Skocz do zawartości

VOLVO - hamowanie awaryjne


ulik87

Rekomendowane odpowiedzi

> jak dla mnie miazga...aż ciężko uwierzyć, że załadowany na full...

> jakiś tekst

Niemożliwe, że jeszcze się jakiś tirowiec nie odezwał, że to niemożliwe, że załadowane to kilometry potrzebuje do zatrzymania a przed czerwonym to juz wogóle nie próbują hamować, bo zatrzymają się za skrzyżowaniem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niemożliwe, że jeszcze się jakiś tirowiec nie odezwał, że to niemożliwe, że załadowane to kilometry

> potrzebuje do zatrzymania a przed czerwonym to juz wogóle nie próbują hamować, bo zatrzymają

> się za skrzyżowaniem

spójrz na to że to nowy ciągnik z nowa naczepą a nie rupieć na skończonych klockach i oponach

wiedz że nie wszystkie ciężarówki hamują tak samo ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak dla mnie miazga...aż ciężko uwierzyć, że załadowany na full...

> jakiś tekst

Dobry komentarz pod filmikiem:

Jak zahamuje inny samochod za ta ciezarowka, nie mowiac o innym duzym - zwlaszcza ze lubia jezdzic sobie na zderzaku.

A same mozliwosci hamowania boje_sie.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sczególnie ta:

Podobno tak samo zakończyła się prezentacja tego systemu w Actrosie MP III. Wina polegała na tym, że system ignoruje przedmioty które się nie ruszają, żeby wyeliminować wiadukty i tym podobne rzeczy. Zwróćcie uwagę, że w filmach z FH samochód przed nim jechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podobno tak samo zakończyła się prezentacja tego systemu w Actrosie MP III. Wina polegała na tym,

> że system ignoruje przedmioty które się nie ruszają, żeby wyeliminować wiadukty i tym podobne

> rzeczy. Zwróćcie uwagę, że w filmach z FH samochód przed nim jechał.

ale dmuchany stał wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podobno tak samo zakończyła się prezentacja tego systemu w Actrosie MP III. Wina polegała na tym,

> że system ignoruje przedmioty które się nie ruszają, żeby wyeliminować wiadukty i tym podobne

> rzeczy. Zwróćcie uwagę, że w filmach z FH samochód przed nim jechał.

Nowy Actros uderzył osobówkę ale to było po parunastu próbach awaryjnego hamowania, tłumaczyli że hamulce były przegrzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też to zauważyłem. Merce trzymały dosyć nisko, zielone pole było chyba od 800. Przynajmniej MPII bo

> tylko takim jeździłem. A wiecie, że w MP4 już są rzędówki?

od 600 do 1500 ok.gif

i dobrze że wprowadzili rzędowe bo są sto razy cichsze niż V6 w MP3 sick.gif

jak automat redukuje i robi przygazówkę to klekocze to jak stary transit a MP4 są naprawdę ciche ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba nie ufał systemowi za bardzo skoro był tak czujny

ale zwróć uwagę, że już na tym filmiku, który Ty wstawiłeś, nie udało im się materiału zmontować tak, żeby nie było widać z widoku wewnątrz pojazdu, jak kierowca delikatnie odbija w bok...

patrząc po samych filmikach promocyjnych (abstrahując od tego z niewypałem), odnosi się wrażenie, że system volvo działa dużo lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale zwróć uwagę, że już na tym filmiku, który Ty wstawiłeś, nie udało im się materiału zmontować

> tak, żeby nie było widać z widoku wewnątrz pojazdu, jak kierowca delikatnie odbija w bok...

> patrząc po samych filmikach promocyjnych (abstrahując od tego z niewypałem), odnosi się wrażenie,

> że system volvo działa dużo lepiej...

Wrażenie z kabiny bylo niesamowite, szkoda, że nie dokończyli tego ujęcia tongue.gif ALE filmiki merca są przy 80 a volvo przy 50 oink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.