Skocz do zawartości

Amatorskie Wyścigi Samochodów Amerykańskich 2011


Rekomendowane odpowiedzi

> Przez takie obrazki żałuję że nie mieszkam w Stanach w pl przy obecnych zarobkach nie stać mnie

> na takie auto i raczej długo ta sytuacja się nie zmieni.. Noo to się wyżaliłem

nie wiem co to są obecne zarobki ale przy kwocie ok. 3,5k na rękę da się kupić i utrzymywać sensowne jakiegoś fajnego prostszego amcara który będzie sprawiał frajdę ok.gif

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem co to są obecne zarobki ale przy kwocie ok. 3,5k na rękę da się kupić i utrzymywać

> sensowne jakiegoś fajnego prostszego amcara który będzie sprawiał frajdę

> pzdr

no moje obecne zarobki są dużo niższe niż 3,5k niestety frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem co to są obecne zarobki ale przy kwocie ok. 3,5k na rękę da się kupić i utrzymywać

> sensowne jakiegoś fajnego prostszego amcara który będzie sprawiał frajdę

> pzdr

Pod warunkiem, że całe 3,5 tzł wydasz na auto. grinser006.gif

Przy (optymistycznym) spalaniu 15 ltr/100km i małym przebiegu 15 tkm, na samo paliwo idzie tysiak miesięcznie. A gdzie serwis, naprawy, ubezpieczenie, etc. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pod warunkiem, że całe 3,5 tzł wydasz na auto.

> Przy (optymistycznym) spalaniu 15 ltr/100km i małym przebiegu 15 tkm, na samo paliwo idzie tysiak

> miesięcznie. A gdzie serwis, naprawy, ubezpieczenie, etc.

dla chcącego nic trudnego wink.gif

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja, wole taki od dupowozow europejskich czy japonskich

> Pzdr

Kwestia gustu. Wg mojego do Stariona nie ma toto startu ani pod wzgledem osiagow, ani wygladu...

A jak sie uprzesz, to mozesz przykleic naklejke Chrysler Conquest i tez bedzie poprawny politycznie 270751858-jezyk.gif.

int007.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pod warunkiem, że całe 3,5 tzł wydasz na auto.

> Przy (optymistycznym) spalaniu 15 ltr/100km i małym przebiegu 15 tkm, na samo paliwo idzie tysiak

> miesięcznie. A gdzie serwis, naprawy, ubezpieczenie, etc.

sory ale to wlasnie takie gadanie jak sie coś słyszało lub w stylu lepiej nie kupuj alfy bo się szwagrowi sasiada regularnie psuje zlosnik.gif gdyby każdy tak myślał to wszyscy jezdzilibyśmy zagazowanymi lanosami zlosnik.gif

jak w wakacje jezdzilem swoim firebirdem codziennie do pracy to rzeczywiscie mniej wiecej tyle szlo na benzyne najmniej 18/100 plus drobne naprawy (bo auto sporo wczesniej stało) ale...takim autem nie jezdzi sie codziennie i na pewno nie w zimie i w bardziej syfiastą wiosnę lub jesień bo to rwd bez absów itp zreszta szkoda, teraz jak sa korki to raz, dwa razy na tydzien go wyciagam na miasto zeby sie nie zastał , wiec juz tyle nie pali smile.gif oc to 443 zł rocznie w linku, naprawy przy 24 letnim aucie z usa będą bo to prostacka konstrukcja ale koszty usterek i częsci nie powalają więcej kosztują awarie w clio naprawdę smile.gif rodzinnie jestem 2plus2, auto zarejestrowane normalnie na mokotowie ale zastanawiam sie nad zabytkiem za rok żeby skończyć z przeglądami i czepianiem się policji do pewnych przeróbek.

i co najwazniejsze - komfort i wrazenia, doznania wzrokowe i słuchowe bezcenne nie mówiąc o zakłopotanych kolesiach w imprezach i evo, którzy nie wiedzą jak sie zachować na światłąch trophy.giftrophy.giftrophy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sory ale to wlasnie takie gadanie jak sie coś słyszało lub w stylu lepiej nie kupuj alfy bo się

> szwagrowi sasiada regularnie psuje gdyby każdy tak myślał to wszyscy jezdzilibyśmy

> zagazowanymi lanosami

> jak w wakacje jezdzilem swoim firebirdem codziennie do pracy to rzeczywiscie mniej wiecej tyle szlo

> na benzyne najmniej 18/100 plus drobne naprawy (bo auto sporo wczesniej stało) ale...takim

> autem nie jezdzi sie codziennie i na pewno nie w zimie i w bardziej syfiastą wiosnę lub

> jesień bo to rwd bez absów itp zreszta szkoda, teraz jak sa korki to raz, dwa razy na tydzien

> go wyciagam na miasto zeby sie nie zastał , wiec juz tyle nie pali oc to 443 zł rocznie w

> linku, naprawy przy 24 letnim aucie z usa będą bo to prostacka konstrukcja ale koszty usterek

> i częsci nie powalają więcej kosztują awarie w clio naprawdę rodzinnie jestem 2plus2, auto

> zarejestrowane normalnie na mokotowie ale zastanawiam sie nad zabytkiem za rok żeby skończyć z

> przeglądami i czepianiem się policji do pewnych przeróbek.

> i co najwazniejsze - komfort i wrazenia, doznania wzrokowe i słuchowe bezcenne nie mówiąc o

> zakłopotanych kolesiach w imprezach i evo, którzy nie wiedzą jak sie zachować na światłąch

Dasz się karnąć ?

W zamian dam ci Leopolda do pojeżdżenia devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> alez bardzo prosze musimy kiedys do kolegi do WWL podjechać ma borewicza na chodzie i doublesixa

> (niestety z zepsutymi hamulcami

Ale to już w następnym sezonie.

Na razie mój Leopold stoi u Tschooba w garażu, bo u mnie nie ma miejsca - glazura, kabina itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.