Skocz do zawartości

Trasa Katowice - Toruń


cypajak

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś miałem nieprzyjemnośc jechać tą trasą w obie strony. Nieprzyjemność bo musiałem jechać przez Uć. Gdzie wszystkie 30 skrzyżowań ze światłami świeciły się na czerwono a tym samym przejazd przez tą mieścinę zajoł mi ponad 1h. Czy jest jakaś alternatywan trasa aby ominąć w tej strasie Łodź - nadłożenie 40-50km nie stanowi dla mnie problemu byle tylko przez Łódź nie jechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziś miałem nieprzyjemnośc jechać tą trasą w obie strony. Nieprzyjemność bo musiałem jechać przez

> Uć. Gdzie wszystkie 30 skrzyżowań ze światłami świeciły się na czerwono a tym samym przejazd

> przez tą mieścinę zajoł mi ponad 1h. Czy jest jakaś alternatywan trasa aby ominąć w tej

> strasie Łodź - nadłożenie 40-50km nie stanowi dla mnie problemu byle tylko przez Łódź nie

> jechać

link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakoś drogi jest w porządku, przynajmniej na balonowych 195/65 R15 było dobrze :-)

ale jak tą Uć objechałeś przez Zgierz czy przez Stryków-ja ostatnio dwa razy miałem okazję przez Stryków i znośnie było (jakieś 40minut)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale jak tą Uć objechałeś przez Zgierz czy przez Stryków-ja ostatnio dwa razy miałem okazję przez

> Stryków i znośnie było (jakieś 40minut)

Ostatnio tylko Stryków ok.gif

Wcześniej różne kombinacje żeby ominąć Łódź.

Poczekamy aż wreszcie będzie węzeł drogowy żeby wjeżdżać na autostradę przed Łodzią jadąc od Krakowa w stronę Gdańska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio tylko Stryków

> Wcześniej różne kombinacje żeby ominąć Łódź.

No ja swego czasu jeździłem na Zgierz - czyli lewą stroną, potem przetestowałem jazdę na prawo i jest trochę lepiej. Przynajmniej w moim przypadku.

> Poczekamy aż wreszcie będzie węzeł drogowy żeby wjeżdżać na autostradę przed Łodzią jadąc od

> Krakowa w stronę Gdańska.

A są jakieś konkretne terminy? Wiem, że grzebią dość ostro - jak przejeżdżałem parę tygodni temu to widziałem że walczą ale to jeszcze chyba trochę czasu upłynie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A są jakieś konkretne terminy? Wiem, że grzebią dość ostro - jak przejeżdżałem parę tygodni temu to

> widziałem że walczą ale to jeszcze chyba trochę czasu upłynie?

Według GDDKiA 31 grudnia 2013: źródło a w rzeczywistości - zobaczymy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Według GDDKiA 31 grudnia 2013: źródło a w rzeczywistości - zobaczymy :-)

Byłoby cudownie - to z KR na północ już by się leciało całkiem przyzwoicie ok.gif Wprawdzie zostaje jeszcze newralgiczny punkt czyli Częstochowa no ale nie można mieć wszystkiego zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie zapominaj o odcinku Toruń - Kowal

Pamiętam, pamiętam zlosnik.gif No ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma 270751858-jezyk.gif

Ten odcinek Kowal - Toruń jakoś można przeżyć - nie jest jakiś strasznie długi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pamiętam, pamiętam No ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma

> Ten odcinek Kowal - Toruń jakoś można przeżyć - nie jest jakiś strasznie długi...

Na pocieszenie dodam że ponad miesiąc temu podpisano umowę na dokończenie.

I na razie wystarczy grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziś miałem nieprzyjemnośc jechać tą trasą w obie strony. Nieprzyjemność bo musiałem jechać przez

> Uć. Gdzie wszystkie 30 skrzyżowań ze światłami świeciły się na czerwono a tym samym przejazd

> przez tą mieścinę zajoł mi ponad 1h. Czy jest jakaś alternatywan trasa aby ominąć w tej

> strasie Łodź - nadłożenie 40-50km nie stanowi dla mnie problemu byle tylko przez Łódź nie

> jechać

Ja 2 tyg temu to przerabiałem , szalę goryczy przelał stan torowisk pad.gif

P.S Jak w ogóle jest z A1 od Strykowa do Gdańska , czynna jest całość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Te torowiska to by ich ... strzelił

Nawet nie mów - nie mogę tego zrozumieć jakim cudem wyremontowana ulica ma w poprzek torowisko takie, że ja po prostu daję po hamulcach i przetaczam się max 5 km/h. Większa prędkość grozi urwaniem wszystkiego co tylko jest pod spodem samochodu crazy.gif

Czy ktoś z Łodzi może wytłumaczyć fenomen tych torowisk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Normalnie, kto inny odpowiada za drogę a kto inny za torowisko i asfalt 50cm bo jego bokach. W tym

> mieście najpierw robi się drogę, potem może torowisko a na koniec kanalizację.

Ok - no tak właśnie myślałem icon_rolleyes.gif No cóż chyba nie trzeba tego więcej komentować tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.