Skocz do zawartości

Naprawiać czy kasować wersja tańśza


MaserTi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Znajomemu pewna pijana babka wjechała w tył jego primery.

Pytanie,

Czy jest sens to robić aby to miało ręce i nogi i trzymało się kupy?

Kolega jest studentem więc nie wchodzi w grę sprzedania i dołożenia do czegoś innego. Jest opcja aby albo robić (wątpię w to bo zapewne będzie całka) lub walczyć o sensowne odszkodowanie i kupić coś podobnego.

Fotki poniżej...

286811147-DSC_0472.JPG

286811147-DSC_0475.JPG

286811147-DSC_0476.JPG

post-38542-14352519831571_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie,

> Znajomemu pewna pijana babka wjechała w tył jego primery.

> Pytanie,

> Czy jest sens to robić aby to miało ręce i nogi i trzymało się kupy?

> Kolega jest studentem więc nie wchodzi w grę sprzedania i dołożenia do czegoś innego. Jest opcja

> aby albo robić (wątpię w to bo zapewne będzie całka) lub walczyć o sensowne odszkodowanie i

> kupić coś podobnego.

> Fotki poniżej...

wszystko zależy od tego czy błotniki są całe i czy podłoga jest cała w bagażniku a w to wątpie.... ale jeśli tak albo uszkodzona w małym stopniu to szarpać ubezpiecznie i kupować elementy pod kolor, powinna zostać suma która "ustawi" studenta na jakiś czas wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wszystko zależy od tego czy błotniki są całe i czy podłoga jest cała w bagażniku a w to wątpie....

> ale jeśli tak albo uszkodzona w małym stopniu to szarpać ubezpiecznie i kupować elementy pod

> kolor, powinna zostać suma która "ustawi" studenta na jakiś czas

Podobno podłoga bagażnika pod oparacie tylnej kanapy się zbliża... Sam tego nie wdziałem bo Kolega w innym mieście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest problem aby otworzyć i zamknąć poprawnie.

no to raczej będzie problem z sensownym zrobieniem auta - prawdopodobnie oberwała cała konstrukcja.

EDIT: teraz zauważyłem kolejne zdjęcia - nie jest dobrze...

> Jeżeli chodzi o kierowcę i pasażerów to o dziwo nic się nie stało i wszyscy się czują ok

zobaczymy po dniu-kilku dniach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no to raczej będzie problem z sensownym zrobieniem auta - prawdopodobnie oberwała cała konstrukcja.

> EDIT: teraz zauważyłem kolejne zdjęcia - nie jest dobrze...

> zobaczymy po dniu-kilku dniach...

Zasugerowałem pójście do lekarza aby się przebadać bo potem właśnie cyrki mogą być... Miejmy nadzieję, że będzie ok.

Ile może dostać za takie uszkodzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zasugerowałem pójście do lekarza aby się przebadać bo potem właśnie cyrki mogą być... Miejmy

> nadzieję, że będzie ok.

> Ile może dostać za takie uszkodzenia?

Nie wiem, zależy od wyceny auta przed kolizją, wyceny wraku, itp. Ale na 100% będzie szkoda całkowita...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli chodzi o kierowcę i pasażerów to o dziwo nic się nie stało i wszyscy się czują ok

Ja wprawdzie dostałem w lewy przedni róg auta i zaraz po szkodzie też się dobrze czułem.

Za to rano obudził mnie ból szyi i sobotni poranek zwiedzałem izbę przyjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli chodzi o kierowcę i pasażerów to o dziwo nic się nie stało i wszyscy się czują ok

nie zakumałeś, pomyśl i napisz jeszcze raz zlosnik.gif

lekarz lekarz,

biuro odszkodowań

lekarz lekarz,

bank zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiem, wiem Nie chce takich rzeczy sugerować na AK. Koledze powiedziałem, że może jednak źle się

> czuje

a cóż tu sugerować zlosnik.gif

lekarz o wszystkim decyduje zlosnik.gif

kolega dostał 4000 zł za strzał w focusa (najpierw 2600zl - ale sie odwołał) oraz 8000 zl "na leczenie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a cóż tu sugerować

> lekarz o wszystkim decyduje

> kolega dostał 4000 zł za strzał w focusa (najpierw 2600zl - ale sie odwołał) oraz 8000 zl "na

> leczenie"

Hojne TU mu się trafiło albo był solidnie pokiereszowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie,

> Znajomemu pewna pijana babka wjechała w tył jego primery.

> Pytanie,

> Czy jest sens to robić aby to miało ręce i nogi i trzymało się kupy?

> Kolega jest studentem więc nie wchodzi w grę sprzedania i dołożenia do czegoś innego. Jest opcja

> aby albo robić (wątpię w to bo zapewne będzie całka) lub walczyć o sensowne odszkodowanie i

> kupić coś podobnego.

> Fotki poniżej...

Tu na 100% bedzie calka. Niech szuka nowego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako, że sprawczyni wypadku była pijana powinna dostać porządną nauczkę. Twojego kolege powinien

> zacząć bardzo boleć kręgosłup.

Może boleć nawet tak, że potrzebny będzie pobyt w szpitalu, powiedzmy 10 dni. I kwalifikacja czynu jest wtedy inna, a co za tym idzie inna kara i odszkodowanie smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niestety, całka chociaz pewnie da sie to wyremontować jakoś sensownie, tu wyciagna,

> poszlpachlowac, podloge nowa wstawic, klape kupic pod kolor,zderzak wymienic

> btw. to ten wypadek jakiś tekst

Pewnie tak bedzie najlepiej zrobic. Moze wystarczy z wyplaconej kasy. Tak zgadza sie, to ta sytuacja ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Twojego kolege powinien zacząć bardzo boleć kręgosłup.

Myślisz, że chciałby ze sprawczynią zaprzyjaźnić się jak koledzy spod celi ?

Chciałbym, żeby ktoś kiedyś któremuś z Was - podżegaczy zrobił pokazowy proces. Ciekawe, czy mając zawiasy, nadal byście tak chętnie podżegali.

Co jej się za pijaństwo należy, to ma dostać, ale to że ktoś jest przestępcą nie powoduje, że należy popełniać przestępstwa żeby go "ukarać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myślisz, że chciałby ze sprawczynią zaprzyjaźnić się jak koledzy spod celi ?

> Chciałbym, żeby ktoś kiedyś któremuś z Was - podżegaczy zrobił pokazowy proces. Ciekawe, czy mając

> zawiasy, nadal byście tak chętnie podżegali.

> Co jej się za pijaństwo należy, to ma dostać, ale to że ktoś jest przestępcą nie powoduje, że

> należy popełniać przestępstwa żeby go "ukarać".

Jeśli prawo nie potrafi ukarać trzeba brać sprawy w swoje ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie to nie będzie problemem dla Kolegi. Kwestia tylko, że problem przy sprzedaniu będzie. Chyba,

> że nie poinformuje kupującego (ja bym chyba tak nie potrafił)

jak Ty poinformujesz, a inni nie to jak myslisz na ktore auto klient, (ktory srednio sie zna ) się zdecyduje.

albo wszyscy mowia, albo nikt - zeby szanse byly podobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.