Skocz do zawartości

Co sądzicie?


comarus

Rekomendowane odpowiedzi

> Z Pandy chcę się z żoną przesiąść na coś większego...

> co myślicie o:

> http://otomoto.pl/chevrolet-lacetti-C26258076.html

> godzi się to na co ??

80tyś. napewno nie ma, coś robione z błotnikiem (1 foto, lampa i róg odstaje), coś robione albo nie poskręcane z kierownicą (plastiki odstają), a w książkę serwisową auta importowanego nie wierzę , ale auto do weryfikacji ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą cenę znajdziesz krajowego z pewną przeszłością. A nie od "francuskiego dziadka" co tylko codziennie do kościoła jeździł (1000 km w jedną stronę ale tego ci już nie powiedzą wink.gif ) poza tym to jest jeszcze daewoo a nie chevrolet. Ten znaczek na masce i wpis marki w dowodzie uczyni go niesprzedawalnym. Poza tym handlarz już oszukuje mówiąc że to chevrolet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z Pandy chcę się z żoną przesiąść na coś większego...

> co myślicie o:

> http://otomoto.pl/chevrolet-lacetti-C26258076.html

> godzi się to na co ??

Sam pomysł jest dobry, ale na ten egzemplarz to bym nawet nie marnował czasu. Szukaj czegoś krajowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podziękował za zaoszczędzenie drogi

Ja bym tego pooglądał:

http://otomoto.pl/chevrolet-lacetti-kraj-1wl-klima-stan-bdb-C27755367.html

Lub porozglądał się za Aveo jeśli ma być taniej. To też dobre auto, a w wersji sedan oferuje przyzwoity bagażnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za drogo....

to ja dalem 15500 za 2008 t , 2.0 cdx , z przebiegiem ponizej 50tys.....te samochody naprawdę gigantycznie traca na wartości , spokojnie w ten cenie szukaj czegos z lat 2007-2008 najlepiej z lpg o ile ma być benzyna , te sliniki znosza gaz z tego co czytałem bez najmniejszego problemu , wiec o usterki nie ma się co bac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak z ciekawości zapytam dlaczego 80 tys na pewno nie ma?

dlatego że z importu i posiada książkę serwisową które łatwo kupić, dlatego też dopisałem że do weryfikacji i coś więcej można się dowiedzieć ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swojego kupiłem za 15500 , a sprzedający tez wystawial do dłuższego czasu , tylko ze zaczynal od ceny chyba 19900 czy 18900 , i systematycznie schodzil gdy zainteresowania nie było...tak czy inaczej w lacetti jest spory wybor , ja swoje auto przez przypadek kupiłem - nawet nie wiedziałem ze takie cos istnieje smile.gif:) ogladlaem rozne auta , i zawsze stan odbiegal od tego co było w ogłoszeniu.... a tego pojechałem , zobaczyłem i po prostu widać było od razu ze jest zadbany , i w tym wypadku kupujący tez tak musi zrobić, nie ma co auta brac na "sile" , wybor teraz w autach ogromny , tylko tez dużo jednak szajsu , i ciężko cos ciekawego znalesc , bo każdy pisze ze "bezwypadkowy" "super stan" itp. itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego? Przeciez jest napsiana, ze serwisowany w ASO. Oprocz tego sprzedaje osoba prywatna nie od

> dziadka z niemiec czy komis.

IMO auto sprowadzone a sprzedaje handlarz. Gdy jest inaczej to zwykle o tym piszą w ogłoszeniach. Przecież nie przemilcza się argumentów za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lacz 2007 (produkcja 2006) 127 kkm 1.4 12V

foto wnet

na chwilę obecną kwas jest kapkę - zrobiłem nim 40 km i szedł jak złoto

(z postojami wyłączaniem etc)

przyjechaliśmy do katowic, stwierdziłem idę się przejechać - a co

no i echo - rozrusznik kręci, niby odpala ale nie wyrównuje pracy i gaśnie

więc hol i do mechanika jutro idzie

PS. możecie kogoś polecić w katowicach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzacie z tymi podejrzeniami? Ja gdybym sprzedawał teraz auto też dałbym zdjęcia z lata niewiem.gif Do tego obecnie mam diesla i robię nim 10kkm rocznie. Poprzednie 13-letnie auto sprzedałem z przebiegiem 120kkm. Aż strach dać ogłoszenie takich aut zlosnik.gif

Ojciec w 2011 roku kupil lacetti z przebiegiem 11kkm obecnie ma 14kkm i prawdopodobnie jest to jedno z lacettich w najlepszym stanie w polsce. Niestety nie robimy przeglądów w ASO i nie będzie papierka na ten przegląd, ale kto robi przeglądy w ASO jeżdżąc 3kkm rocznie niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie przesadzacie z tymi podejrzeniami? Ja gdybym sprzedawał teraz auto też dałbym zdjęcia z lata

> Do tego obecnie mam diesla i robię nim 10kkm rocznie. Poprzednie 13-letnie auto sprzedałem z

> przebiegiem 120kkm. Aż strach dać ogłoszenie takich aut

> Ojciec w 2011 roku kupil lacetti z przebiegiem 11kkm obecnie ma 14kkm i prawdopodobnie jest to

