Skocz do zawartości

Fura do kupienia. Teraz na poważnie :)


mrBEAN

Rekomendowane odpowiedzi

> Wymiana mojego A4 na to S4: sssss4

> Za ile rozsprzedam to całe HiFi, bo mi to jest niepotrzebne i czy to jest sprzedawalne ?

> Bo auto by wyszło wtedy taniej

> Jakieś uwagi odnośnie tego typu pojazdu i jego eksploatacji ?

Cena unreal za porządną Ske, a ten wygląda i jest spasowany jak film "Zemsta blacharza".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nieistotne

Bardzo istotne ze względu na sposób jazdy zwłaszcza taką zabawką. Akurat ten co pokazałeś jest dosyć tani nawet jak na przedlifta co może być trochę zastanawiające dodatkowo brak zaślepek halo albo samych halo i malowane kratki w zderzaku, to tyle tak na pierwszy rzut oka smile.gif Ciekawe jeszcze czy wsadzone są ori poliftowe lampy Valeo czy jakieś Depo itp. bo fabrycznie powinny być dzielone xenony Hellla.

Ogólnie eSka to bardzo fajne auto, pali niewiele więcej jak 1,8T a jedzie devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak jak ją bym katował, to gorszego nie ma

To kupuj, może chociaż w drodze do domu się pobawisz jak po drodze któreś turbo nie klęknie smile.gif Później sprzedasz na części i może się troszeczke zwróci tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wymiana mojego A4 na to S4: sssss4

> Za ile rozsprzedam to całe HiFi, bo mi to jest niepotrzebne i czy to jest sprzedawalne ?

> Bo auto by wyszło wtedy taniej

> Jakieś uwagi odnośnie tego typu pojazdu i jego eksploatacji ?

Za audio tak pi*drzwi 30-40% podanych cen. Do tego napewno pociachane boczki drzwi do wymiany, boczki bagażnika. Pytanie co pod boczkami - jak blachy pocięte żeby dwa takie zestawy głośników wpasować wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i zwróć uwagę, że zdjęcia z tego ogłoszenia są zrobione, jak na dworze było mnóstwo zieleni.

> Ciekawe ile się już sprzedaje ten bolid

Od wakacji z tego co kojarzę grinser006.gifzlosnik.gif

Ogólnie auto bite z każdej strony było z tego co się dowiwedziałem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od wakacji z tego co kojarzę

> Ogólnie auto bite z każdej strony było z tego co się dowiwedziałem

porządne S4 w takiej cenie - zapomnij

ten egzemplarz możesz sprawdzić pod kątem tego czy prosty i napęd zdrowy

skoro walony z każdej strony to nie znaczy od razu, że wykonał 2 salta, korkociąg i tylko za zawijkę na drzewie nie dostał od sędziów maksymalnej noty punktów biglaugh.gif

no i nawet jeśli się okaże, że jest w miarę ok, to sporo kasy Ci wyjdzie w ogarnianie całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.