Skocz do zawartości

spamowy wątek nowego roku styczeń 2013 ;)


Rekomendowane odpowiedzi

> Ja myślę nad tymi co podałem bo to nowy model to może będą jeszcze lepsze od twoich, a cena teraz

> opon letnich jest dość fajna.

Zawsze moze kupic, i zobaczysz co beda warte wink.gif

Bo co do opinii to wiesz, roznie bywa wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kup to ......................... Tu opis i strona producenta

> Quote:

> Moduł odczytujący sygnały z szyny CAN, przystosowany do współpracy z przednimi czujnikami

> parkowania. Moduł uaktywnia przednie czujniki parkowania po zatrzymaniu, a wyłącza po

> przekroczeniu 10km/h.

> Fiat: Panda 2006

qrcze... szkoda, że nie można ze strony pobrać żadnego PDF - wszędzie trzeba być zalogowanym passed_out.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakiś tekst

> dziwna wersja, PurO2 wychodzily generalnie jako golasy, co widać po klimie manualnej. A tu BM i

> Navi

> Ciekawe zamontowane swiatla do jazdy dziennej

No właśnie, bardzo mi się te światła spodobały. Myślicie, że to DIY czy fabryczne ustrojstwo? Chętnie bym do swojej Cromy zaaplikował takie światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie, bardzo mi się te światła spodobały. Myślicie, że to DIY czy fabryczne ustrojstwo?

> Chętnie bym do swojej Cromy zaaplikował takie światła.

Nie nie są to fabryczne światła... ten zestaw pokazywał się na kąciku ale nie pamiętam jak sie nazywa i kto to produkuje.... składa się z kilku niezależnych diodowych lampek które można dowolnie kształtować wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie nie są to fabryczne światła... ten zestaw pokazywał się na kąciku ale nie pamiętam jak sie

> nazywa i kto to produkuje.... składa się z kilku niezależnych diodowych lampek które można

> dowolnie kształtować

Hella Flex - kosztuje to trochę... Pewnie są i jakieś chińczyki po sklepach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na allegro są takie: KLIK

> kiedyś o nich myślałem, ale teraz mam w planach zamontowanie modelu NSSC 523HP powyżej świateł

> przeciwmgielnych;

To jak zamontujesz to się pochwal i wrzuć fotki.Ciekawy jestem jak to będzie wyglądało, bo patent jest fajny i do zastosowania w Cromie, jak będzie fajnie wyglądało to może u siebie wymienię okrągłe na te o których pisałeś wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jak zamontujesz to się pochwal i wrzuć fotki.Ciekawy jestem jak to będzie wyglądało, bo patent

> jest fajny i do zastosowania w Cromie, jak będzie fajnie wyglądało to może u siebie wymienię

> okrągłe na te o których pisałeś

Ja nie montuje bo nigdy mi się to nie zwróci ... wolę mieć żarówki wysoko coby mnie było widać i nawet ostatnio na relingi nakleiłem białą taśmę odblaskową z przodu... obrysowy odblask jak w TIR-e hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja nie montuje bo nigdy mi się to nie zwróci ... wolę mieć żarówki wysoko coby mnie było widać i

> nawet ostatnio na relingi nakleiłem białą taśmę odblaskową z przodu... obrysowy odblask jak

> w TIR-e

Ja mam ksenony, gdybym miał zwykłe żarówki też wolałbym je wymieniać wink.gif, jednak ksenonów trochę mi szkoda szczególnie w mieście. Późną wiosną i latem to na dziennych cały czas śmigam no chyba, że trasa lub pogoda jak teraz to śmigam na normalnych światłach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam ksenony, gdybym miał zwykłe żarówki też wolałbym je wymieniać , jednak ksenonów trochę mi

> szkoda szczególnie w mieście.

Co do xenonow, bardzo fajne porowananie ori xenonow Philipsa i tez Philipsa ale made in China

liniki dostalem od Autokacikowicza wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jechałem na wakacje do włoch to w Słowacji lub Słoweni należy mieć po 1 żarówce z każdej posiadanej w aucie, więc kupiłem na allegro żarówkę ksenonową DS1 za 60 zł zlosnik.gifhehe.gif i leży sobie w bagażniku tylko po to aby pokazać ją w razie czego policji za granicą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W tym serwisie kupowałem do Cromy D1S w wakacje jak dotąd wszystko w porządku.

