Skocz do zawartości

LIPIEC - spamerzy, na WAKACJE !!


Rekomendowane odpowiedzi

> Może przyszedł czas na kącik samej Cromy bo coraz więcej użytkowników. Teraz jest praktycznie tylko

> pisanie o Cromie, ruch na kąciku nie jest taki mały może nawet większy niż na NB.

Powiem Ci ze jak powstal kacik NB, to tam byl ruch ogromny, dziennie spamowali, teraz juz bardzo dlugo tak nie ma, jeszcze gdzie sie da spamowac to na StiloSquadPolska zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiem Ci ze jak powstal kacik NB, to tam byl ruch ogromny, dziennie spamowali, teraz juz bardzo

> dlugo tak nie ma, jeszcze gdzie sie da spamowac to na StiloSquadPolska

Ale Croma według mnie powinna mieć swój kącik i tu proszę modelatorów o przemyślenie czy by się nie dało stworzyć dodatkowego kącika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale Croma według mnie powinna mieć swój kącik i tu proszę modelatorów o przemyślenie czy by się nie

> dało stworzyć dodatkowego kącika.

Moze byc z tym ciezko zeby byl osobny kacik, to trzeba by zapytac Irona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moze byc z tym ciezko zeby byl osobny kacik, to trzeba by zapytac Irona.

Kilka razy też proponowałem przemianowanie naszego kącika, ale 033102bebe_1_prv.gif

Tipo i Tempra to już zabytki i powinny trafić do "Piękne Maszyny i Historia Motoryzacji" wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kilka razy też proponowałem przemianowanie naszego kącika, ale

> Tipo i Tempra to już zabytki i powinny trafić do "Piękne Maszyny i Historia Motoryzacji"

Więc trzeba próbować do skutku. Teraz jak modelator ma Crome to może coś w nim drgnie i będzie nowy kącik. hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale Croma według mnie powinna mieć swój kącik i tu proszę modelatorów o przemyślenie czy by się nie

> dało stworzyć dodatkowego kącika.

Moder(l)atorzy grinser006.gif są jak najbardziej za , ale decydujące zdanie mają A smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę wyjazd na urlop. Trasa: Tychy, Poznań, Berliner ring, Calais, Dover, Canterbury, London, Hull, York, Carter Bar, Mellrose, Dryburgh, Kelso, Edynburgh, North Berwick, Rosslyn, St.Andrews, Aberdeen, Fraseburgh, Elgin, Inverness, Clynelish, John o’Groats, Orkady, Durness, Ullapool, Applecross, Kensalerye (Skye), Fort William, Oban, Islay, Glasgow, Hull, Dover, Ostende I powrót do domu.

Liczę na dobrą pogodę i miłe wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W środę wyjazd na urlop.

Ja wczoraj wieczorem powróciłem z południa europy...

Moja trasa to: Gdańsk - Czechy - Austria - Słowenia - Chorwacja ( Jeziora Plitvickie, KRKA, Trogir, Splid, Sybenik.... ) - Słowenia -Austria ( Wiedeń-Schonbrunn)- Warszawa - Gdańsk

Tak ja widać 4,1 tyś km i prawie 57 godzin jazdy, spalanie na poziomie 5,9 litra co jak na auto zapakowane ( dwie osoby dorosłe + dwoje dzieci + bagażnik na maxa + klima na maxa ) uważam za dobry wynik...

No ale trzeba teraz wrócić do naszej szarej rzeczywistości...

287037223-Chorwa1.JPG

287037223-Chorwa2.JPG

287037223-Split3.JPG

post-15502-14352520959624_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja wczoraj wieczorem powróciłem z południa europy...

> Moja trasa to: Gdańsk - Czechy - Austria - Słowenia - Chorwacja ( Jeziora Plitvickie, KRKA, Trogir,

> Splid, Sybebik.... ) - Słowenia -Austria ( Wiedeń-Schonbrunn)- Warszawa - Gdańsk

Niezłe spalanie i średnia prędkość również claps.gifclaps.gifclaps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ach Chorwacja Mam mnóstwo dobrych wspomnień z tych miejsc

> Spalanie jak na Ciebie to żadna rewelacja

To przez te korki na bramkach, wypadki itp.. i jazdę na tempomacie... hehe.gif ale leniwy byłem i nie chciało mi się muskać pedału gazu więc ustawiałem Vmax dozwoloną i jazda hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pochwal się tutaj co nabyłeś, to się przestaną podsmiechiwać

> Rok 2012 pazdziernik wersja loung czyli wypas skóra 19 calówki itp.

