Skocz do zawartości

silnik 1,2 75ps


Miras_MM

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam.

> Powie mi ktos po czym rozpoznac silnik 1,2 75 od 60 ? Zalozmy ze silnik goly bez osprzetu a numery

> silnika wyszly Wiem ze kiedys bylo cos takiego ale nie umie tego znalesc.

> Pozdro.

Jeśli dobrze kombinuję to po filtrze oleju.

Nowsze silniki FIRE mają mniejszą średnicę filtra czyli mały to będzie 60KM a duży filtr to 75.

Przynajmniej w 1.4 tak jest ale widziałem kilka 1.2 jak kupowałem swój i też miały mały filtr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli dobrze kombinuję to po filtrze oleju.

> Nowsze silniki FIRE mają mniejszą średnicę filtra czyli mały to będzie 60KM a duży filtr to 75.

> Przynajmniej w 1.4 tak jest ale widziałem kilka 1.2 jak kupowałem swój i też miały mały filtr.

Co lepsze, te filtry są ponoć zamienne zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli dobrze kombinuję to po filtrze oleju.

> Nowsze silniki FIRE mają mniejszą średnicę filtra czyli mały to będzie 60KM a duży filtr to 75.

> Przynajmniej w 1.4 tak jest ale widziałem kilka 1.2 jak kupowałem swój i też miały mały filtr.

Kumpel w 1.2 16v miał mały filtr hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo kolektor wydechowy z katem jest przeszkodą w zastosowaniu fabrycznie dużego filtra,ale do spi

> pasi mały i duży.

Ale do silnika, w którym fabrycznie był mały nie założysz dużego i nie chodzi o kolektor tylko o uszczelkę - wyjdzie poza płaszczyznę.

Tak na marginesie - mały/duży to ja rozumiem średnicę a tu chyba mowa o długości.... trzeba to doprecyzować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.