Skocz do zawartości

Platna droga S10-paranoja


Parowoz

Rekomendowane odpowiedzi

kurde jaka paranoja za przejazd drogą S10 w kierunku Warszawy trzeba zabecelować 2 zeta za przejazd przez zjazdy z autostrady i jakiś mostek co to niby juz należy do A1.

Normalnie śmieszne naciąganie w bialy dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kurde jaka paranoja za przejazd drogą S10 w kierunku Warszawy trzeba zabecelować 2 zeta za przejazd

> przez zjazdy z autostrady i jakiś mostek co to niby juz należy do A1.

> Normalnie śmieszne naciąganie w bialy dzień.

Dodaj, że chodzi o odcinek obwodnicy Torunia bo nie wszyscy wiedzą ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kurde jaka paranoja za przejazd drogą S10 w kierunku Warszawy trzeba zabecelować 2 zeta za przejazd

> przez zjazdy z autostrady i jakiś mostek co to niby juz należy do A1.

> Normalnie śmieszne naciąganie w bialy dzień.

By żyło się lepiej. A ponoć ktoś obiecał bezpłatne obwodnice hahaha.gif.... Chociaż w sumie jest bezpłatna, to dojazd do niej nie jest rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kurde jaka paranoja za przejazd drogą S10 w kierunku Warszawy trzeba zabecelować 2 zeta za przejazd

> przez zjazdy z autostrady i jakiś mostek co to niby juz należy do A1.

> Normalnie śmieszne naciąganie w bialy dzień.

Jakbyś pogrzebał głębiej, to się okaże, że rząd PO przyznał temu kto opracował taki objazd, nagrodę, tak około 500 00zł. Podobnie jak preziowi NCS. smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kurde jaka paranoja za przejazd drogą S10 w kierunku Warszawy trzeba zabecelować 2 zeta za przejazd

> przez zjazdy z autostrady i jakiś mostek co to niby juz należy do A1.

> Normalnie śmieszne naciąganie w bialy dzień.

Weź no dokładnie opisz o jaki odcinek chodzi - zaznacz na mapie, czy coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tamtędy będę jechał to wezmę paragon a potem wyślę do ministra transportu z prośbą o zwrot tych 2 zł na konto.

Powołując się na wypowiedź premiera przy otwieraniu obwodnicy Wrocławia.

Chyba że zmienili oznakowanie i S10 pójdzie przez miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem pod koniec stycznia - kierunek Warszawa - Bydgoszcz. Wydrukowałem kwit na pierwszej bramce, na drugiej gotowy do płacenia, usłyszałem - "proszę jechać"

Pewnie od lutego wprowadzili?

Mogli by już sobie darować ten krótki odcinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja dalej nie wiem gdzie zaczyna się S10 a gdzie A1:

Dla mnie A1ka zaczynala sie na bramkach hehe.gifzlosnik.gif

Jadac od strony Inowroclawia byly tylko jedne... rozumiem, ze teraz sa jeszcze gdzies?

Jadac z Gdanska, zaplace na koncu A1, a pozniej jeszcze gdzies bede te 2zl placil? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem się pogubiłem, co tam jest gdzie płatne :D Mówimy o tym odcinku pod Toruniem?

Dużo o tym mówili w Radiu PiK. Pomysł był bardzo krytykowany, bo zaprzecza teorii obwodnicy. Ludzie mogliby jeździć dalej przez miasto, żeby płatny odcinek ominąć. Ale rozwiązanie, jak to w Polsce, znalazło się błyskawicznie. Jest kara dla tych, którzy zamiast zapłacić za obwodnicę przejadą przez miasto. Jest chyba coś w rodzaju takiej karty, dla osób lokalnych i dla tych, którzy udowodnią, że robią dostawy do miasta - ich policja nie będzie karać. Coś takiego pamiętam, było ostatnio, jak śledziłem temat, ale jak to w końcu rozwiązali to nie mam pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to dotyczy ciężarówek i ma obowiązywać do czasu oddania drugiego mostu.

Osobowy może jechać przez miasto zlosnik.gif

Poza tym jak mam się telepać przez miasto, to wolę zapłacić te 2zł i być szybciej i mniej spalić = taniej. I o to im chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytam dla porządku, bo lubię być świadomy gdzie w PL można trafić na takie kwiatki - natomiast

> zupełnie nie rozumiem Twojego, z (_|_) wziętego stwierdzenia.

A ja nie rozumiem do czego taka wiedza ma sluzyc zlosnik.gif

Jedziesz, trafiasz na bramke, placisz i jedziesz dalejok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.