Skocz do zawartości

Spam wątek - lipiec edyszyn


Swiko

Rekomendowane odpowiedzi

> No to współczuje.... kolega ma lancie libre po powodzi i tyle problemów co on z nia ma to.... a

> tu będzie ich 2x więcej...

> Pewnie pójdzie do ludzi za nie małe pieniądze a potem sie zacznie że Fiat to taki owaki ....

eeee tam, znim doprowadzą do używalności zgnije, to FIAT biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolejny niezadowolony użytkownik ?

> Traz tylko czekać na okazję cenową na Alledrogo i gratce

już widzę to ogłoszenie

Zakupiony od niewidomego 90 letniego oficera należącego do bojówek Mussoliniego, w stanie spoczynku (żona adwokat, syn pilot, córka lekarz), 30tys. przebiegu gdyż było to 6 auto w rodzinie jeżdżone tylko w słoneczne dni, na co dzień stał pod kocem w ogrzewanym garażu.

Miesiąc temu zostały dokupione 2 komplety opon, wymieniony rozrząd, oleje, płyny, paski i kompletne zawieszenie.

Nic nie stuka, nic nie puka, nie ma wymaga wkładu finansowego, ewentualnie można nabić klime. Spalanie ok. 4L/100km, jak są korki i ktoś ma ciężką nogę to w 5L/100km się powinien zmieścić.

Auto do tego stopnia bezawaryjne, że zapomniałem jak wygląda mechanik, myślę, że śmiało można zaspawać maskę.

Croma jest zatankowana do pełna, umyta i nawoskowana na gorąco. Dodatkowo córka dla szczęśliwego nabywcy zrobiła na drogę kanapki i naparzyła kawy w termos. Kanapki znajdują się w klimatyzowanym schowku. Samochód w stanie kolekcjonerskim, jedyny taki, tylko lać ropę i jechać.

Polecam z całego serca to zadbane, doinwestowane autko. Będzie służyć wiele lat gdyż nie jest wytłuczone i wykatowane. Sprzedaję z bólem serca swoją laleczke, pilnie z powodu wyjazdu, tylko dla miłośnika marki, w dobre ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą oglądałem na tvn turbo jakiś program, chyba legendy prlu w którym pokazane były fiaty m.in. supermirafiori i 138. Auta grubo ponad 30 lat, nie zgniły, nie rozpadły się i miały oryginalny lakier, który wyglądał dużo lepiej niż na mojej 6 letniej kromce. Co ciekawe supermirafiori miał elektrycznie otwierane szyby i centralny zamek, facet opowiadał, że były też wersje z klimatyzacją. W tamtych czasach to pewnie łatwiej można było polecieć na księżyc niż mieć klime w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przed chwilą

Tak ale wtedy lakier był twardy na bazie dodatków różnych z końca tablicy Mendelejewa a obecnie wszystko na bazie wody.... dobrze że warstwę um ocynku dają bo zanim by je sprzedali juz by sie rozpadły na tlenki metali smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urlop ale tacierzyński

20120721165.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Ma na imię Bartłomiej, waży 3320g, wysoki 54cm i urodził się wczoraj o 12.55

Teraz Croma będzie miała nowego użytkownika a bagażnik musi pomieścić potrzebne "pinkle" młodego.

Teraz mogę Cromę nazwać rodzinnym wozem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> odpaliła maszyna ?

Ba bez problemu wink.gif Tylko z taraczami mialem jaja bo nie chcialy zejsc tak sie zapiekly, ale dalem rade, i auto przeszlo przeglad spiewajaco yay.gif

PS.

