Skocz do zawartości

20 Lat Fiata Cinquecento


Rekomendowane odpowiedzi

> Jako iż niewiele osób zagląda na Centokącik to

> zapraszam do lektury. 20 lat chyba można uznać już za kawałek historii

> Klik klok

> Można też podyskutować tutaj na centokąciku:

> klik klok

oj ciagle tesknie za moim FSMem z 92 roku, az mi sie lezka kreci jak pomysle, ze on juz na zlomie frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak mój dziadek w 1992 roku odebrał jedną z pierwszych "dziewięćsetek", kupiona na przedpłatę, oczywiście obowiązkowo czerwony kolor wink.gif Dojechała z fabryki w Bielsku-Białej do Pszczyny (odległość może 20km) i już spod bramy na plac domu nie wjechała - auto wróciło na lawecie do serwisu bo padła stacyjka grinser006.gif

Ale potem autko służyło bezproblemowo i początkowo na ulicy wzbudzało niemałe zainteresowanie.

Pamiętam też pierwszą przejażdżkę gdy dziadek dał się przejechać mojemu ojcu - na tamte czasy auto było całkiem zrywne ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> To ja może wrzucę fotkę, bo mają być tutaj wiadomości ze zdjęciami

> Edycja:

> I jeszcze ciekawy film

Nieźle wg Clarksona cinquecento lepsze niż mini, chociaż to TYLKO samochód wink.gif a mini to coś więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja niestety nie miałem w tamtych czasach CC, ale mam dzisiaj i nie uważam, że auto zrywne hehehe

> Trzymał będę go dopóki mi nie zgnije

Ja akurat tzn. mój tata miał i ma konkurencję i to według mnie lepszą od CC czyli TICO.

Jeździłem CC z kolegą na studia do Łodzi i moje TICO było wariatem w porównaniu do CC. mocniejsze duuużo zrywniejsze i do tego 5 drzwi. Co prawda blacha tam była cieńsza niż ludzki włos ale całość jeździ do tej pory i ma się dobrze . rocznik 97 bodajże i tylko troszkę go rdza wzięła i to dlatego, że Ojciec miał małą stłuczkę, dał auto do roboty znajomemu sprawcy co by dobrze było. Dobrze było dla sprawcy ale nam auto spier...lili. No ale już poprawione i jeszcze troszkę pojeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.