Skocz do zawartości

Kubica znowu na trasie :)


simon101

Rekomendowane odpowiedzi

> Mikołaj Sokół na fb:

> Quote:

> OFICJALNE: Robert Kubica wystartuje Citroenem DS3 RRC w mistrzostwach świata WRC2 oraz wybranych

> rundach mistrzostw Europy. Debiut w WRC podczas Rajdu Portugalii (12-14 kwietnia), najbliższy

> start w Rajdzie Wysp Kanaryjskich (21-23 marca, mistrzostwa Europy).

> i blog: KLIK

no to można obstawiać - rozdupcy się, czy nie ???

można podmienić wątek typowania wyników F1 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no to można obstawiać - rozdupcy się, czy nie ???

> można podmienić wątek typowania wyników F1

nie kracz

tego najbardziej obawiam się

stąd wolałbym go widzieć w czymś torowym zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i dlatego występy w rajdach to najlepsza opcja jaką mógł Robert wybrać ,

> chociaż mam daleko , to jeżeli Kubica przyjedzie na ten rajd to muszę się tam zjawić

Oby się zjawił i oby zdecydowana większość pomyślała tak jak Ty... 893goodvibes.gif893goodvibes.gif893goodvibes.gif Tego i sobie i Wam życzę... zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ten dziennikarz takiej riposty.

Jeśli uważasz, że człowiek na jakimkolwiek poziomie w jakiejkolwiek sytuacji publicznie powinien użyć takiej wypowiedzi, to ja nie mam słów, żeby się do tego odnieść.

Może by to śmieszyło gimbusów - i jak dla mnie wypowiedź p.Barana jest na poziomie gimbusa.

Może jest dobrym pilotem - ale na miejscu zarządzających PR-em Lotosu powiedziałbym mu, że ma publicznie nigdy więcej się nie wypowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli uważasz, że człowiek na jakimkolwiek poziomie w jakiejkolwiek sytuacji publicznie powinien

> użyć takiej wypowiedzi, to ja nie mam słów, żeby się do tego odnieść.

> Może by to śmieszyło gimbusów - i jak dla mnie wypowiedź p.Barana jest na poziomie gimbusa.

> Może jest dobrym pilotem - ale na miejscu zarządzających PR-em Lotosu powiedziałbym mu, że ma

> publicznie nigdy więcej się nie wypowiadać.

Tak jak pisałem. Moim zdaniem odpowiedź adekwatna do pytania dziennikarza "kretyna". Jakoś Kimi na tym nie cierpi a też publicznie używa słów f@#ck, sh#@it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli uważasz, że człowiek na jakimkolwiek poziomie w jakiejkolwiek sytuacji publicznie powinien

> użyć takiej wypowiedzi, to ja nie mam słów, żeby się do tego odnieść.

> Może by to śmieszyło gimbusów - i jak dla mnie wypowiedź p.Barana jest na poziomie gimbusa.

> Może jest dobrym pilotem - ale na miejscu zarządzających PR-em Lotosu powiedziałbym mu, że ma

> publicznie nigdy więcej się nie wypowiadać.

Wujek dobra rada - jak nie znasz szczegółów całego zajścia to nie mędrkuj. Dziennikarze mieli wyraźną sugestię żeby pytania nie dotyczyły ręki Kubika. Temu "dziennikarzynie" jednak, jedyne co przyszło do łba to zapytać o rękę. I do tego zwrócił się z tym do pilota bo nie miał odwagi zapytać Roberta.

Odpowiedź Barana oczywiście była mało kulturalna, ale wierz mi, są niepisane zasady że takiego materiału się nie publikuje. Ale szmaciarze dla

rozgłosu robią teraz wszystko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wujek dobra rada - jak nie znasz szczegółów całego zajścia to nie mędrkuj. Dziennikarze mieli

> wyraźną sugestię żeby pytania nie dotyczyły ręki Kubika. Temu "dziennikarzynie" jednak, jedyne

> co przyszło do łba to zapytać o rękę. I do tego zwrócił się z tym do pilota bo nie miał odwagi

> zapytać Roberta.

> Odpowiedź Barana oczywiście była mało kulturalna, ale wierz mi, są niepisane zasady że takiego

> materiału się nie publikuje. Ale szmaciarze dla

> rozgłosu robią teraz wszystko..

No i...?

To ma usprawiedliwiac odpowiedz ponizej jakiejkolwiek krytyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Maciej Baran, krótko i na temat.

Pytanie całkiem normalne, jeżeli nie chciał odpowiadać - nie musiał. Odpowiedź, której udzielił świadczy jednoznacznie o poziomie kultury i inteligencji tego pana.

