Skocz do zawartości

Wystawiłem auto w wygórowanej cenie


Radauskas

Rekomendowane odpowiedzi

> Przyjmując, że opis jest całkowicie prawdziwy ile realnie mogę wziąć za te auto?

> http://otomoto.pl/skoda-fabia-1-9-sdi-po-dziadku-C28882571.html

zależy od szczęscia smile.gif

Ojciec sprzedawał palio weekend 98 rok, 1.4 bez czegokolwiek (nawet nie miał wspomagania), bardzo zadbany z przebiegiem 70000. Wystawiony był najdrożej na allegro w tym roczniku, a wzioł go pierwszy oglądający nawet się nie targując smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że się skonczyło bo byłem ciekaw kącikowej opinii. Była to Fabia kombi 2004 z potężnym 1,9 SDI 64 KM i przebiegiem 69 kkm. W bardzo dobrym stanie mechanicznym z paroma obcierkami lakieru. Auto z Polski od początku w mojej rodzinie. Rzeczywiście autko się sprzedało. Dwóch klientów dzielnie walczyło- wygrał szybszy ( ten, który szybciej uciułał kase ). Poszła za 15.000,- a wystawiłem za 17.000,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poszła za

> 15.000,- a wystawiłem za 17.000,-

No to chyba niezle?

Ja swoja Fabke 2004r, biale kombi 1,4 16V 75KM z gazem, golas z centralnym zamkiem, alarmem i czujnikami parkowania, przebieg 200kkm sprzedalem we wrzesniu 2012 za 11tys.

Auto zadbane, masa nowych czesci, nowka aku, 2x kola, opony oba komplety po 1 sezonie.

Potem zalowalem, ze ja opchnalem, pojezdzilaby jeszcze ze 2-3 lata do 300kkm i niewiele na wartosci stracila (ale straszna wade miala, brak klimatyzacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a miało być bez negocjacji za 17000 - jestem ciekaw ile klientów za 16k straciłeś przez takie

> uformowanie ogłoszenia

Raczej niewielu bo i tak dzwonili i sie targowali smile.gif

Miałem nawet obnizyć cene w ogłoszeniu ( szło 3 razy ) ale jakos nie było czasu.

Myślę, że cena w sam raz dla mnie i dla nabywcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda, że się skonczyło bo byłem ciekaw kącikowej opinii. Była to Fabia kombi 2004 z potężnym 1,9

> SDI 64 KM i przebiegiem 69 kkm. W bardzo dobrym stanie mechanicznym z paroma obcierkami

> lakieru. Auto z Polski od początku w mojej rodzinie. Rzeczywiście autko się sprzedało. Dwóch

> klientów dzielnie walczyło- wygrał szybszy ( ten, który szybciej uciułał kase ). Poszła za

> 15.000,- a wystawiłem za 17.000,-

To ja w tej chwili mam Merca w ogloszeniach i na razie cisza - aha i taka sama cena do negocjacji zlosnik.gif

LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół roku temu próbowałem sprzedać Stilo. Ale pieniądze jakie mi proponowano były żenujące. Więc zabrałem synkowi Skode po dziadku i dałem Stilo. On zadowolony i ja też. Bo Skoda, jak przystało na solidną niemiecką markę sprzedałą się korzystnie i w miare szybko smile.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre auto można sprzedać za wysoką cenę nawet bez wystawiania ogłoszenia po znajomych czy rodzinie bo są osoby świadome że lepiej na starcie dać więcej a potem po prostu jeździć a nie ładować u mechanika drugie tyle. Poprzednie tak sprzedałem i kolega nawet oleju nie musi wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobre auto można sprzedać za wysoką cenę nawet bez wystawiania ogłoszenia po znajomych czy rodzinie

> bo są osoby świadome że lepiej na starcie dać więcej a potem po prostu jeździć a nie ładować u

> mechanika drugie tyle. Poprzednie tak sprzedałem i kolega nawet oleju nie musi wymieniać.

Nikt że znajomych, czy rodziny akurat nie celuje w takiego rodzaju auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nikt że znajomych, czy rodziny akurat nie celuje w takiego rodzaju auto.

Opowiem pewna historie.

Mam Lanosa, biały HTB. Zadbane auto , obcnie 13 lat.

Koledzy w pracy mowia...eee....LANOSEM jezdzisz, masz kase, kup cos innego...np VW:)

MOwie,mam ten komfort, ze stac mnie na auto za 30-50-100 tys ale...po co?

Przeciez korki we sa jednakowe dla LANOSA,VW czy BEEMWU.

Koledzy oczywiscie szydzili z LANOSA< ze obciach i w ogole.

Kupilem sobie inne auto jako prowokacje zony do skonczenia prawka. Podzialalo, bo juz u kresu jest.

Ale jak kupilem to co powiedzieli koledzy z pracy???

Ty, a LANOSA sprzedajesz bo ja chcialbym kupic:)

LANOS wyglada....przyjemnie w bieli, czarne polerowane felgi, ciemne szyby, zadbany, zawsze na wosku.

Ale mowie,nie moge Wam sprzedac bo zle czulbym sie jesli czulibyscie obciach,wiec niech stoi u mnie do jego lub mojej smierci:)

Wiec jak to z obciachem jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś chyba trochę szczęścia, że się sprzedał. Ja wystawiam mojego już od ponad 3 miechów i zero zainteresowania. Też kombi, też 2004, tez diesel tylko maraka Ford. Jeden oglądający handlarz a poza tym zero zainteresowania. Gadałem ostatnio z handlarzem na giełdzie na Żeraniu i powiedział, że takiej lipy jak w tym roku to jeszcze nie było! schodzą tylko złomy aby miały cztery koła do 6 tys zł albo trzylatki a reszta to loteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobre auto można sprzedać za wysoką cenę nawet bez wystawiania ogłoszenia po znajomych czy rodzinie

> bo są osoby świadome że lepiej na starcie dać więcej a potem po prostu jeździć a nie ładować u

> mechanika drugie tyle. Poprzednie tak sprzedałem i kolega nawet oleju nie musi wymieniać.

Dokładnie tak ok.gif ja na swojego Pastucha mam od ręki 3 chętnych z tym że... ja go nie chcę sprzedawać 893goodvibes.gif033102bebe_1_prv.gif Nie zmienia to faktu, że co kilka miesięcy dupę mi zawracają pad.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.