Skocz do zawartości

Spam wątek - lipiec edyszyn


Swiko

Rekomendowane odpowiedzi

> a niektórzy muszą pracować

no to tylko współczuć, ja siedzę schowany w domu, w oknach opuszczone rolety i tylko mikro wentylacja żeby utrzymać niską temperaturę w domu choć nagrzało się do 24 więc już też ciepło oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ano niestety - terminy nie znają takich słów jak upał, pogoda czy fajnie byłoby posiedzieć nad wodą

My teraz mamy 20*C i wiatr sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w sumie jestem za:) dla mnie najlepiej w Katowicach w dzień tygodnia około 16.30?

No mi pasuje godzina waytogo.gif I termin 23, 24 lipca, bo potem jade na wakacje i mnie nie bedzie,bede znow dostepny od 8 sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wróciłem z urlopu z nad morza

dystans: 610km (od tankowania)

czas przejazdu: 6h7m

średnia prędkość: 99km/h

spalanie: 7,97 l (zmierzone po tankowaniu)

nie ma tragedii zważywszy na to jaki jest czas przejazdu i średnia prędkość; w drodze nad morze wyszło spalanie 6,35 l ale było dużo wolniej i mniejszy ruch

aha, nad morzem zimniej niż tu na śląsku, ale to mi akurat odpowiadało, bo w takim zaduchu nie wysiedziałbym na plaży smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad morzem zimniej niż tu na śląsku, ale to mi akurat odpowiadało, bo w takim zaduchu nie

> wysiedziałbym na plaży

kazdy marzy o goracu na plazy a prawde mowiac do d...y takie 32 st bo nie wiadomoco robic

nad morzem jst ok 24-27 st i wiaterek;)

ale mam chec na plaze, sam klimat jest relaksujacy:)

A spalanie niemale

i srednia tez, mi wychodzi ok 65kmh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> godzina 10 a temperatura 30stopni w cieniu

> godzina 12.30 a temperatura 36stopni w cieniu !!!

> Uploaded with ImageShack.us

Taaa, u mnie 14C i drewniana pogoda - nie zapowiada się na to żeby było lepiej frown.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja po wczorajszej gonitwie Piekary Śl> Świerklany>Piekary Śl;)

kiljpg_rsqhaew.jpg

przez przednią szybę nic nie widziałem, ale na fotce trudno złapać

aha i byłem pierwszy bo na FB foto wisi od rana ;p;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktore mial w garazu.To ja pokaze jakie sztuki produkujemy u nas na maszynach CNC a konkretnie Sprint linear 65

p1190788w.jpg

p1190791.jpg

a to maszyna, tylko zdjecie z google wziete

displayimagephpk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale załatwili ludzi z wczasami, mnie ecco holiday wykiwało ale kase oddali

No ja stracilem nie mala sume przez ta cholerna triade sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie płacz, bierz pożyczkę z funduszu socjalnego i mykaj z rodzinką na wakacje.

> Pozdrawiam BAS

Teraz chyba zostane w domu,za rok pojade.

Ps

Znacie kogos kto zajmuje automatycznymi skrzyniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No ja stracilem nie mala sume przez ta cholerna triade

ręce opadają, zaplanuj coś na odpoczynek i jeszcze ludzi wyr...

i do samego końca zbierali zapisy na wycieczki screwy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ręce opadają, zaplanuj coś na odpoczynek i jeszcze ludzi wyr...

> i do samego końca zbierali zapisy na wycieczki

Podobno w najlepszej sytuacji są ludzie, którzy wczoraj wpłacali kasę u pośredników, jest szansa, że Ci jeszcze kasy nie przelali, więc jest szansa na odzyskanie kasy.

Jeśli chodzi o samo ich postępowanie to zrobili co musieli, tzn. zarząd musiał złożyć wniosek o upadłość, gdyby tego nie zrobił to ponosiłby odpowiedzialność a tak są na czysto.

