Skocz do zawartości

No i Webber odchodzi z Red Bull-a


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

> Dlaczego. Wydaje mi się że na potencjal. Moze nie jako 1 ale mogł by spokojnie z Kimim w Lotusie

> posmigac.

Też właśnie o Lotusie pomyślałem. To by był ciekawy duet.

Z tego wypływa jeden wniosek - Webber jest potwornie cierpliwym człowiekiem, że wytrzymał tyle sezonów z Vettelem, choć już od kilku lat stosunki nie były najlepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też właśnie o Lotusie pomyślałem. To by był ciekawy duet.

> Z tego wypływa jeden wniosek - Webber jest potwornie cierpliwym człowiekiem, że wytrzymał tyle

> sezonów z Vettelem, choć już od kilku lat stosunki nie były najlepsze

Zapewne nie było żadnej innej opcji na kolejny sezon. Nie mart sie napewno prowadzil rozmowy z innymi zespołami. Ale jak wiadomo lepiej jeździć w RB jako 2 niż w Caterhamie jako 1 wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego. Wydaje mi się że na potencjal. Moze nie jako 1 ale mogł by spokojnie z Kimim w Lotusie

> posmigac.

To juz tylko Webber wie, czy ma dosc bycia numerem dwa w ogole czy nie chce nim byc w RB.

Ferrari i Mercedes tez nie sa delikatni dla drugich kierowcow, a Lotus nie mial jeszcze okazji pokazac sie z tej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też właśnie o Lotusie pomyślałem. To by był ciekawy duet.

Nie. zlosnik.gif Ciekawy duet to Kimi i Robert. wink.gif

> Z tego wypływa jeden wniosek - Webber jest potwornie cierpliwym człowiekiem, że wytrzymał tyle

> sezonów z Vettelem, choć już od kilku lat stosunki nie były najlepsze

Rywalizacja miedzy kierowcami jest normalna i tak powinno byc. ok.gif

Zalosny jest jednak fakt, ze RB twierdzi, ze u nich wszyscy sa rowni. Maja ludzi za idiotow. piesc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko kto go przygarnie? W zadnym liczacym sie zespole nie bedzie nr 1.

To dzis, ale wiadomo, moze sie zmieniczlosnik.gif[...]

Jakby nie bylo ma tyle lat co ja - to jak na F1 to staroscpanic.gif[...]

Ach czuje jak mnie w kosciach lamiezlosnik.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko że jak odejdzie to będzie miał ciężko znaleźć posadę w F1

hmm.gif - jak mowie, wiek robi swoje, ale jak cie zatrudnili do "bycia" numer dwa, to masz byclizak.gif[...]

Mozliwe, ze gdzie indziej mialby szanse byc No.1 - jakby nie bylo i auto gorsze ... i taka atmosfera tez dobrze na psychyki nie wplywa001.gif[...]

Zobaczymy, jego old.gif man twierdzi, ze to definitywnie koniec. Contract konczy sie w Nov-2013.... lizak.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie. Ciekawy duet to Kimi i Robert.

Wydaje mi sie że nieralny. Kimi jest na tyle dobry że go nie wyrzuca (chyba że przepije silnik przed jakims GP) a Gosejan jest Francuzem i jego tez nie wywala tym bardziej że wg mnie ma spory potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To dzis, ale wiadomo, moze sie zmienic[...]

> Jakby nie bylo ma tyle lat co ja - to jak na F1 to starosc[...]

> Ach czuje jak mnie w kosciach lamie[...]

Problemem Webbera nie jest jego wiek, w tym sezonie zdaje sie byc w lepszej formie niz ostatnio,

ale jakos nie zapadl mi w pamiec zaden jego spektakularny manewr.. tylko jego starty. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wydaje mi sie że nieralny. Kimi jest na tyle dobry że go nie wyrzuca (chyba że przepije silnik

> przed jakims GP) a Gosejan jest Francuzem i jego tez nie wywala tym bardziej że wg mnie ma

> spory potencjał.

Raczej nie pozwoli na to forma fizyczna Roberta. Ale obydwaj z Kimim byliby chyba najsilniejszym skladem w stawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Problemem Webbera nie jest jego wiek, w tym sezonie zdaje sie byc w lepszej formie niz ostatnio,

> ale jakos nie zapadl mi w pamiec zaden jego spektakularny manewr.. tylko jego starty.

Ale jakby nie bylo, jego wiek atutem nie jesthmm.gif[...]

Z tym, ze jak naprawde jest - czy dostaje gorszy auto niz Seb, czy takie sameniewiem.gif, to chyba do konca nikt nie wie...

IMVHO - moge sie mylic oczywiscie, ten rok lub nastepny to juz ostatni...

Moze razem z Casey Stoner w V8 sie beda scigaczlosnik.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rywalizacja miedzy kierowcami jest normalna i tak powinno byc.

rywalizacja jak najbardziej.

jednak gdy team daje polecenie dla obu kierowcow o dojechaniu na okreslonych pozycjach i oszczedzaniu aut, webber odpuszcza a vettel to wykorzystuje - to to jest chore. i mysle , ze w tym sezonie drugi raz webber nie pojdzie na cos takiego a w wypadku powtorzenia manewru przeze vettela moze dojsc do duzego dzwona - webber nie odpusci.

mysle, ze zespol mimo wszystko powinien vettela przytemperowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.