Skocz do zawartości

Dzień dobry


Alfi

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się oficjalnie przywitać, tak tak, wiem że jest wątek podwieszony zlosnik.gif ale proszę o wyrozumiałość grinser006.gif

Stałem się dziś szczęśliwym posiadaczem alfy 159 2,4JTDm wersja High 214km/443Nm w serii zlosnik.gif

Chciałbym podziękować Marcinowi za profesjonalne podejście do sprawy,dobry kontakt itd 20.GIF

Najbliższe plany, program grinser006.gif

Kilka zdjęć w garażu bo leje deszcz sick.gif

CIMG7621.jpg

CIMG7619.jpg

CIMG7623.jpg

CIMG7620.jpg

286174918-CIMG7624.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chciałem się oficjalnie przywitać, tak tak, wiem że jest wątek podwieszony ale proszę o

> wyrozumiałość

> Stałem się dziś szczęśliwym posiadaczem alfy 159 2,4JTDm wersja High 214km/443Nm w serii

> Chciałbym podziękować Marcinowi za profesjonalne podejście do sprawy,dobry kontakt itd

> Najbliższe plany, program

> Kilka zdjęć garażu bo leje deszcz

Gratuluje zakupu. Ładny kolor ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, kolorek mało spotykany, ale mi się bardzo podoba serduszka.gif

Jakieś ładne 18-19" przeszczep i będzie miodnie food.gif

PeeS. Foto jakieś ładniejsze by się przydało swiety.gif ale to ładniejszą aurę pogodową trzeba poczekać wink.gif

Gratuluję i niech się sprawuje 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Noo, kolorek mało spotykany, ale mi się bardzo podoba

> Jakieś ładne 18-19" przeszczep i będzie miodnie

> PeeS. Foto jakieś ładniejsze by się przydało ale to ładniejszą aurę pogodową trzeba poczekać

> Gratuluję i niech się sprawuje

O felgach pomyślę, jednak aktualnie zostaną grinser006.gif

Będzie ładna pogoda, zrobię zdjęcia smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam to, i nie wiem czy to działa tylko jak jest tryb auto dla świateł?

Tryb auto dla wycieraczek działa w pierwszej dolnej pozycji dźwigni wycieraczek (licząc od spoczynkowej).

Niestety ma tę własność, że to że pomimo że dźwignia jest w tej pozycji to po kolejnym rozruchu silnika tryb jest wyłączony.

Poprawili to np. w Giuliettcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chciałem się oficjalnie przywitać, tak tak, wiem że jest wątek podwieszony ale proszę o

> wyrozumiałość

> Stałem się dziś szczęśliwym posiadaczem alfy 159 2,4JTDm wersja High 214km/443Nm w serii

I jakie wrażenie po pierwszym odpaleniu silnika? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ładny, ale... z łezka w oku bedziesz wspominal zakupy czesci do Punto.

To prawda, ale....jak kupuję graty do Alfy to jakoś lepiej się z tym czuję zlosnik.gif

Do Punto kupuję i mam wrażenie że dokładam do g00wna zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tryb auto dla wycieraczek działa w pierwszej dolnej pozycji dźwigni wycieraczek (licząc od

> spoczynkowej).

> Niestety ma tę własność, że to że pomimo że dźwignia jest w tej pozycji to po kolejnym rozruchu

> silnika tryb jest wyłączony.

Dokładnie tak. Zaczyna padać deszcz, a wycieraczki same nie ruszają chociaż dźwignia jest w prawidłowej pozycji.

Muszę ją popchnąć w górę i znowu w dół. Wtedy już sobie chodzą odpowiednio do nasilenia opadów.

Trochę głupie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tryb auto dla wycieraczek działa w pierwszej dolnej pozycji dźwigni wycieraczek (licząc od

> spoczynkowej).

> Niestety ma tę własność, że to że pomimo że dźwignia jest w tej pozycji to po kolejnym rozruchu

> silnika tryb jest wyłączony.

> Poprawili to np. w Giuliettcie.

Wielkie dzięki 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I jakie wrażenie po pierwszym odpaleniu silnika?

Jeśli pytasz o drgawki, dymienie czy inne dziwne dźwięki tak jakby auto nie startowało na wszystkie gary to zdziwisz się - nic takiego nie ma. Auto pali od strzału czy na zimnym czy na gorącym - cała mechanika związana z bolączkami 9tki 5cio cylindrowej jest zrobiona - inaczej tak dobrej serii by nie było...

A Łukaszowi zadowolenia z jazdy, kolejny banan będzie na pysku po sofcie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli pytasz o drgawki, dymienie czy inne dziwne dźwięki tak jakby auto nie startowało na

> wszystkie gary to zdziwisz się - nic takiego nie ma.

Chodzi mi o dźwięk diesla wink.gif

I tak pracuje lepiej/ciszej niż 1.9

Ostatnio z pewnym kolegą grinser006.gif z AK porównywaliśmy na Cargo dźwięk wydawany z mojej Alfy i Vectry 1.9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie tak. Zaczyna padać deszcz, a wycieraczki same nie ruszają chociaż dźwignia jest w

> prawidłowej pozycji.

> Muszę ją popchnąć w górę i znowu w dół. Wtedy już sobie chodzą odpowiednio do nasilenia opadów.

> Trochę głupie to.

Wręcz przeciwnie grinser006.gif - w autach, gdzie działa to cały czas, problem jest większy: np. auto stoi na dworze, na szybie osiądzie szron, uruchamiasz samochód i wycieraczki szorują po oszronionej szybie, bo zostawiłeś włączony czujnik deszczu. sick.gif Z dwojga złego łatwiej wyłączyć i włączyć wtedy gdy potrzeba niż pamiętać za każdym razem o wyłączaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wręcz przeciwnie - w autach, gdzie działa to cały czas, problem jest większy: np. auto stoi na

> dworze, na szybie osiądzie szron, uruchamiasz samochód i wycieraczki szorują po oszronionej

> szybie, bo zostawiłeś włączony czujnik deszczu. Z dwojga złego łatwiej wyłączyć i włączyć

> wtedy gdy potrzeba niż pamiętać za każdym razem o wyłączaniu...

O tym samym pomyślałem, jak będzie to działać zimą zlosnik.gif

Również uważam że dobrze jest gdy nie pamięta po wył auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chodzi mi o dźwięk diesla

> I tak pracuje lepiej/ciszej niż 1.9

> Ostatnio z pewnym kolegą z AK porównywaliśmy na Cargo dźwięk wydawany z mojej Alfy i Vectry 1.9.

no w sumie rację trzeba Ci przyznać że klekocze przeokrutnie clown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.