Napisz trochę o tym wozidle, osobiście jestem na nie, ze względu na stylistykę i duzą masę. Jestem jednak ciekawy wrażeń z jazdy i oceny spalania tego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pochwal się tutaj co nabyłeś, to się przestaną podsmiechiwać

> Rok 2012 pazdziernik wersja loung czyli wypas skóra 19 calówki itp.

A z jakim to silnikiem? V6 benzynowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe.gifNo srednia niezla, ale przepal to Ty masz

Ja w sobote nad baltyk jade, bo jeszcze lubie dzikosc plaż, zakladam trumnę i bede jechał zgodznie z przepisani +10-15kmh, szybciej normalnie nie lubie.

Stawiam na spalanie 5,6, zobacze jak wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie wróciłem z jazdy testowej nową Octavią spineyes.gif

jeździłem kombi 1.6 diesel 105KM; nie powiem, nawet fajnie się odpychała Samochód mi się podoba ale nie za tą cenę, bo za sensownie wyposażony trzeba dać 92k sick.gif Ma fajne białe podświetlenie zegarów, w środku w miare cicho tylko na wolnych obrotach tak nieprzyjemnie słychać było stukot diesla, tylna kanapa trochę jak ławka, ale miejsca na nogi dużo, bagażnik potwór 600l i ten z Cromy niech się kryje. Szkoda że ten samochód taki drogi i taki niski jest (miejsce nad głową). Zapisałem się też na jazdę Chevroletem Orlando wink.gif Nie żebym szukał nowego samochodu, ale jak sami piszą i proponują jazdy to dlaczego nie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odblokuj skrzynkę smile.gif

Mechanik ogarnięty, ale martwi mnie teraz spalanie, średnie z dystansu 500km 8,9 l/100 przy spokojnej jeździe mojej żony odcinki 32 km 70% trasa z tym że dużo rond i spowalniaczy, 30% miasto światła. Nie wiem czy poprzedni mechanior przy zaślepianiu EGR i grzebaniu przy kolektorze czegoś nie zepsuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odblokuj skrzynkę

> Mechanik ogarnięty, ale martwi mnie teraz spalanie, średnie z dystansu 500km 8,9 l/100 przy

> spokojnej jeździe mojej żony odcinki 32 km 70% trasa z tym że dużo rond i spowalniaczy, 30%

> miasto światła. Nie wiem czy poprzedni mechanior przy zaślepianiu EGR i grzebaniu przy

> kolektorze czegoś nie zepsuł.

Skrzynka odblokowana grinser006.gifgrinser006.gifgrinser006.gif

Spalanie trochę spore i według mnie chyba coś jest nie halo, a jakie miałeś wcześniej. Nie zdziwił bym się jak tamten poprzedni mechanik coś zrobił i może dlatego tyle Ci trzymał ten samochód. W końcu on najwięcej robił w okolicach pompy to może coś tam zepsuł. sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No srednia niezla, ale przepal to Ty masz

> Ja w sobote nad baltyk jade, bo jeszcze lubie dzikosc plaż, zakladam trumnę i bede jechał zgodznie

> z przepisani +10-15kmh, szybciej normalnie nie lubie.

> Stawiam na spalanie 5,6, zobacze jak wyjdzie.

5,5 miałem z Warszawy do Gdańska 7-demką... ale powiem tak, że tyle radiowozów nieoznakowanych, suszarek biorących mnie w objęcia i fotoradarów co na tym dystansie 350 km to ja nie widziałem przez pozostałe 3,8 tyś km... i jeszcze mnie fotoradar oślepił... ale nie wiem bo miałem według GPS-a 50 km/h a według licznika trochę ponad 50 .... a tam chyba było 50 a nie 40 km/h sciana.gifhmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak ja widać 4,1 tyś km i prawie 57 godzin jazdy, spalanie na poziomie 5,9 litra co jak na auto zapakowane ...

> uważam za dobry wynik...

Powiedziałbym nawet , że wyjątkowo niewiele jak na taki kawał auta jak Croma ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 5,5 miałem z Warszawy do Gdańska 7-demką... ale powiem tak, że tyle radiowozów nieoznakowanych,

ja swiezo znad morza pisze i spalanie liczne sprzed poznania na miejsce to 5,8 niestety, srednia V 57kmh

Box robi swoje, chociaz rok temu bylo 5,6:)

troche gorek i zakretow w koncowce jest niestety, pomorze srodkowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.