Skocz do zawartości

gdzie jest hak?


koNik

Rekomendowane odpowiedzi

> jest wszystko co potrzeba

Kupiłeś? Bo ogłoszenie zniknęło... zlosnik.gif Piszesz o tym pomarańczowym z Krakowa?

O ile się nie mylę gdy 2 lata temu szukałem swojego 240 ten samochód juz był na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupiłeś? Bo ogłoszenie zniknęło... Piszesz o tym pomarańczowym z Krakowa?

> O ile się nie mylę gdy 2 lata temu szukałem swojego 240 ten samochód juz był na sprzedaż.

C15085159_1.jpg

o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z ułatwiaczy i uprzyjemniaczy to klima mi przychodzi do głowy , ewentualnie wspomaganie

> reszta zbędna no ewentualnie jakiś zacny silniczek

no jak dla mnie do tego należy jeszcze dołożyć ASB i wygodne fotele. Nie od parady jest porządne zawieszenie. Przyjemnie też trzymać w ręce porządnie wykonaną kierownicę, a nie jakiś ogryzek. Na elektrycznie otwierane szyby też nie narzekam. Odpowiednie wyciszenie auta jest czymś pożądanym, nawet bardzo przy dłuższych podróżach. Czasem też miło jest włączyć jakieś radyjko, a w razie czego mieć do dyspozycji ESP. Na wypadek poważniejszej kolizji nie wzgardzę strefami zgniotu i poduszkami. skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd wiesz że tym Volvo jeździ się niewygodnie? siedziałeś na tych fotelach? skąd wiesz że jest głośne?

Ja wiem że wnętrze wyglada jak u babci w mieszkaniu ale nie znaczy to ze nie jest wygodne smirk.gif

ESP, ASB, el szyby i inne duper szfance to pominę, gdzie sie podziali Ci prawdziwi mężczyźni... hehe.gif

john-wayne.jpg

a tak poza tematem to jeśli cenisz sobie komfortowe fotele to nie wiem czemu kopiłeś 1er zlosnik.gif no chyba że mało gabarytny z Ciebie facet. Ja (189cm/100kg) niestety nie czuję się w BMW poniżej 5 zbyt komfortowo grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupiłeś? Bo ogłoszenie zniknęło... Piszesz o tym pomarańczowym z Krakowa?

> O ile się nie mylę gdy 2 lata temu szukałem swojego 240 ten samochód juz był na sprzedaż.

auto nie ma byc dla mnie tylko dla kobitki... zobaczymy co z tego bedzie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a skąd wiesz że tym Volvo jeździ się niewygodnie? siedziałeś na tych fotelach? skąd wiesz że jest

> głośne?

A gdzie ja coś takiego o tym Volvo pisałem? yikes.gif

> Ja wiem że wnętrze wyglada jak u babci w mieszkaniu ale nie znaczy to ze nie jest wygodne

Szczerze - wątpię, by było wygodne. Technika i wiedza nie stoi w miejscu.

>Tak czy

> ESP, ASB, el szyby i inne duper szfance to pominę, gdzie sie podziali Ci prawdziwi mężczyźni...

Prawdziwi mężczyźnie nie zajmują się takimi pierdołami, tylko sprawami poważniejszymi.

> a tak poza tematem to jeśli cenisz sobie komfortowe fotele to nie wiem czemu kopiłeś 1er no chyba

> że mało gabarytny z Ciebie facet. Ja (189cm/100kg) niestety nie czuję się w BMW poniżej 5 zbyt

> komfortowo

przy Tobie jestem karzełkiem. Choć w dowodzie miałem wpisane wzrost "wysoki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A gdzie ja coś takiego o tym Volvo pisałem?

myślałem że piszesz "w odniesieniu" do tego Volvo

> Szczerze - wątpię, by było wygodne. Technika i wiedza nie stoi w miejscu.

a ja myślę że jeśli coś było wyprodukowane jako wygodne 50 lat temu to nadal takie jest, no weź takiego Zis 115 z lat 40, myślisz że dziś jest niewygodny bo technika poszła do przodu? zlosnik.gif Ja myślę że na jego wielkich, wypchanych gęsim puchem skórzanych fotelach, otoczony drewnem człowiek w chłodzie klimatyzacji na suchy lód czuje się nadal komfortowo i technika ma niewiele do gadania zlosnik.gif

> Prawdziwi mężczyźnie nie zajmują się takimi pierdołami, tylko sprawami poważniejszymi.

ja czasami odnoszę wrażenie że poważniejszymi sprawami zajmują sie głównie nieprawdziwe kobiety grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niewygodne głośne paliwożerne powolne niebezpieczne

Obalam Twoją teorię.

wygodne, ciche, 10l/100km w mieście, <10s do setki, kawał twardej blachy

rocznik....... 1975 smile.gif:):)

Pozdro

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Obalam Twoją teorię.

