Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

szalony 1.1 MPI

Featured Replies

Napisano

hej hej witajcie po długiej przerwie. sprowadza mnie mój 1.1 MPI. hej czy u kogoś też tak jest że jak uruchmicie auto po nocy to klekocze jak diesel?? kurde co to jest?? czy to typowe?? czy można z tym walczyć?? zaznaczam że to nie zawory a do paliwa wlałem już motor-lifu i kurde nic. poradźcie plissss bo wstyd ;-) na zimno.

Napisano

> hej hej witajcie po długiej przerwie. sprowadza mnie mój

> 1.1 MPI. hej czy u kogoś też tak jest że jak

> uruchmicie auto po nocy to klekocze jak diesel??

> kurde co to jest?? czy to typowe?? czy można z tym

> walczyć?? zaznaczam że to nie zawory a do paliwa

> wlałem już motor-lifu i kurde nic. poradźcie

> plissss bo wstyd ;-) na zimno.

Tego nie wiem bo nie mam 1.1MPI ale mam 900 i mi tak niekiedy sutkocze...według mnie w 1.1mpi nie powinno tak byc ale spytaj tych co maja taki motorek...pozdrawiam

Napisano

> hej hej witajcie po długiej przerwie. sprowadza mnie mój 1.1 MPI.

> hej czy u kogoś też tak jest że jak uruchmicie auto po nocy

> to klekocze jak diesel?? kurde co to jest?? czy to typowe??

> czy można z tym walczyć?? zaznaczam że to nie zawory a do

> paliwa wlałem już motor-lifu i kurde nic. poradźcie plissss

> bo wstyd ;-) na zimno.

No niestety, u mnie w 1.1 mpi jest to samo... Zastanawiałem się, czy to aby nie z powodu tego, że go troszkę przemęczam?

W Lanosie miałem coś podobnego. Po ostrej jeździe zapaliła mi się kontrolka "check engine" i od tego czasu się zaczęło. Zaczął cicho klekotać. Pomogła wymiana oleju na magnatec'a. Teraz chodzi cichutko. Więc może w SC pomoże wymiana oleju? Nie wiem... niewiem.gif

Napisano

> hej hej witajcie po długiej przerwie. sprowadza mnie mój

> 1.1 MPI. hej czy u kogoś też tak jest że jak

> uruchmicie auto po nocy to klekocze jak diesel??

> kurde co to jest?? czy to typowe?? czy można z tym

> walczyć?? zaznaczam że to nie zawory a do paliwa

> wlałem już motor-lifu i kurde nic. poradźcie

> plissss bo wstyd ;-) na zimno.

Mók chodzi cichuteńko. Trzeba dobry olej lac poprostu.

Napisano

> hej hej witajcie po długiej przerwie. sprowadza mnie mój 1.1 MPI.

> hej czy u kogoś też tak jest że jak uruchmicie auto po nocy

> to klekocze jak diesel?? kurde co to jest??

to siakies hydrauliczne regulatory luzu zaw.

> czy to typowe??

czasami tak tzn gdy jest zimno lub oleum po rozruchu jeszcze nie doszlo do ww. regulatorow

> czy można z tym walczyć??

dobry olej + militec

NIE "MOTORLIFE"!!!

...dlaczego nie "motorlife"!!!

> zaznaczam że to nie zawory a do

> paliwa wlałem już motor-lifu i kurde nic.

jw.

pozdrawiam

Napisano

Cze!

Ja mam co prawda SPI, ale też klekocze jak dziki... Taka jego uroda!

PZDRW!

Napisano

fajny gif masz przy profilu.

wczoraj ogladalem film z ktorego jest ta scenka i koles bije.... drukarke, kolesie z biura wytargali drukarke na pole i ja strzaskali bo nie chciala drukowac 270751858-jezyk.gifPP

Napisano

> fajny gif masz przy profilu.

> wczoraj ogladalem film z ktorego jest ta scenka i koles

> bije.... drukarke, kolesie z biura wytargali

> drukarke na pole i ja strzaskali bo nie chciala

> drukowac PP

dzieki.... zlosnik.gifclown.gif20.GIF

Napisano

TTTM u mnie też jak jest zimny to lekko klekocze cool.gif

Pozdro smile.gif

Napisano

> fajny gif masz przy profilu.

> wczoraj ogladalem film z ktorego jest ta scenka i koles bije....

> drukarke, kolesie z biura wytargali drukarke na pole i ja

> strzaskali bo nie chciala drukowac PP

tez to widziakem i odrazu z uki4 mi sie skojarzylo smile.gif

pzdr

Napisano

> hej hej witajcie po długiej przerwie. sprowadza mnie mój

> 1.1 MPI. hej czy u kogoś też tak jest że jak

> uruchmicie auto po nocy to klekocze jak diesel??

> kurde co to jest?? czy to typowe?? czy można z tym

> walczyć?? zaznaczam że to nie zawory a do paliwa

> wlałem już motor-lifu i kurde nic. poradźcie

> plissss bo wstyd ;-) na zimno.

MPI mojej żony ma to samo, i nawet wymiana oleju na MOBIL 5W-50 nie pomogła. Na zimnym klekocze i już ale myślę iz TTTM smile.gif

Napisano

Dokładnie mam to samo po 18 kkm.

Pozdrawiam

Napisano

> to siakies hydrauliczne regulatory luzu zaw.

w 1,1 nie ma hydraulicznych regulatorów... grinser006.gif

Napisano

> Mók chodzi cichuteńko. Trzeba dobry olej lac poprostu.

mam Castrol RS Sport i też klekocze .... TTTM zlosnik.gif

Napisano

> w 1,1 nie ma hydraulicznych regulatorów...

No to kiepsko. Bo gdyby mial to by bylo wiadomo co udaje dizla, a tak ma problem. grinser006.gif

pozdrawiam

Napisano

moj ma 12kkm i jest dokaldnie tak samo klekocze strasznie jak zimny... moze po wymianie oleju troszke ucichnie ale nie wiem ....jak juz jest cieply jest git ale zimny to nie bardzo frown.gif

Napisano
Tez tak mam - nic nie pomaga, nawet dobry olej !

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.