Skocz do zawartości

podświetlenie konsoli środkowej...


Rekomendowane odpowiedzi

> ...padło w brzydalu a dokładniej, to jego część odpowiedzialna za podświetlenie pokrętła

> regulacji temperatury. ktoś wie, co tam będzie do wymiany i czy da się to zrobić w ramach

> gwarancji?

> pomóżcie pliiisss

u mnie to samo podświetlenie padło przy przebiegu około 10 tys. km jak samochód był oczywiscie na gwarancji. Najpierw w serwisie powiedzieli, że żadne żarówki, podświetlenia itd nie są objęte gwarancją i chcieli około 120pln za zrobienie tego podświetlenia. Jednak zgodzili się z moją argumentacją, że to nie powinno przepalić się tak szybko, więc poszliśmy na kompromis: rozebranie panelu potraktowali jako naprawę gwarancyjną źle spasowanych plastików tegoż panelu (co też po części było prawdą zlosnik.gif) i zapłaciłem jakoś za same żaróweczki i samą ich wymianę bez rozbierania niczego, dokładnie pamiętam: 21 PLN.

Ale jeżeli samochód ma już kilka lat, to może być problem z załatwieniem tego gwarancyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli w aucie jest klima manualna, to na kąciku Stilo można znaleźć manual. Podejrzewam, że w Bravo

> jest to rozwiązane bardzo podobnie.

Dokładnie jest bardzo podobnie. Ja już wymieniałem i w stilo i w bravo. Generalnie rozebrałem całość, bez wyciągania żaróweczek od tyłu. Tak jak jest to opisane na forum stilo. Można też wyjąć całą ramkę od radia i spróbowac sie tam dostać ręką od tyłu. Całość to około 30-60min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> ...dziękować teraz tylko muszę podjechać na jakiś spot, na którym będzie TGHM i tam zagonić go do

> roboty

A może lekkiego kopa daćvtej konsoli? U mnie to działa. Czasem jak przekręcam stacyjkę to podświetlenie nie działa, ale jak potem kolankiem puknę w konsolę to już swieci smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A może lekkiego kopa daćvtej konsoli? U mnie to działa. Czasem jak przekręcam stacyjkę to

> podświetlenie nie działa, ale jak potem kolankiem puknę w konsolę to już swieci

...zadziałało yikes.gif po prawie 3 latach jeszcze się nie przyzwyczaiłam, że fiat to fiat i swoje fanaberie ma zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.