:

- opony 17'

- listwa chromowa drzwi (dziwne bo ja mam ja w LS+ Premium)

- czujnik AQS - czujnik jakosci powietrza, dziwne bo nie mam tego przycisku a klima i tak zamyka sam obieg wewnetrzny, chyba ze jest to funkcja dobra w korku i gdy wyczuwa spaliny itp

Innych rożnic nie podano. Wiec jak dla mnie troche sporo jak za tyle dodatkow zaplacic 7800.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały OT

znajomy (posiadacz fabii 1.9tdi) wsiadł do lacetti odpalił silnik i pytanie "to silnik jest włączony" hmm.gifzlosnik.gif, słuchając porannych ćwierków na osiedlu w te mrozy, czuje się jak na wiosce hehe.gif (dla nie wtajemniczonych chodzi o traktory)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mały OT

> znajomy (posiadacz fabii 1.9tdi) wsiadł do lacetti odpalił silnik i pytanie "to silnik jest

> włączony" , słuchając porannych ćwierków na osiedlu w te mrozy, czuje się jak na wiosce

> (dla nie wtajemniczonych chodzi o traktory)

Z TDI tak bedzie, ja jako posiadacz benzyn stwierdzam brak roznic halasowych miedzy fabia i lacetti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.