Zastanawia mnie tylko coś co usłyszałem dzisiaj w mediach(a słyszałem wiele bzdur), podobno działali jak ZUS tzn. bieżące wycieczki finansowali z bieżącej sprzedaży przyszłych wycieczek. To chyba nie jest normalne?

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teraz chyba zostane w domu,za rok pojade.

A co rodzina na to?

> Znacie kogos kto zajmuje automatycznymi skrzyniami?

Na szczęście nie, kiedyś znałem, ale już chyba na emeryturze.

Btw. Pamiętam jak się jeździło naprawiać automatyczne skrzynie do 3city, później w Łodzi pojawił się warsztat, w którym koleś miał pojęcie o temacie, ale później wykupił go diler Mitsubishi, koleś został szefem serwisu, później diler się zlikwidował i kontakt się urwał.

Teraz to pewnie co kawałek ktoś twierdzi, że potrafi ASB naprawić, ale dobrego nie znam.

W jakim autku padła?

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podobno w najlepszej sytuacji są ludzie, którzy wczoraj wpłacali kasę u pośredników, jest szansa,

> że Ci jeszcze kasy nie przelali, więc jest szansa na odzyskanie kasy.

moim zdaniem marne szanse na odzyskanie jakiejkolwiek kasy

triada miała polisę na 25 mln, w tym roku zrobili obrót już na 100 mln w ubiegłym na 180 mln

ta polisa to obejmie jedynie zorganizowanie powrotu ludziom będącym na wczasach

inna sprawa, że trzeba być wyjątkowo nierozsądnym kupować w triadzie gdzie są problemy finansowe od kilkunastu miesięcy

kolejni będą, co prawda to nie tour operatorzy a linie lotnicze: OLT EXPRESS i LOT

moim zdaniem padną tak samo jak węgierski malev

warto przy tego typu akcjach płacić kartą kredytową, bo później można skorzystać z chargeback w razie czego i mieć w dupie biuro podróży czy linie lotnicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No ja stracilem nie mala sume przez ta cholerna triade

Dlaczego latacie przez biura podróży?

Ja już od kilku lat wszystko sobie załatwiam sam.

Nigdy nie miałem żadnego problemu, czy to z hotelem, samolotem czy wypożyczalnią samochodów. Prawdę powiedziawszy nie orientowałem się jaka jest różnica w kosztach, ale dzięki temu że tak to rozwiązałem, mam wolną rękę w temacie tego co oglądam, gdzie jadę i co jem smile.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam wolną rękę w temacie tego co oglądam, gdzie jadę i co jem .

popieram czterema ręcami

ja nigdy nigdzie nie byłem z biurem podróży

sam bukuje bilety lotnicze, noclegi przeważnie na miejscu znajduje

a tak w ogóle to się brzydzę masową turystyką grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kolejni będą, co prawda to nie tour operatorzy a linie lotnicze: OLT EXPRESS i

OLT Expres to wielki przekręt taki sam jak Amber Gold - ten sam oszust to prowadzi.... przepompował pieniądze z Amber Gold do OLT Expres i w tym roku spodziewa się straty na poziomie 180 milionów Euro.... zaraz usłyczymy o lokatach z piramidy i nieszczęśliwych emerytach co to wszystko stracili....

tak czy owak jeśli bukujesz bilet za 99 zł to dużo tu nie stracisz smile.gif

A co do funduszu gwarancyjnego Triady tak jak piszecie po ściągnięciu turystów do Polski zostaną marne grosze na pokrycie pozostałych wierzytelności. Prezesi już się zabezpieczyli więc im nic się nie stanie natomiast nie mogę zgodzić się z twierdzeniem, że do ostatniej chwili wszystkich oszukiwali - nie .... od wielu miesięcy ciągnęli po bandzie a zawsze jest taka chwila, ze w danym dniu lub godzinie ogłasza sie upadłość i to dotyczy wszystkich firm czy to za oceanem czy tu... więc nikt nie będzie podawać info, ze za rok lub 0,5 roku upadnie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> OLT Expres to wielki przekręt taki sam jak Amber Gold - ten sam oszust to prowadzi....

to właśnie miałem na myśli i nie tylko to

już pokasowali masę połączeń

podobnie robi lot, wypuszcza bilety w first minute na rok przed odlotem żeby mieć kasę na bieżącą działalność a później kasuje połączenie, tak zrobili w członka ludzi z lotami do Hanoi

nie ma to jak darmowy kredyt od kowalskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego latacie przez biura podróży?

