Skocz do zawartości

nowe zasady stare egzaminy


lefff

Rekomendowane odpowiedzi

> to widzieli?

> w skrocie, RPO twierdzi, ze jesli chociaz zaczelo sie kurs na starych zasadach, tj. przed 19.01, to

> powinno sie zdawac na starych warunkach na stare kategorie co najbardziej dotyczy zdajacych na

> A

Moim zdaniem tak własnie powinno być ok.gif Ja skończyłem kurs na instruktora nauki jazdy i czekam własnie na egzamin. Prawdopodobnie będę miał jedną szansę w Gorzowie aby zdać a potem sam się zastanawiam jak to będzie wyglądało ok.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moim zdaniem tak własnie powinno być Ja skończyłem kurs na instruktora nauki jazdy i czekam

> własnie na egzamin. Prawdopodobnie będę miał jedną szansę w Gorzowie aby zdać a potem sam się

> zastanawiam jak to będzie wyglądało

no moj mlody zdal teorie na A i teraz czeka na praktyke ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to widzieli?

> w skrocie, RPO twierdzi, ze jesli chociaz zaczelo sie kurs na starych zasadach, tj. przed 19.01, to

> powinno sie zdawac na starych warunkach na stare kategorie co najbardziej dotyczy zdajacych na

> A

Nie wiem jak w innych miastach ale WORD Wroc nie jest przygotowany do nowego egzaminu praktycznego pod względem infrastruktury zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to widzieli?

> w skrocie, RPO twierdzi, ze jesli chociaz zaczelo sie kurs na starych zasadach, tj. przed 19.01, to

> powinno sie zdawac na starych warunkach na stare kategorie co najbardziej dotyczy zdajacych na

> A

Rzecznik to sobie może...

Przecież przepisy ruchu drogowego się nie zmieniają. Faktem jest, że większość przyszłych kierowców nie chodzi na wykłady z teorii, o ile w ogóle jakieś wykłady ma. Szkoły mają to głęboko, kursant zapłacił i to jego sprawa. Delikwent przygotowuje się do egzaminu teoretycznego samodzielnie przez rozwiązywanie testów ,,na małpę", idzie i zdaje. Teraz będzie to trochę trudniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no moj mlody zdal teorie na A i teraz czeka na praktyke ...

Jestem w podobnej sytuacji - z tą różnicą, że nie mój syn(którego nie mam), a ja sam zdałem teorię i niestety nie doczekałem się terminu na praktykę A. mam nadzieję, że uda mi się zdawać jeszcze na kategorię A, a nie na A2. Tę podkategorię jeszcze bym przeżył, bo nie mam zamiaru na pierwsze 2oo brać "lytrowej Hundy", ale wolałbym oszczędzić sobie za 2 lata wykupienia 10H + opłacenia egzaminu praktycznego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rzecznik to sobie może...

> Przecież przepisy ruchu drogowego się nie zmieniają. Faktem jest, że większość przyszłych kierowców

> nie chodzi na wykłady z teorii, o ile w ogóle jakieś wykłady ma. Szkoły mają to głęboko,

> kursant zapłacił i to jego sprawa. Delikwent przygotowuje się do egzaminu teoretycznego

> samodzielnie przez rozwiązywanie testów ,,na małpę", idzie i zdaje. Teraz będzie to trochę

> trudniejsze.

Są jeszcze ośrodki, w których aby w ogóle podejść do jazd praktycznych trzeba zdać teorię, bo jak takiego dopuścić do ruchu skoro nie zna przepisów confused.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja skończyłem kurs na instruktora nauki jazdy i czekam

> własnie na egzamin. Prawdopodobnie będę miał jedną szansę w Gorzowie aby zdać

To czego nic tu nie pisał chaja.gif Zdałem w Lublinie w grudniu instruktora na kat. C i będę miał w połowie stycznia kat. A. Jak poczytasz na necie to komisja z Lublina bardzo przyjazna i bez powodu nie uwali. Jak rozmawiałem z ludźmi na grudniowej sesji to aż sam się dziwiłem że z drugiego końca Polski potrafią przyjechać. Materiały na egzamin też bym podesłał bo od kilku lat takie same także szanse miałbyś spore. Nie wiem jak w Gorzowie, bo nigdy się nie interesowałem ale jak by nie było życzę powodzenia ok.gif

Wysyłałem materiały jednej osobie z forum, nie dała znać jak poszło, ale może się ujawni spy.giftuk.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To czego nic tu nie pisał Zdałem w Lublinie w grudniu instruktora na kat. C i będę miał w połowie

> stycznia kat. A. Jak poczytasz na necie to komisja z Lublina bardzo przyjazna i bez powodu nie

> uwali. Jak rozmawiałem z ludźmi na grudniowej sesji to aż sam się dziwiłem że z drugiego końca

> Polski potrafią przyjechać. Materiały na egzamin też bym podesłał bo od kilku lat takie same

> także szanse miałbyś spore. Nie wiem jak w Gorzowie, bo nigdy się nie interesowałem ale jak by

> nie było życzę powodzenia

> Wysyłałem materiały jednej osobie z forum, nie dała znać jak poszło, ale może się ujawni

A widzisz, trzeba było pisać oficjalnie to byśmy sie "zaprzyjaźnili" Teraz już chyba po frytkach. Jeśli nie będzie terminu w Gorzowie to zapewne i tak się uśmiechnę do Ciebie po te materiały zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A widzisz, trzeba było pisać oficjalnie to byśmy sie "zaprzyjaźnili"

Temat był oficjalny na Grupie Lubelskiej lub tu na Motokąciku, ale to było lekko ponad rok temu.

> Jeśli nie będzie terminu w Gorzowie to zapewne i tak się uśmiechnę do Ciebie po te materiały

Wal jak w dym cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Są jeszcze ośrodki, w których aby w ogóle podejść do jazd praktycznych trzeba zdać teorię, bo jak

> takiego dopuścić do ruchu skoro nie zna przepisów .

Może są takie ośrodki, ale takie egzaminowanie jest wbrew przepisom. Tam stoi jak wół, że egzamin wewnętrzny ma byc przeprowadzony dopiero po całym cyklu szkolenia, teoretycznym i praktycznym. Dla mnie jest to zupełnie bez sensu, ale tak właśnie jest. Podobnie nie wolno zapisać na kurs człowieka bez ważnego orzeczenia lekarskiego. Na zdrowy rozum powinno być: nie wolno posadzic za kierownicę bez orzeczenia. Co szkodzi dopuścić bez orzeczenia do zajęć teoretycznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem jak w innych miastach ale WORD Wroc nie jest przygotowany do nowego egzaminu praktycznego

> pod względem infrastruktury

Moze inaczej, zadko ktory osrodek egzaminacyjny jest na dzien dzisiejszy na to przygotowany, co nie zmienia faktu....

A rzecznik to sobie moze palecem wbucie

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moim zdaniem tak własnie powinno być Ja skończyłem kurs na instruktora nauki jazdy i czekam

> własnie na egzamin. Prawdopodobnie będę miał jedną szansę w Gorzowie aby zdać a potem sam się

> zastanawiam jak to będzie wyglądało

Pod koniec listopada zdawałem egzamin i materiały, które dostałem dużo pomogły smile.gif niestety gorzej z rynkiem pracy w Łodzi w tym kierunku crazy.gif

Powodzenia ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.