Jak odkad w Cromie mialem bixenony, i wsiadalem do Puga Żony to myslalem ze z przodu swieczki sa w lampach zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak ksenon w Insigni porównując do Cromy?

Hmm, i w Cromie fajnie swiecily i w Insgini tez, na plus insigni jest to fajne ze im szybciej jade tym wiazka dalej swieci wink.gifale tez zapewne oslepia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hmm, i w Cromie fajnie swiecily i w Insgini tez, na plus insigni jest to fajne ze im szybciej jade

> tym wiazka dalej swieci ale tez zapewne oslepia.

I jeszcze w Insigni jest fajnie bo ma dzienne. Do Cromy przydało by się dzienne dołożyć bo jedna wymiana ksenonów = montaż świateł dziennych frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I jeszcze w Insigni jest fajnie bo ma dzienne. Do Cromy przydało by się dzienne dołożyć bo jedna

> wymiana ksenonów = montaż świateł dziennych

Tak sa dzienne, ale ciezko mi sie przyzwyczaic do skretnych swiatel.Tak ja placilem 400zl za zarniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po co Ci te halogeny? Ile razy ich użyłeś?

> Są dostępne dzienne do Pandy II, powinny pasować zamiast przeciwmgielnych.

Szczerze to ze dwa razy włączyłem na parkingu jak kupiłem samochód sprawdzić czy świecą (świeciły) zlosnik.gif potem nie było okazji. Czy nich się nie będzie czepiał jak zamiast halogenów mam dzienne (na przeglądzie czy policial.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szczerze to ze dwa razy włączyłem na parkingu jak kupiłem samochód sprawdzić czy świecą (świeciły)

A no właśnie

> Czy nich się nie będzie czepiał jak zamiast halogenów mam dzienne (na

> przeglądzie czy )

A dlaczego ktoś ma się czepiać? Te dzienne z Pandy mają wszelkie homologacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po co Ci te halogeny? Ile razy ich użyłeś?

> Są dostępne dzienne do Pandy II, powinny pasować zamiast przeciwmgielnych.

Tylko, że jest problem z montażem dziennych w miejsce przeciwmgielnych... Tzn. Policja ma problem...

Mam kolegę z alfą, który sobie zamontował dzienne właśnie w ten sposób. Często policjanci go zatrzymują z podejrzeniem, że używa świateł p.mgłowych przy normalnej przejrzystości powietrza. Co bardziej inteligentni po spojrzeniu na klosz dają mu spokój. Zdarza się jednak, że mniej rozgarnięty policjant próbuje dowieść, że zatrzymanie pojazdu było uzasadnione... i sznupie w czymś innym. Raz koledze sprawdzali stan wszystkich świateł (postojowe, cofania, kierunkowskazy itp...)

Innymi słowy prędzej Cię zatrzymają, jeśli używasz homologowanych świateł w miejscu p.mgielnych, niż jak jeździsz z takim pseudooświetleniem mejdinczajna.

We wcześniejszych autkach miałem dzienne i pewnie w nowym nabytku również takowe zamontuje smile.gif Głównym powodem takiej decyzji jest chęć zachowania odbłyśników reflektora jak najdłużej w stanie zadowalającym. Przy ksenonach wg mnie to ma jeszcze większą rację bytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale zawsze mozna zachowac 2w1, hella ma dzienne i p.m w jednym

Podaj jakiegoś linka do takiego wynalazku z Hella. Sprawdzę czy mogę kupić taniej.

EDIT:

Znalazłem na stronie Helli tylko takie coś:

1N0 010 294-001 lewe

1N0 010 294-011 prawe

Moduł 90 mm H15, połączenie światła przeciwmgłowego ze światłem do jazdy w dzień. Poniżej - zdjęcie.

W katalogu Hella to jedyne połączenie świateł przeciwmgielnych i dziennych. Ale nie jest to dzienne LED. HELLA-Modu%C5%82_90_mm_H15.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się chciałem pożalić. sob.gif

Jutro Croma miała jechać do nowego właściciela, a dziś nie wyrobiłem się w bramie i pokiereszowałem Cromkę. Slisko było jak diabli. sciana.gif

Zderzak i grill do wymiany. Co za pech angryfire.gif Na szczęście jest autocasco.

Coś Croma nie chce mnie opuścić niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.