> wygodne, ciche, 10l/100km w mieście,

jedyne co nie jest pojęciem względnym to to że kawał twardej blachy oznacza bezpieczne ... hehe.gif

a reszta ... no cóż masz prawo tak uważać

a ja uważam że 7 litrów w mieście kawał miękkiej blachy plus sporo jaśków do ochrony jest znacznie lepsze cool.gif

tak sam jak okolice 8s do setki rocznik 09 shocked.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jedyne co nie jest pojęciem względnym to to że kawał twardej blachy oznacza bezpieczne ...

> a reszta ... no cóż masz prawo tak uważać

> a ja uważam że 7 litrów w mieście kawał miękkiej blachy plus sporo jaśków do ochrony jest znacznie

> lepsze

> tak sam jak okolice 8s do setki rocznik 09

współczesne auta są tak daleko inne od starszych że ciężko jednoznacznie stwierdzić co jest lepsze/gorsze... myślę że zbyt dużo zależy w takim porównaniu od preferencji stylistycznych i mentalności oceniającego...

dla mnie np ważniejszy jest odpowiadający mi wygląd, chromowane detale i tzw. klimat niż 0-100 i jaśki i co mi zrobisz ? zlosnik.gif

brzydzę się plastikiem ale używam na co dzień bo nie mam wyboru (nie da się w sposób szybki i skuteczny serwisować dziś starego auta przy intensywnej eksploatacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> współczesne auta są tak daleko inne od starszych że ciężko jednoznacznie stwierdzić co jest

> lepsze/gorsze... myślę że zbyt dużo zależy w takim porównaniu od preferencji stylistycznych i

> mentalności oceniającego...

> dla mnie np ważniejszy jest odpowiadający mi wygląd, chromowane detale i tzw. klimat niż 0-100 i

> jaśki i co mi zrobisz ?

> brzydzę się plastikiem ale używam na co dzień bo nie mam wyboru (nie da się w sposób szybki i

> skuteczny serwisować dziś starego auta przy intensywnej eksploatacji)

nic Ci nie zrobię ...

bo jak tylko będzie mnie stać to sobie zakupić coś z lat 70 tych .... z silnikiem o pojemności niewiele mniejszej od spalania mojego obecnego auta na setke cool.gifcool.gifcool.gifcool.gif

grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> ESP, ASB, el szyby i inne duper szfance to pominę, gdzie sie podziali Ci prawdziwi mężczyźni...

jak ktos nie potrafi dobrze jezdzic to wtedy chce miec w samochodzie te wszystkie systemy i bajery, wtedy czuje sie bezpieczniej ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kupiła moja EX, auto będzie jeździć po WWA

> jest świetne

to ten hmm.gif

http://moto.pl/MotoPL/1,88389,9693122,Volvo_144_Deluxe_1974_r__,,ga,,8.html

Quote:

Prezentowany model nie ma za dużo szczęścia, gdyż szuka nowego właściciela od ok. dwóch lat. Czy to tylko kwestia ceny?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to ten

> http://moto.pl/MotoPL/1,88389,9693122,Volvo_144_Deluxe_1974_r__,,ga,,8.html

> Quote:

> Prezentowany model nie ma za dużo szczęścia, gdyż szuka nowego właściciela od ok. dwóch lat. Czy to

> tylko kwestia ceny?

widziałem, ale wcześniej kosztował prawie 20kzł. za 11kzł to byłą dobra cena ok.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hmm, gratuluję EX A tak poważnie, to planuje używać go jako codziennego środka transportu, czy

> bardziej do celów kolekcjonarskich ?

tryb weekendowo-codzienny, potrzebny jest jej też do pracy (zajmuje sie organizacją ślubów a samochód ma tworzyc troche image) zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przejechałem tym autkiem 300km do Warszawy i na prawdę daje radę. Silnik 2.0 o oszałamiającej mocy 82KM ma świetnie dobraną skrzynie 4b dzięki czemu ma się wrażenie bardzo dużej elastyczności silnika, do 100km/h w aucie jest całkiem cicho, kierownica chodzi zaskakująco lekko, dzięki 4 tarczom hamulcowym i wydajnemu wspomaganiu hamulce działają zaskakujaco "współcześnie".... zawieszenie to totalna kanapa, generalnie myślałem że nie ma nic bardziej miękkiego niż Wołga - cóż - myliłem się hehe.gifzlosnik.gif

mam pytanie, czy ktoś w Warszawie jest w stanie polecić jakiś warsztat specjalizujący się w szwedzkich autach, w którym można by zrobić wstępny przegląd temu autu??? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.