Kiedy masz czas zebym oddal Ci klucze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No gratulacje to już nie będzie poniedziałkowych spotkań u p. doktor

Dzięki, koniec z wizytami, teraz do pediatry i wychowanie na głowie a i Croma teraz będzie wozić młodego, choć będzie i tak że żona w Pandzie będzie jechać jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie grubosc tarcz byla ok, ale postoj auta w jednym miejscu przez 4 miesiace zrobila swoje,

> pelno rudej o to efekt

no niestety ale postój nie służy aucie

Widzę to po pandzie bo jest mnie użytkowana obecnie, dopiero jak żona wróci do pracy to zacznie jeździć, ewentualnie z młodym na szczepienie i kontrole jak ja nie będę mógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem hmm, poprosiłem o cynk na składzie z częściami jakby się pokazały stalówki 16''(pod zimowe opony) ale te od opla 5ramion, zima już bliżej niż dalej screwy.gifbusted.gif bo mikolaj.gif też niedługo będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CLARION MAX678RVD takie cuś będę przymierzał jak dobrze pójdzie jutro. Nufka nieśmigana, mało mam info o tym sprzęcie ale zobaczymy czy ruszy, nie pytajcie o cenę bo jeszcze nie wiem, na allegro chodzą po 500 i 1000zł. 3 lata leżało w kartonie(zapomniane). Pytanie czy ramkę dopasuje co by "estetycznie" wyglądało.

Ps. wiecej ja pińcset nie dam biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ladne radyjko

Tak się zagłębiam w temat i okazuje się że samo radio nie wystarczy.

Żeby działał bluetooth trzeba mieć osobny moduł frown.gif , mam nadzieję że będzie wszystko (ma niby być bo są jakieś przewody, pilot) tak więc zobaczymy jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak się zagłębiam w temat i okazuje się że samo radio nie wystarczy.

> Żeby działał bluetooth trzeba mieć osobny moduł , mam nadzieję że będzie wszystko (ma niby być bo

> są jakieś przewody, pilot) tak więc zobaczymy jutro.

Ciekawe jak bedzie komponowac sie z deska rozdzielcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe jak bedzie komponowac sie z deska rozdzielcza.

Ramki 2din na razie nie kupuje bo nie wiem czy wszystko jest i jaka cena.

Jakbym chciał chińszczyznę to 700zł muszę dać za wszystko a tu mam clariona ale poczekajmy do jutro to będę się zastanawiać jaka cena jak wyciągnę z kartonu i co tam będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mniej przyjemnych rzeczy to croma oberwała drzwiami,mam ślad na drzwiach tylnych lewych, specjalnie stanąłem daleko najeżdżając na krawężnik bo stałem pod szpitalem ostatni w rzędzie. Prawdopodobnie właściciel srebrnego golfa4 bo srebrny lakier został na cromie.

Za rękę nie złapałem ale mnie szlag trafia, dobrze że tylko lakier odbił swój a nie na cromie ale otarcie i tak zostało mi na drzwiach angryfire.gif

Nie mam ostatni szczęścia do golf4 w tdi, w zeszłym tygodniu wymusił na mnie pierwszeństwo mad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I jak tam radio??

Dziś żyłem powrotem żony z synkiem.

Potem rodzina się zwaliła i tak minął dzień.

A przymierzać radio po prostu nie miałem czasu i z maluchem jakoś tak strasznie czas biegnie oczywiście cudownie z małym.

Jutro postaram się coś ruszyć temat, bo samego mnie ciekawi ale leżący obok maleńki synek powoduje że myśli się o czymś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale radio jak wypali to młody będzie mógł baje na tylnej kanapie oglądać.

hehe, ja tez w przyszlosci pomysle nad takim radiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wracając ze szpitala słońce grzało bardzo mocno i po oczach też dawało, młody mimo że spał oczy mrużył. Wsiedliśmy do Cromy a żona że trzeba jakieś zasłony, nakładki na szyby załatwić albo coś co by tak słońce do środka nie dawało. Szukam tych ori rolet ale sa drogie te boczki 280zł za szt. yikes.gif

Chyba trza zainwestować w przyciemnianie szyb frown.gif na początek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam ciemne szyby fabrycznie plus te roletki, ale nie wiem czy mocniej tych szyb nie przyciemnie,

> bo jak dla mnie sa za jasne,

tak myślę co by boczne tylne na maksa przyciemnić a tylną szybę w pokrywie bagażnika średnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak myślę co by boczne tylne na maksa przyciemnić a tylną szybę w pokrywie bagażnika średnio

To jest dobre wyjscie,widzialem juz tak zrobiona insignie kombi, focusa tez,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest dobre wyjscie,widzialem juz tak zrobiona insignie kombi, focusa tez,

I tak chyba zrobię.

