Skocz do zawartości

Automat - nie VW co byscie wybrali.


wujek

Rekomendowane odpowiedzi

> Ale zdajesz sobie, że to jest praktycznie fiat a z lancii to ma tylko znaczek?

Pytanie czy w trakcie gwarancji lepiej jezdizc do 5 ASO czy tylko do jednego, ktory robi lancie. Czekac 4 tygodnie na przedni blotnik czy moze tydzien. To ma swoje plusy i minusy bo z drugiej strony jezdzisz rodzynkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Laguna 3

> a cala grupa VW?

> bo jesli nie to szukalbym Octavii z DSG

> na naszym rynku generalnie kupa jest z automatami

> grupa VW i ich DSG troche spopularyzowali sprawe

> tak naprawde automat najlatwiej trafic w klasie E...

Uparl sie i nie chce VW. Jesli Octavia to w wersji Elegance jesli tak to idziesz po tanszego golfa VI zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie czy w trakcie gwarancji lepiej jezdizc do 5 ASO czy tylko do jednego, ktory robi lancie.

A jaka to różnica czy jeździsz do serwisu fiata i lancii czy samego serwisu fiata? W lancii przecież będzie obsługiwał Twój samochód ten samo gość, który przed chwilą grzebał w czyjejś pandzie.

> Czekac 4 tygodnie na przedni blotnik czy moze tydzien.

Ja czekałem tydzień na błotnik. Na przednią szybę trzy dni...

> To ma swoje plusy i minusy bo z drugiej

> strony jezdzisz rodzynkiem.

Nie ma minusów. Są same plusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jaka to różnica czy jeździsz do serwisu fiata i lancii czy samego serwisu fiata? W lancii

> przecież będzie obsługiwał Twój samochód ten samo gość, który przed chwilą grzebał w czyjejś

> pandzie.

W kazdym miescie? Ile jest serwisow Lanci?

> Ja czekałem tydzień na błotnik. Na przednią szybę trzy dni...

> Nie ma minusów. Są same plusy.

To jestem pozytywnie zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i padlo na VW kolega kupil Golfa VI f tsiku 120KM z DSG wersja highline za moja namowa demo - nowka sztuka oszczedzana grinser006.gif. I jak razem wczoraj przy wodce stwierdzilismy konkurencji nie ma albo jest drozsza. Teraz dodatkowa gwarancja i 5 lat spokoju ok.gif Jakby dolozyc z okolo 8k to jest juz w czym przebierac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i padlo na VW kolega kupil Golfa VI f tsiku 120KM z DSG wersja highline za moja namowa demo -

> nowka sztuka oszczedzana . I jak razem wczoraj przy wodce stwierdzilismy konkurencji nie ma

> albo jest drozsza. Teraz dodatkowa gwarancja i 5 lat spokoju Jakby dolozyc z okolo 8k to jest

> juz w czym przebierac.

Czyli doszliście do tych wniosków co ja zlosnik.gif

Nagadają się wszyscy na ten VAG, a jak przychodzi co do czego i wszystkie za i przeciw to VAG już nie jest taki zły grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli doszliście do tych wniosków co ja

> Nagadają się wszyscy na ten VAG, a jak przychodzi co do czego i wszystkie za i przeciw to VAG już

> nie jest taki zły

Sam tez sie sklaniam ku VAG grinser006.gif I albo bedzie Polo GTI albo Golf 1.2 TSI zalezy jak bedzie z praca. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sam tez sie sklaniam ku VAG I albo bedzie Polo GTI albo Golf 1.2 TSI zalezy jak bedzie z praca.

Fabia RS wychodzi ok. 10.000 taniej od GTI ale nie każdy jest w stanie zaakceptować tą szkaradę, choć RS jako tako już wygląda ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fabia RS wychodzi ok. 10.000 taniej od GTI ale nie każdy jest w stanie zaakceptować tą szkaradę,

> choć RS jako tako już wygląda

W zyciu foch.gif To jest bardzo brzydkie auto choc szybkie. Jednak druga polowka do tego nie wsiadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybralem ponownie Outbacka H6 3.0, spelnia wszytskie pkt,, przy naciaganym 3pkt (kupilem 3 letni), ale mozna zaplcic wiecej za nowszy.

Przyspieszenie 8.5s, automat klasyczny 5 biegowy z mozliwoscia zmiany manetkami, segment D z opcja AWD wink.gif.

Niestety moj spelnia tez ostatni pkt, bo kupilem uszkodzonego, ale nie zza oceanu grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i padlo na VW kolega kupil Golfa VI f tsiku 120KM z DSG wersja highline za moja namowa demo -

> nowka sztuka oszczedzana . I jak razem wczoraj przy wodce stwierdzilismy konkurencji nie ma

> albo jest drozsza. Teraz dodatkowa gwarancja i 5 lat spokoju Jakby dolozyc z okolo 8k to jest

> juz w czym przebierac.

i ma to <10s do 100km/h hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i padlo na VW kolega kupil Golfa VI f tsiku 120KM z DSG

Kurde taki prosty i oczywisty wybór: automatyczna skrzynia biegów i nie VW - to aż się nasuwa, że Golf z DSG a wszyscy tak tutaj błądzili i automat proponowali spoza VAG wazniak.gif taka oczywista oczywistość w wyborze auta a większość jak zwykle gdzieś błądzi i proponuje co innego niż trzeba devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.