Skocz do zawartości

co to za wtyczki?


Molouse

Rekomendowane odpowiedzi

2011-12-04%25252017.40.39.jpg

umiejscowienie, koło bezpieczników, obstawiam wygląda jak od centralki imo ale wtyczka nie pasuje, ma ktoś pomysł

2011-12-04%25252017.41.28.jpg

dwie wtyczki czarna i biała, obstawiam ze od poduszki ale?? pierwszy raz je na oczy widze,

2011-12-04%25252017.43.20.jpg

prawdopodobnie bliźniacza wtyczka do pierwszej, ale od czego hum?

2011-12-04%25252017.43.01.jpg

3 pinowa wtyczka samica, ale też nie mam pomysłu od czego

czekam na podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dwie wtyczki czarna i biała, obstawiam ze od poduszki ale?? pierwszy raz je na oczy widze,

Stacyjka??? Przełączniki zespolone???

A tak po drugie to...

jaka wiązka?? z czego??? modzona??? przez kogo??? po co???

Edyta: te 3 zdjęcie wygląda jak chyba do immo.... sorry 4 zdjęcie wygląda jak z immo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Stacyjka??? Przełączniki zespolone???

> A tak po drugie to...

> jaka wiązka?? z czego??? modzona??? przez kogo??? po co???

Azi nie obraź sie ale nigdy widać nie bawiłeś sie z jakąkolwiek wiązką wiec po co głupio piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Azi nie obraź sie ale nigdy widać nie bawiłeś sie z jakąkolwiek wiązką wiec po co głupio piszesz?

Synek ja z wiązkami CC i P126p robiłem jak Ty na gówno mówiłeś papu....

a swoją w 900 robiłem osobiście i drutowałem z częściami ze 1,1 , więc nie wyjeżdżaj jak ktoś Ci chce pomóc Panie Najszybciejszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Synek ja z wiązkami CC i P126p robiłem jak Ty na gówno mówiłeś papu....

> a swoją w 900 robiłem osobiście i drutowałem z częściami ze 1,1 , więc nie wyjeżdżaj jak ktoś Ci

> chce pomóc Panie Najszybciejszy...

może robiłeś ale źle radzisz,

1 i 3 foto roszyfrowane wtyczki od głośników,

2 foto wtyczki od radia

pozostaje wtyczka nr 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> może robiłeś ale źle radzisz,

> 1 i 3 foto roszyfrowane wtyczki od głośników,

> 2 foto wtyczki od radia

> pozostaje wtyczka nr 4

no to dobrze żeś doszedł - faktycznie ... przeglądałem jeszcze zdjęcia jak składałem swojego .... niestety tych wtyczek do radia u mnie już nie było smile.gif a te żółte do głośników za słabo obfotografowane.... ale wg mnie to chyba dobra droga rozkminki...

a ta biała żeńska to nie jest z sterownika immo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak jak Azi ma pod maską to Ty miałeś jak auto wyjechało z salonu. Więc uważaj na słówka kolego, bo

> Twa miara jest do niczego i skończ wedle niej mierzyć każdego. Tyle z mojej strony

bez urazy ale jak ktoś sie "niby" tak dobrze zna to chyba powinien wiedziec ze kazda wtyczka licznikowa / zespolona jest w wersji indywidual i nie da sie jej nigdzie indziej podłączyć.... wiec ja nie mierze wedle swojej skali tylko wedle tego co kto wypisuje,

tymczasem pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce robić nie potrzebnego spamu, ale z danych które podałeś i stażu jaki masz na ak to powinieneś wiedzieć co trzeba napisać, a tymczasem zachowałeś się jak ktoś kto dopiero wszedł na forum i próbuje się coś na szybko dowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie chce robić nie potrzebnego spamu, ale z danych które podałeś i stażu jaki masz na ak to

> powinieneś wiedzieć co trzeba napisać, a tymczasem zachowałeś się jak ktoś kto dopiero wszedł

> na forum i próbuje się coś na szybko dowiedzieć

a i tak dowiedział sie tego odemnie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie zgrywam...

> zapytałem, wiem ze Azi mi zle napisał wiec mu odpowiedziałem i zostałem aatakowany,

Zgrywasz zgrywasz. Gdyby @Sebec nie powiedział co do czego to dalej byś nie wiedział. Azi chciał pomóc, to wyjechałeś że się G zna..zupełnie jak byś wiedzial więcej od niego.

Żenada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bez urazy ale jak ktoś sie "niby" tak dobrze zna to chyba powinien wiedziec ze kazda wtyczka

> licznikowa / zespolona jest w wersji indywidual i nie da sie jej nigdzie indziej podłączyć....

> wiec ja nie mierze wedle swojej skali tylko wedle tego co kto wypisuje,

> tymczasem pozdroo

Wiesz co nie wiem od kiedy jestes taki kozak i fifarafa od kabli ... jeszcze niecaly rok temu nie umiales odroznic wiazki kabinowej od silnikowej a teraz ktos chce Ci pomoc to jedziesz po nim jak po burej suce ok.gif Tyle z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.