Dziś pierwsza noc w domu, ciekawe czy prześpię czy młody da popalić oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam ciemne szyby fabrycznie plus te roletki, ale nie wiem czy mocniej tych szyb nie przyciemnie,

> bo jak dla mnie sa za jasne,

ja też mam ori + roletki i nikt nigdy z tyłu nie narzekał oink.gif

oklejenie będzie troche wieśT jechało... niestety będize widać to na kropkach przy krawędziach szyb

Jeśli są nie przyciemniane, to rozumiem... ale tak IMHO z_lol1.gif

swiety.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oklejenie będzie troche wieśT jechało... niestety będize widać to na kropkach przy krawędziach szyb

Niestety ale jeśli chodzi o mnie to nie mam wyjścia, ori roletki się nie zapowiadają bo dostępne są w cenie dla mnie niedostępnej więc zmuszony jestem do przyciemnienia. Nie będę ruszać przednich bocznych szyb, tylko tylne. Wsią mi nie zajeżdża bo sporo aut fabrycznie ma ciemne, co do jakości tez jestem pewien bo sprawdzony "ściemniacz" będzie to robić (znajomy) i widziałem jego robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ma na imię Bartłomiej, waży 3320g, wysoki 54cm i urodził się wczoraj o 12.55

Gratulacje ok.gif

> Teraz Croma będzie miała nowego użytkownika a bagażnik musi pomieścić potrzebne "pinkle" młodego.

> Teraz mogę Cromę nazwać rodzinnym wozem.

Stilo MW też daje radę , ale i tak przy wyjeździe na urlop luzu zbytnio nie ma waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ma na imię Bartłomiej, waży 3320g, wysoki 54cm i urodził się wczoraj o 12.55

> Teraz Croma będzie miała nowego użytkownika a bagażnik musi pomieścić potrzebne "pinkle" młodego.

> Teraz mogę Cromę nazwać rodzinnym wozem.

Moje najszczersze gratulacje, życzę dużo zdrowia maluchowi i jeszcze więcej cierpliwości rodzicom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziś wracając ze szpitala słońce grzało bardzo mocno i po oczach też dawało, młody mimo że spał

> oczy mrużył. Wsiedliśmy do Cromy a żona że trzeba jakieś zasłony, nakładki na szyby załatwić

> albo coś co by tak słońce do środka nie dawało. Szukam tych ori rolet ale sa drogie te boczki

> 280zł za szt.

> Chyba trza zainwestować w przyciemnianie szyb na początek .

bardzo dobrze sprawdza się pielucha tetrowa przyciśnięta szybą biglaugh.gif

ja w lidlu kupiłem za 30zł roletke i założyłem po stronie małego. Sa dni ze słońce jest tak mocne ze przebija nawet rolete, ale ogólnie spełniają swoje zadanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I to najwazniejsze zeby z Żona i malym czas spedzac

ok.gif

Ja właśnie od prawie tygodnia siedzę z małym w Chłapowie nad polskim morzem, żona ......... pracuje biglaugh.gif tak się złożyło.

Rodzina to podstawa, trzeba pielęgnować dobre wartości ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Urlop ale tacierzyński

> Uploaded with ImageShack.us

> Ma na imię Bartłomiej, waży 3320g, wysoki 54cm i urodził się wczoraj o 12.55

> Teraz Croma będzie miała nowego użytkownika a bagażnik musi pomieścić potrzebne "pinkle" młodego.

> Teraz mogę Cromę nazwać rodzinnym wozem.

Szczere Gratulacje !!!

Dużo zdrowia dla dzieciaka, cierpliwości dla rodziców życzy załoga Pepcio - Wozu ok.gif

Pamiętam jak urodził mi się syn, życie stanęło na głowie i wykonało obrót o jakieś 180 stopni biglaugh.gif

Powodzenia ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziś wracając ze szpitala słońce grzało bardzo mocno i po oczach też dawało,

Kup na alledrogo folę elektrostatyczna - przykleja się na wodę do szyby i można wielokrotnie odkleić.... sam stosowałem zanim roletek nie kupiłem .. koszt znikomy i lepiej działa niż typowa zasłonka z obrazkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.