BTW na miejscu dziennikarza pomyślałbym nad wniesieniem oskarżenia dotyczącego molestowania seksualnego wink.gif W końcu pan Baran proponował spotkanie w toalecie...

Co do Kubicy - obawiam się, że może poważnie ucierpieć walcząc ze swoimi demonami sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziennikarze mieli wyraźną sugestię żeby pytania nie dotyczyły ręki Kubika.

To może trzeba ich było nie zapraszać ? Tylko zrobić sobie konferencję we własnym gronie ?

Dziennikarze od tego niestety są - żeby zadawać pytania na te tematy, które interesują ludzi, a nie takie na jakie chce mówić pytany.

Takie "dziennikarstwo" jakiego oczekujesz było w PRL, gdzie "dziennikarze" "pytali" tylko o to co sekretarz chciał powiedzieć.

> Temu "dziennikarzynie" jednak, jedyne co przyszło do łba to zapytać o rękę.

Bo brutalna prawda jest taka, że to ludzi interesuje.

Większość czytaczy onetu i innych masowych mediów Kubicę kojarzy z prawie śmiertelnego wypadku.

Kolejna brutalna prawda jest taka, że gdyby nie w zasadzie brak prawej ręki, to Kubica rajdy i Lotos miałby centralnie gdzieś - zresztą sam unikał polskich mediów i radził wszystkim młodym kierowcom, żeby jak najszybciej wyjeżdżali z Polski, bo tu się nic nie osiągnie.

Teraz, jak jest inwalidą, to do tej Polski wrócił i chętnie przyjął pieniądze polskiego sponsora ....

> Odpowiedź Barana oczywiście była mało kulturalna, ale wierz mi, są niepisane zasady że takiego materiału się nie publikuje.

Widzisz, jest jeden sposób na to, żeby taki materiał nie poszedł w świat - nie pozwolić mu powstać.

Gość mógł się zachować z klasą, ale pokazał swój poziom. Nawet jeśli uznał, że pytanie dziennikarza było chamskie, to postanowił go tysiąckrotnie przebić w chamstwie ....

> Ale szmaciarze dla rozgłosu robią teraz wszystko..

Klasa polega na tym, że zachowuję się tak, żebym nie musiał się tego wstydzić.

A pan Baran pokazał "klasę" ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co do Kubicy - obawiam się, że może poważnie ucierpieć walcząc ze swoimi demonami

Też mi się wydaje, że przyjęta metoda nie mów, nie pytaj, udawaj że nie widzisz jest słaba. Zawsze będą spekulacje, domysły itp.

Lepiej by było powiedzieć - stan mojej ręki jest taki a taki, opinie lekarzy są takie i takie, szanse na powrót do F1 są takie a takie (albo zgodnie z nauką szans nie ma, ale od czego są cuda). Po co ściemniać ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i...?

> To ma usprawiedliwiac odpowiedz ponizej jakiejkolwiek krytyki?

Oczywiście że nie, weźmy jednak pod uwagę że to nie polityk w garniturze, który zawsze powinien trzymać fason, tylko sportowiec. Nie pochwalam jego zachowania, jestem jednak w stanie je zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To może trzeba ich było nie zapraszać ? Tylko zrobić sobie konferencję we własnym gronie ?

> Dziennikarze od tego niestety są - żeby zadawać pytania na te tematy, które interesują ludzi, a nie

> takie na jakie chce mówić pytany.

> Takie "dziennikarstwo" jakiego oczekujesz było w PRL, gdzie "dziennikarze" "pytali" tylko o to co

> sekretarz chciał powiedzieć.

> Bo brutalna prawda jest taka, że to ludzi interesuje.

> Większość czytaczy onetu i innych masowych mediów Kubicę kojarzy z prawie śmiertelnego wypadku.

> Kolejna brutalna prawda jest taka, że gdyby nie w zasadzie brak prawej ręki, to Kubica rajdy i

> Lotos miałby centralnie gdzieś - zresztą sam unikał polskich mediów i radził wszystkim młodym

> kierowcom, żeby jak najszybciej wyjeżdżali z Polski, bo tu się nic nie osiągnie.

> Teraz, jak jest inwalidą, to do tej Polski wrócił i chętnie przyjął pieniądze polskiego sponsora

> ....

> Widzisz, jest jeden sposób na to, żeby taki materiał nie poszedł w świat - nie pozwolić mu powstać.

> Gość mógł się zachować z klasą, ale pokazał swój poziom. Nawet jeśli uznał, że pytanie dziennikarza

> było chamskie, to postanowił go tysiąckrotnie przebić w chamstwie ....

> Klasa polega na tym, że zachowuję się tak, żebym nie musiał się tego wstydzić.