Zasadniczo preferuję spędzanie wakacji na jachcie, więc model jest taki, że czarteruję jacht, kupuję bilety na samolot i heja.

Zdarzało mi się też spędzać wakacje "na plaży" i o ile w Europie nie widzę problemu, można sobie zarezerwować hotel i samolot albo pojechać samochodem to jadąc do Azji czy Afryki jednak lepiej załatwić to przez biuro podróży, choćby dlatego, że często wychodzi taniej.

Jeśli chodzi o np. wyjazd wypoczynkowy nad polskie morze to wsiadam w samochód i szukam czegoś na miejscu, jeśli jadę np. w interesach to rezerwuję sobie hotel/hostel/kwaterę.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jadąc do Azji czy Afryki jednak

> lepiej załatwić to przez biuro podróży, choćby dlatego, że często wychodzi taniej.

jeśli masz na myśli Maghreb albo Egipt to faktycznie przez jakieś biuro podróży w last minute może wyjść taniej, ale jeśli mowa o Czarnej Afryce to nie. To samo z Azją, może tylko destynacje typu Japonia, Korea czy "turystyczne" Chiny albo Tajlandia.

Poza tym nie każdy lubi przebywać w getcie dla białasów (mam na myśli hotele ****, drinki z palemką i oglądanie opasłych niemców)

Ja np. nie uprawiam turystyki tylko podróżuję chłonąc lokalny koloryt z wszystkimi minusami i niedogodnościami.

Dla mnie osobiście biuro podróży nie jest w stanie nic zaoferować poza czarterem, jeśli jest w konkurencyjnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zasadniczo preferuję spędzanie wakacji na jachcie,

A jaki jachcik jak można wiedzieć? Też to lubię ale niestety moja druga połowa nie jest zainteresowana. Na szczęście znajomi są i można co jakiś czas zaznać przyjemności. grinser006.gif

post-153323-1435251690711_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jaki jachcik jak można wiedzieć?

Różnie, nie opłaca się dla 2-3 tygodni w roku utrzymywać własnego jachtu, wygodniej i w sumie dużo taniej jest czarterować.

Ostatnio(2006, obecnie kiepsko z kasą) by Janmor31:

zmniejszone3565.jpg

> Też to lubię ale niestety moja druga połowa nie jest

> zainteresowana. Na szczęście znajomi są i można co jakiś czas zaznać przyjemności.

Moja mulher.gif też specjalnie za tym nie przepada(boi się), ale w tym związku ja noszę spodnie, więc...

zmniejszone3476.jpg

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatni Bavaria55

Moja mulher.gif jest raczej konfliktowa a zwłaszcza na tak małej powierzchni, więc jak będzie wolna kasa to może wyskoczymy na coś komfortowego dla dwóch osób(30ft w zupełności wystarcza). smile.gif

Ten Janmorek był całkiem fajny, wprawdzie mała masa powodowała, że po falach szedł jak piłeczka ping-pongowa, ale nie było źle. smile.gif

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ten Janmorek był całkiem fajny, wprawdzie mała masa powodowała, że po falach szedł jak piłeczka

> ping-pongowa, ale nie było źle.

My pływamy w 10-12 osób, ale łódka trochę większa. Na szczęście towarzystwo raczej nie konfliktowe. Życzę korzystnych wiatrów.

Pozdrawiam

Malutki640

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.