Skocz do zawartości

Spam wątek - lipiec edyszyn


Swiko

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wygląda radio na razie bez ramki.

resizeof20120729183.jpg

Uploaded with ImageShack.us

a tu dane:http://www.clarion.com/pl/pl/products/2007/multimedia/multimedia_source_unit/MAX678RVD/pl-pl-product-sc_1172367117381.html

W planach było coś z mp3 bo ori nie ma i nie można nic podłączyć.

Odradzano 1din bo kiepsko wygląda ale zdecydowałem się a tu proszę jest takie cuś.

Pytanie czy warto?

Ma dvd i możliwość drugiego telewizora,mp3 możliwość ogromnej rozbudowy o telewizję, bluetooth, navi i inne ale to są spore koszty !

Wystarczy co by filmy młodemu puszczać, z navi nie korzystam może kiedyś zestaw głośno mówiący dokupię.

Przygotowany jestem maks 500zł i tak się waham czy tyle dawać za ten sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Raczej zapędy muszę zmienić

> Dotychczas Croma dawała radę ale tym razem bagażnik na fula ... to co mi się tam zmieściło

I Ty to wszystko zapakowales??Ile z tego zostawiłes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> True

> A rzeczywisty powod sprzedazy Cromy to jaki byl?

Miesza mi się w pracy, tnę koszty jak tylko można. Może to niektórych dziwić, ale mam już dość wydawania $$$ na samochody ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miesza mi się w pracy, tnę koszty jak tylko można. Może to niektórych dziwić, ale mam już dość

> wydawania $$$ na samochody

To dlatego pytales jak jest w Belgii, bo z tego co widze nigdzie juz dobrze nie ma,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I Ty to wszystko zapakowales??Ile z tego zostawiłes?

To co widzisz wszystko weszło razem z wózkiem, rowerkiem i hulajnogą do bagażnika - nic pod nogi ale na maxa... wszystkie cm3 zapakowałem zlosnik.gif siedzeń też nie składałem bo 2 pasażerów z tyłu wink.gif

Moje uwagi sa takie, że auto nie hamowało.... to znaczy bardzo słabo yikes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jestem ciekawe jak ramek kupisz, jak to bedzie wtedy wygladac

Jak ramkę kupię to i radio to kupię.

Trochę się waham ale nowa stacja z navi i bluetooth to koszt ok1500zł a tu maks mogę dać 500zł i nie ma bluetooth i navi ale sprzęt z górnej półki a jeszcze trzeba ramkę zwykła czarna 70zł z wysyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To co widzisz wszystko weszło razem z wózkiem, rowerkiem i hulajnogą do bagażnika - nic pod nogi

> ale na maxa... wszystkie cm3 zapakowałem siedzeń też nie składałem bo 2 pasażerów z tyłu

> Moje uwagi sa takie, że auto nie hamowało.... to znaczy bardzo słabo

yikes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak ramkę kupię to i radio to kupię.

> Trochę się waham ale nowa stacja z navi i bluetooth to koszt ok1500zł a tu maks mogę dać 500zł i

> nie ma bluetooth i navi ale sprzęt z górnej półki a jeszcze trzeba ramkę zwykła czarna 70zł z

> wysyłką.

Moze poczekac odlozyc cos grosza i kupic juz takie z navi bluetooth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to jest dzieło fotoszopa czy real?...

maska, błotniki, zderzak,lampy i okular/pas przedni wymienione napewno. Nic więcej nei trzeba zrobić żeby uzyskać taki efekt;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam takie u siebie

No to się spóźniłem frown.gif

No nic, trza wracać do pampersów, brukowania i wykańczania wiaty na samochód - croma i panda powinny się zmieścić, zima bliżej niż dalej wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.