> A pan Baran pokazał "klasę" ....

Widzę że w teorii zawsze jesteś mocny grinser006.gif

Ale wiesz, dochodzą takie rzeczy jak stres i emocje, prawdopodobnie Baran sam nie jest specjalnie dumny z tego jak zareagował, pamiętaj jednak że na spokojnie sprzed klawiatury to każdy jest dżentelmen.

A teksty z prl'em i t.p. zachowaj dla siebie albo swojej rodziny, może oni mają ochotę na dyskusję na twoim poziomie. Robisz to samo co Baran, tylko nieco subtelniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też mi się wydaje, że przyjęta metoda nie mów, nie pytaj, udawaj że nie widzisz jest słaba. Zawsze

> będą spekulacje, domysły itp.

> Lepiej by było powiedzieć - stan mojej ręki jest taki a taki, opinie lekarzy są takie i takie,

> szanse na powrót do F1 są takie a takie (albo zgodnie z nauką szans nie ma, ale od czego są

> cuda). Po co ściemniać ????

I znowu teoretyzujesz! Obejrzyj cały zapis konferencji, Kubik to wszystko o czym piszesz, dość precyzyjnie powiedział.

Potrafisz jedynie krytykować no.gif..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale wiesz, dochodzą takie rzeczy jak stres i emocje,

To jest element jego zawodu.

Jeśli nie umie się w takiej sytuacji zachować - mógł być chory, albo mieć nagłe sprawy rodzinne.

Nie wnosił na tej konferencji żadnej wartości dodanej, a jedynie błysnął chamstwem.

> A teksty z prl'em i t.p. zachowaj dla siebie albo swojej rodziny,

Pozwolisz, że z wolności słowa i wypowiedzi będę korzystał w wybrany przez siebie sposób, dopóki to jeszcze jest możliwe ?

> na twoim poziomie. Robisz to samo co Baran, tylko nieco subtelniej.

Nie wydaje mi się, żebym proponował komukolwiek wspólne wyjście do toalety i oglądanie penisa. W ogóle penisy mnie mało interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I znowu teoretyzujesz! Obejrzyj cały zapis konferencji, Kubik to wszystko o czym piszesz, dość

> precyzyjnie powiedział.

> Potrafisz jedynie krytykować ..

Masz jakąś obsesję na punkcie Kubicy? Zachowujesz się jakby tu ktoś próbował zgwałcić Ci siostrę i zamordować matkę (albo na odwrót...).

Sugerowanie dziennikarzom jakie pytania są na miejscu a jakie nie ma swoją nazwę. Jest to cenzura. To, że Kubica i jego otoczenie miało w czterech literach kibiców, dziennikarzy itp. (a niestety - będąc byłym kierowcą F1 jest się osobą publiczną) jest faktem. To, że Baran zachował się zgodnie ze swoim nazwiskiem też jest faktem. Nie jestem w stanie zrozumieć podniecania się i pochwalania takiej postawy u kolejnej osoby publicznej. Jedyne wyjaśnienie to podobny poziom "fanów" jak i ich "idola" sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masz jakąś obsesję na punkcie Kubicy? Zachowujesz się jakby tu ktoś próbował zgwałcić Ci siostrę i

> zamordować matkę (albo na odwrót...).

> Sugerowanie dziennikarzom jakie pytania są na miejscu a jakie nie ma swoją nazwę. Jest to cenzura.

> To, że Kubica i jego otoczenie miało w czterech literach kibiców, dziennikarzy itp. (a

> niestety - będąc byłym kierowcą F1 jest się osobą publiczną) jest faktem. To, że Baran

> zachował się zgodnie ze swoim nazwiskiem też jest faktem. Nie jestem w stanie zrozumieć

> podniecania się i pochwalania takiej postawy u kolejnej osoby publicznej. Jedyne wyjaśnienie

> to podobny poziom "fanów" jak i ich "idola"

Nie mam żadnej obsesji grinser006.gif

Na początku konferencji Sokół, uprzedzając dziennikarzy, zapytał Roberta o stan jego ręki. Ten bardzo precyzyjnie opisał jaj stan, możliwości powrotu do F1, mówił również o wcześniejszych sesjach w różnych wyścigówkach i t.p. Prowadzący po tej części dał do zrozumienia że temat ręki został wyczerpany. Oczywiście nikt nikomu niczego nie zabroni, kultura wymaga jednak tego, żeby trzymać się jakiś tam kanonów i zasad.