> jedno z lacettich w najlepszym stanie w polsce. Niestety nie robimy przeglądów w ASO i nie

> będzie papierka na ten przegląd, ale kto robi przeglądy w ASO jeżdżąc 3kkm rocznie

ok.gif

ja widzę wątek wyboru samochodu ożył i żyje własnym życiem panic.gif

(a o polecenie serwisu godnego jakiego katowickiego to proszę ciągle 270751858-jezyk.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja widzę wątek wyboru samochodu ożył i żyje własnym życiem

> (a o polecenie serwisu godnego jakiego katowickiego to proszę ciągle )

Od tego są kąciki regionalne smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za tą cenę znajdziesz krajowego z pewną przeszłością. A nie od "francuskiego dziadka" co tylko

> codziennie do kościoła jeździł (1000 km w jedną stronę ale tego ci już nie powiedzą ) poza

> tym to jest jeszcze daewoo a nie chevrolet. Ten znaczek na masce i wpis marki w dowodzie

> uczyni go niesprzedawalnym. Poza tym handlarz już oszukuje mówiąc że to chevrolet.

Jeszce Daewoo to był Cruze sprzedawany jako nubira 4 więc trudno mówić że lacetti to nie daewoo Epica to Daewoo tosca zreszta na kazdej części sa widoczne znaczki daewoo czyli kapusty 893goodvibes.gif wiem bo na mojej Evandzie wszędzie są oslabiony.gif znaczki daewoo i wcale mi to nie przeszkadza a ostatnio kupiłem nadkola od Epici 2008 i stoi jak wół Daewoo. A wpis w dowodzie auta sprowadzonego na 99 procent będzie Chevrolet ponieważ marka Daewoo kiedy znów zaczęła przynosić zyski została uśmiercona. Przykładem może być to że w ubiegłym roku jak byłem ustawiać zbieżność jeszcze w leganzie to na wydruku wyszło Chevrolet Leganza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> lacz 2007 (produkcja 2006) 127 kkm 1.4 12V

> foto wnet

> na chwilę obecną kwas jest kapkę - zrobiłem nim 40 km i szedł jak złoto

> (z postojami wyłączaniem etc)

> przyjechaliśmy do katowic, stwierdziłem idę się przejechać - a co

> no i echo - rozrusznik kręci, niby odpala ale nie wyrównuje pracy i gaśnie

> więc hol i do mechanika jutro idzie

> PS. możecie kogoś polecić w katowicach ?

nie ma to jak pechowy zakup... daj link do ogłoszenia z którego brales auto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> lacz 2007 (produkcja 2006) 127 kkm 1.4 12V

> foto wnet

> na chwilę obecną kwas jest kapkę - zrobiłem nim 40 km i szedł jak złoto

> (z postojami wyłączaniem etc)

> przyjechaliśmy do katowic, stwierdziłem idę się przejechać - a co

> no i echo - rozrusznik kręci, niby odpala ale nie wyrównuje pracy i gaśnie

> więc hol i do mechanika jutro idzie

> PS. możecie kogoś polecić w katowicach ?

Chyba 16V?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie przesadzacie z tymi podejrzeniami? Ja gdybym sprzedawał teraz auto też dałbym zdjęcia z lata

Gwarantuje Ci, ze ten czarny sprzedaje sie dlugo.

Szukajac auta w zeszlym roku w lato juz go widzialem na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ten biały

nie - niebieściutki biglaugh.gif

nie zdążył się na necie pokazać smile.gif

w Libiążu kupiłem od handlarza

lakier był ładny, wsiadłem, przejechałem się i wiedziałem że to to!

a lacz postał przez noc odsapnął i dziś fochy mu przeszły ( aklimatyzuje się czy co ??)

w poniedziałek go wieziem do mechanika na przegląd pokupnowy biglaugh.gif

dziś wykręciliśmy rekord:

start z katowic, rejestracja w cieszynie, odwiedzenie teściów w brennej, ubezpieczenie w mikołowie - 4h biglaugh.gif

tak więc dobrze jest biglaugh.gif

drive.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> lakier był ładny, wsiadłem, przejechałem się i wiedziałem że to to!

> a lacz postał przez noc odsapnął i dziś fochy mu przeszły ( aklimatyzuje się czy co ??)

> w poniedziałek go wieziem do mechanika na przegląd pokupnowy

Może po prostu gdzieś coś nie łączy - jakiś czujnik, prąd do cewki itp.

Najlepiej zrobić przegląd, Wymienić olej, filtry, świece. Sprawdzić hamulce i zawieszenie.

O pasku rozrządu coś wiadomo, kiedy był zmieniany - pewnie lepiej dla spokojności wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może po prostu gdzieś coś nie łączy - jakiś czujnik, prąd do cewki itp.

> Najlepiej zrobić przegląd, Wymienić olej, filtry, świece. Sprawdzić hamulce i zawieszenie.

> O pasku rozrządu coś wiadomo, kiedy był zmieniany - pewnie lepiej dla spokojności wymienić.

auto ma ASOwe przeglądy od nowości ( my już ten trend zaburzymy raczej)

rozrząd + pompa był robiony 2kkm temu biglaugh.gif

na przegląd "pokupnowy" jedzie w poniedziałek - zobaczymy czy jest ok czy wyjdą punkty skarbonka irked.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.