Skocz do zawartości

DRL philips 4 led


BartoSMK

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem je mam nadzieje że będę zadowolony zlosnik.gif

Teraz mam jeszcze jedno pytanko w którym miejscu byście je widzieli w moim kropku zlosnik.gif Odrazu zaznaczam ze okolice wlotu powietrza w zderzaku odpadają bo zimą jest zasłonięty przez atrape heko zlosnik.gif

13876ad084ba0592.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zamówiłem je mam nadzieje że będę zadowolony

> Teraz mam jeszcze jedno pytanko w którym miejscu byście je widzieli w moim kropku Odrazu zaznaczam

> ze okolice wlotu powietrza w zderzaku odpadają bo zimą jest zasłonięty przez atrape heko

Raczej nie ma innej opcji wink.gif zamontuj pod atrapą.. będzie jak K.I.T.T

KITT.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zamówiłem je mam jedno pytanko w którym miejscu byście je widzieli w moim kropku Odrazu zaznaczam

> ze okolice wlotu powietrza w zderzaku odpadają bo zimą jest zasłonięty przez atrape heko

Te zasłonięte okolice to szpara nad rejestracją? Tak czy siak - wielkiego wyboru nie masz... gdzieś na lewo i prawo od rejestracji, jak wysoko się da - coś, jak na poniższym obrazku biglaugh.gif

286824871-puntoled.jpg

post-109606-14352519919643_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zamówiłem je mam nadzieje że będę zadowolony

> Teraz mam jeszcze jedno pytanko w którym miejscu byście je widzieli w moim kropku Odrazu zaznaczam

> ze okolice wlotu powietrza w zderzaku odpadają bo zimą jest zasłonięty przez atrape heko

Mogłeś wziąć hella flex (lub hella flex style) i wsadzić gdzieś w te czarne zaślepki po bokach 270751858-jezyk.gif

ale teraz to już musztarda po ledach palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam w Yarisie mkIII - raz mi wymieniali na gwarancji bo sie zepsuły

> ale ogólnie bardzo dobrze świecą, fajnie, bo zapalają się po odpaleniu auta, a nie po przekręceniu

> stacyjki

A nie jest tak, że zgodnie z przepisami mają się włączać już po przekręceniu stacyjki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A nie jest tak, że zgodnie z przepisami mają się włączać już po przekręceniu stacyjki?

Światła są do JAZDY dziennej, więc na dobrą sprawę mogły by się zapalać dopiero po ruszeniu samochodem grinser006.gif. W nowych modelach fabryczne DRL zaświecają się po uruchomieniu silnika, przy włączonym samym zapłonie nie świecą, więc jest to chyba w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Światła są do JAZDY dziennej, więc na dobrą sprawę mogły by się zapalać dopiero po ruszeniu

> samochodem . W nowych modelach fabryczne DRL zaświecają się po uruchomieniu silnika, przy

> włączonym samym zapłonie nie świecą, więc jest to chyba w porządku.

W civicu zapalają się po przekręceniu kluczyka w pozycję II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Światła są do JAZDY dziennej, więc na dobrą sprawę mogły by się zapalać dopiero po ruszeniu

> samochodem . W nowych modelach fabryczne DRL zaświecają się po uruchomieniu silnika, przy

> włączonym samym zapłonie nie świecą, więc jest to chyba w porządku.

"Powinny się automatycznie włączać kiedy urządzenie włączające lub wyłączające silnik znajduje się w położeniu umożliwiającej pracę silnika".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W civicu zapalają się po przekręceniu kluczyka w pozycję II.

załączenie świateł następuje w momencie przekroczenia pewnego napięcia (bodajże 13-13,2V) więc albo masz cały czas na akku takie napięcie, albo coś skopane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> załączenie świateł następuje w momencie przekroczenia pewnego napięcia (bodajże 13-13,2V) więc albo

> masz cały czas na akku takie napięcie, albo coś skopane.

Ja pisałem o światłach fabrycznych (nie o dokładanych philipsach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Światła są do JAZDY dziennej, więc na dobrą sprawę mogły by się zapalać dopiero po ruszeniu

> samochodem . W nowych modelach fabryczne DRL zaświecają się po uruchomieniu silnika, przy

> włączonym samym zapłonie nie świecą, więc jest to chyba w porządku.

Kolega grogi już Ci odpisał jak jest w przepisach. Pozostaje mieć nadzieję, że diagności nie będą się zbytnio tego czepiać.

"Powinny się automatycznie włączać kiedy urządzenie włączające lub wyłączające silnik znajduje się w położeniu umożliwiającej pracę silnika".

pytanie czy wystarczy pozycja 2 w stacyjce, ta która umożliwia pracę silnika (przejście z pozycji 0 - 1 - 2), czy pozycja 2, ale po powrocie z pozycji 3 (przejście 0 - 1 - 2 - 3 - 2) confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.