Dziennikarz błysnął brakiem kultury, Baran odpowiedział jeszcze większym. Jeden i drugi dali ciała, nie wiem po co to wszystko wyolbrzymiać. Gdyby obaj mieli klasę sprawa nie wyszła by na jaw a panowie powiedzieli by sobie nawzajem kilka ciepłych słów na uboczu i po sprawie. Takie jest moje zdanie do którego mam prawo i nie życzę sobie jego cenzurowania. OK? cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odnoszę się do Twojej wypowiedzi:

> "Dziennikarze mieli wyraźną sugestię żeby pytania nie dotyczyły ręki Kubika"

Dobra, poteoretyzujcie sobie jeszcze, ja tymczasem idę sprawdzić nastawy nowego Ohlins'a grinser006.gif miłego dnia zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie mam żadnej obsesji

> Na początku konferencji Sokół, uprzedzając dziennikarzy, zapytał Roberta o stan jego ręki. Ten

> bardzo precyzyjnie opisał jaj stan, możliwości powrotu do F1, mówił również o wcześniejszych

> sesjach w różnych wyścigówkach i t.p. Prowadzący po tej części dał do zrozumienia że temat

> ręki został wyczerpany. Oczywiście nikt nikomu niczego nie zabroni, kultura wymaga jednak

> tego, żeby trzymać się jakiś tam kanonów i zasad.

> Dziennikarz błysnął brakiem kultury, Baran odpowiedział jeszcze większym. Jeden i drugi dali ciała,

> nie wiem po co to wszystko wyolbrzymiać. Gdyby obaj mieli klasę sprawa nie wyszła by na jaw a

> panowie powiedzieli by sobie nawzajem kilka ciepłych słów na uboczu i po sprawie. Takie jest

> moje zdanie do którego mam prawo i nie życzę sobie jego cenzurowania. OK?

Dziennikarz nie pytał o "techniczny" stan ręki Kubicy (a gdyby nawet, to co z tego - "sugerowanie" przez kogokolwiek jakichkolwiek zachowań dziennikarza jest próbą ocenzurowania wypowiedzi), lecz raczej o prywatne odczucia pilota - może np. o to, czy się nie boi jeździć na prawym fotelu z kierowcą po tak cieżkiej kontuzji. Wystarczyło odpowiedzieć coś w stylu "nie będę tego komentował, dziękuję za rozmowę". Chamstwa w pytaniu dziennikarza nie ma - nie mówi "nie boisz się jeździć z tym inwalidą?" czy czegoś podobnego. Jedynym chamem w tej dyskusji jest pan Baran.

Co do Twoich opinii - nikt ich nie cenzuruje - a wolność słowa gwarantuje to, że można je spokojnie skomentować smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zauważ, że wyraziłem swoją opinię a Ty wyjeżdżasz z demonami i z molestowaniem seksualnym

Rajdy są dla Kubicy chyba takim demonem, a co do molestowania - skoro Baran był taki mądry, to ciekawe jaki by był mądry jakby paszport oddał i czekał grzecznie na proces wink.gif Nie zaprzeczysz, że zapraszał dziennikarza do toalety a wcześniej wypowiadał się na temat jego penisa smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rajdy są dla Kubicy chyba takim demonem, a co do molestowania - skoro Baran był taki mądry, to

> ciekawe jaki by był mądry jakby paszport oddał i czekał grzecznie na proces Nie zaprzeczysz,

> że zapraszał dziennikarza do toalety a wcześniej wypowiadał się na temat jego penisa

No jak mogę zaprzeczyć skoro powiedział to jasno i wyraźnie. Rozumiesz jednak aluzję odpowiedzi prawda? Ciebie razi forma, mnie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jak do kretyna miał inaczej przemówić

Na pewno pozostając na poziomie nieco wyższym niż kretyn. A on nie tyle zszedł do poziomu dziennikarza co nawet troszkę się rozpędził i powędrował dwa piętra niżej. Nie ma głupich pytań, są głupie odpowiedzi. Tutaj mamy dowód na to powiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No jak mogę zaprzeczyć skoro powiedział to jasno i wyraźnie. Rozumiesz jednak aluzję odpowiedzi

> prawda? Ciebie razi forma, mnie nie.

taka forma mogłaby nie razić tutaj na forum czy pod budką z piwem, ewentualnie gdyby to dwóch kolegów tak się wymieniało uprzejmościami. W chwili kiedy pilot ma na sobie logo sponsora i stoi przed kamerami ma dbać o PR. Koniec i kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> taka forma mogłaby nie razić tutaj na forum czy pod budką z piwem, ewentualnie gdyby to dwóch

> kolegów tak się wymieniało uprzejmościami. W chwili kiedy pilot ma na sobie logo sponsora i

> stoi przed kamerami ma dbać o PR. Koniec i kropka.

Nie musisz mnie przekonywać... Naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.