Skocz do zawartości

[Wyceniaj z AK]


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli łaska, niechaj AK pomoże mojemu bratu wycenić:

Renault Laguna II 1.9 dCi 120 KM

Wersja Expression, rok 2002

2,5 roku w kraju

Przebieg 191 kkm - papierów brak

Malowany cały bez dachu i maski, po sprowadzeniu wymieniona błotnik z tyłu, klapa i zderzak

Stan tech. bez zarzutu. Ile za to wołać? Wypas pełny poza skórą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile za to wołać?

Zależy, jak szybko chcesz się pozbyć zlosnik.gif

Dla porównania powiem, że ze przed samym końcem roku ojciec sprzedał (w końcu) swoje poprzednie auto. Laguna II, 2003r, 1.8 benzyna +lpg, auto krajowe, półskóra, felgi 17" i reszta wypasu dość bogata jak na stare auto. Przebieg 230 kkm udokumentowany. Ogłoszenie wisiało ze 3 miesiące. Zaczął od 11 kpln, potem było 10kpl, 9,700 i tak nikt nie dzwonił zlosnik.gif Auto było bezwypadkowe, poza lakierowanym tylnym zderzakiem. W kocu tuż przed sylwestrem przyjechał młody człowiek, który tego dnia oglądał już kilka lagun i wszystkie było złomam. Urwał jeszcze kilka stówek i odjechał. I to była chyba druga osoba, ktora przez te 3 miesiące w ogóle zadzwoniła pod numer w ogłoszeniu zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem taką Lagunę kombi 1 stycznia, silnik taki sam, wersja Privilage, krajówka, przebieg 198kkm - udokumentowany. dość ładny stan ale trapiły ją ciągle jakieś awarie. Wystawiłem na allegro i za 2 godziny przyjechał handlarz i bez zbędnego oglądania (poświecił trochę latarką bo było ciemno) i bez jazdy próbnej zabrał za 7400PLN. Po 3 dniach była wystawiona do sprzedaży za 9900 z dopisaną historią serwisową do książki, po jakichś 2 tyg obniżył cenę na 9400, później na 8900. Na koniec kwietnia wystawiona była za 8200. Teraz już jej nie ma więc pewnie w tych okolicach poszła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli łaska, niechaj AK pomoże mojemu bratu wycenić:

> Renault Laguna II 1.9 dCi 120 KM

> Wersja Expression, rok 2002

> 2,5 roku w kraju

> Przebieg 191 kkm - papierów brak

> Malowany cały bez dachu i maski, po sprowadzeniu wymieniona błotnik z tyłu, klapa i zderzak

> Stan tech. bez zarzutu. Ile za to wołać? Wypas pełny poza skórą.

Znajomy przymierzał się niedawno do sprzedaży podobnej.

Jako, że trochę mu to odciągało się w czasie teraz jest świeżo po wymianie silnika na inny i tuż przed regeneracją turbiny... i sam nie wie czy sprzedawać czy próbować chociaż trochę odjeździć ostatnie inwestycje...

Aha, żeby nie było. Auto u niego od ~50kkm, użytkowane i serwisowane tak jak powinno być to robione.

Także sprzedawaj aby szybciej, pierwszemu kto się trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli łaska, niechaj AK pomoże mojemu bratu wycenić:

> Renault Laguna II 1.9 dCi 120 KM

Auto nie do wycenienia smile.gif poważnie i w przenośni. Ile by nie wystawił to będzie słuchał że to królowa lawet etc, a dla większości i tak liczy się cena a nie stan techniczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podłączę:

Pacjent Skoda Octavia 1 kombi Ambiente (klima manual, 2poduszki, elektryka przód/tył), 2004 rok produkcji, 1.9TDI 90KM, przebieg 271kkm, srebrna.

Jestem drugim właścicielem, auto odkupione w 2010 od firmy w której pracuję, brak dokumentacji serwisowej (flota robiła wszytskie przeglądy ale nie przekazują dokumentacji), jedyny ślad przebiegu to moja faktura zakupowa z 2010r.

Malowany lewy bok (jedna kolizja jeszcze przed zakupem, jest foto, druga już za mojej kadencji, foto brak).

Za mojej kadencji wymieniłem :

-akumulator

-amotrtyzatory przód plus tył

-belkę tylną na wersję z tarczami plus tarcze i klocki tył

-tarcze/klocki przód

-siłownik turbosprężarki

-osłony przegubów plus lewy przegub

- 1kkm temu wymieniony kpl rozrząd z pompą plus pasek wielorowkowy z napinaczem.

Ponadto olej filtry tak jak zaleca producent (na wszystkie moje naprawy mam faktury zakupowe na części oprócz belki, na robotę niestety nie ma) plus przy 180kkm wymienione sprzęgło (nie wiem tylko czy razem z dwumasą).

Blacharsko - wyłazi korozja na tylnej klapie w okolicach listwy nad rejestracją, plus wgniotki na progach od podnośnika, popękany lakier na przednim zderzaku, odpryski od kamieni na masce. Niestety widać różnicę w odcieniu na malowanym boku - pierwsza naprawa była zrobiona w minimalnie innym odcieniu niż reszta auta.

Wystawię fakturę VAT, w dowodzie cieżarowy na 4 os. Jaka waszym zdaniem będzie realna cena za taki pojazd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli łaska, niechaj AK pomoże mojemu bratu wycenić:

> Renault Laguna II 1.9 dCi 120 KM

> Wersja Expression, rok 2002

> 2,5 roku w kraju

> Przebieg 191 kkm - papierów brak

> Malowany cały bez dachu i maski, po sprowadzeniu wymieniona błotnik z tyłu, klapa i zderzak

> Stan tech. bez zarzutu. Ile za to wołać? Wypas pełny poza skórą.

Niech wystawi po tyle ile chodza na allegro. Tam co druga jest malowana, papierów na przebieg tez prawie nikt nie ma, wiec imho cena może być srednia z allegro i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.